'Brys bood zichzelf niet aan bij KRC Genk'

door
'Brys bood zichzelf niet aan bij KRC Genk'

KRC Genk lijkt zijn nieuwe trainer te hebben gevonden. Indien de berichtgeving van de voorbije dagen klopt, wordt de Duitser Hannes Wolf maandag aangekondigd als de opvolger van Felice Mazzu. Enkel de laatste details in zijn contract zouden nog besproken moeten worden.


En zo gaat de landskampioen dan toch voor een buitenlander. Nochtans werden afgelopen week verschillende binnenlandse pistes aangehaald. Ook de naam van Marc Brys, aan de slag bij provincierivaal STVV, werd een tijdje genoemd. Al heerst over die piste vooral veel onduidelijkheid. De trainer zelf ontkende bijvoorbeeld enige vorm van contact, terwijl zijn omgeving op hetzelfde moment beweerde dat hij wél benaderd was.

Bij Het Laatste Nieuws komt men nu echter met compleet andere informatie. Zo zou Brys zichzelf hebben laten aanbieden bij de landskampioen. Of dat waar is weet enkel de trainer zelf, maar heel onlogisch zou dat niet zijn. Zo zou Brys eindelijk een kans krijgen bij een Belgische topclub, bovendien zou zijn relatie met de STVV-eigenaars niet echt optimaal zijn. Maar een Limburgse verhuis komt er dus niet voor de Antwerpenaar, volgens HLN was hij zelfs nooit echt een topkandidaat in de Luminus Arena.

UPDATE 19/11

Marc Brys werd de afgelopen weken veelvuldig in verband gebracht met KRC Genk en er was zelfs het gerucht dat de coach van STVV zichzelf had aangeboden bij de landskampioen. Het Laatste Nieuws meldt dat dit niét klopt. 

De Antwerpenaar had wel contact met Genk, maar echt concreet werd dat nooit. Brys heeft zichzelf niet aangeboden en hoopt met STVV nog een outsider te worden voor Play-Off I.

LEES OOK: ‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

Zal Brys volgend seizoen nog coach zijn van STVV?

Meest recent

'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

3
3
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

71
71
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

177
177
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

30
30
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

300
300
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

25
25
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

9
9
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

93
93
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

251
251
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

160
160
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

708
708
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

132
132
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

180
180
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

407
407
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

70
70
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

589
589
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

429
429
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

656
656
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

521
521
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

282
282
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1316
1316
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

382
382
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

400
400
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

167
167
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

333
333

Meer sportnieuws