De Vries over nieuwe T1: "Die wordt het alvast niet"

door
De Vries over nieuwe T1:

KSC Lokeren had gehoopt meteen te kunnen meestrijden voor promotie naar 1A, maar het seizoen van de Waaslanders is voorlopig één grote teleurstelling. Ook de start van de tweede periode draaide zaterdag in het honderd met een thuisnederlaag tegen Lommel. En dat leidde tot het ontslag van coach Glen De Boeck. 


De tweede periode is echter nog lang, dus zijn opvolger zou nog iets moois van het seizoen kunnen maken. Wie die opvolger zal worden is voorlopig nog niet bekend, maar Het Laatste Nieuws weet wel dat Dennis van Wijk één van de opties is. De Nederlander, momenteel actief als televisie-analist, voldoet alvast aan het geschetste profiel. Bovendien wist hij in het verleden al meer clubs uit een moeilijke situatie te trekken. 

Op langere termijn was Van Wijk zelden succesvol, maar dat is niet waar Lokeren momenteel nood aan heeft. Er zijn echter nog andere coaches die zich kandidaat hebben gesteld. Volgens HLN lieten ook Cedomir Janevski en Stijn Vreven zich aanbieden op Daknam. Lokeren wil in ieder geval snel de knoop doorhakken.

UPDATE 16u25

Volgens voorzitter De Vries kwamen een vijftiental serieuze kandidaturen binnen als nieuwe hoofdtrainer bij Sporting Lokeren. Maar ook een vele andere kandidaten stelden zich kandidaat, die werden meteen afgewimpeld. "Eén trainer stuurde me zelfs tijdens de wedstrijd een berichtje. Die wordt het alvast niet, maar we willen wel snel iemand aanstellen," citeerde Het Laatste Nieuws. De Boeck maakte maandag zijn bureau leeg op Daknam.

Hebt u vertrouwen in het beleid van De Vries?

Meest recent

Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

7
7
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

125
125
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

35
35
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

222
222
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

348
348
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

73
73
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

126
126
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

143
143
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

158
158
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

281
281
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

898
898
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

270
270
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

438
438
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

332
332
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

436
436
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

557
557
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

357
357
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

784
784
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

344
344
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

522
522
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

168
168
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

345
345
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

92
92

Meer sportnieuws