'KRC Genk werkt aan 'duurste uitgaande transfer ooit''

1159 stemmen
'KRC Genk werkt aan 'duurste uitgaande transfer ooit''

KRC Genk is dinsdag aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder het bewind van coach Hannes Wolf. De 38-jarige Duitser moet proberen om het onderste uit de kan te halen na een tegenvallend eerste deel van het seizoen. In de komende mercato's dreigen de Limburgers immers opnieuw een aantal sterkhouders te verliezen.


Denk dan bijvoorbeeld aan Samatta, Maehle en vooral aan Sander Berge. De Noor liet afgelopen zomer nog enkele kleinere ploegen uit de Premier League links liggen, maar lijkt nu toch wel echt bezig aan zijn laatste maanden in de Luminus Arena. Volgens Sport/Voetbalmagazine zou vooral SSC Napoli concreet zijn. Het weekblad meldt dat er al informele gesprekken zijn geweest tussen beide clubvoorzitters en verwacht dat die gesprekken binnen enkele weken nog concreter worden wanneer de twee clubs mekaar opnieuw treffen in de Champions League.

In tegenstelling tot eerdere berichten zou Napoli ook bereid zijn om te wachten tot komende zomer, een scenario dat ook de Limburgers prefereren. De transfersom zou wel nog voor onenigheid kunnen zorgen. De Italianen zouden zo'n 20 miljoen euro veil hebben, maar Genk mikt op nog iets meer. "Voor Genk moet Berge de duurste uitgaande transfer ooit worden. Dan moet hij meer kosten dan Leandro Trossard, die afgelopen zomer voor 20 miljoen werd verkocht", aldus S/VM.

LEES OOK: 'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Is Berge klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

"Toekomst Taravel hangt af van deze ene wedstrijd"

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

5
5
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

41
41
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

6
6
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

61
61
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

82
82
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

54
54
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

167
167
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

378
378
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

390
390
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

304
304
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

249
249
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

79
79
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

240
240
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

220
220
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

43
43
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

133
133
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

339
339
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

172
172
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

378
378
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

113
113
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

551
551
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

552
552
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

352
352
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

101
101
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

191
191

Meer sportnieuws