'Brys bood zichzelf niet aan bij KRC Genk'

door
'Brys bood zichzelf niet aan bij KRC Genk'

KRC Genk lijkt zijn nieuwe trainer te hebben gevonden. Indien de berichtgeving van de voorbije dagen klopt, wordt de Duitser Hannes Wolf maandag aangekondigd als de opvolger van Felice Mazzu. Enkel de laatste details in zijn contract zouden nog besproken moeten worden.


En zo gaat de landskampioen dan toch voor een buitenlander. Nochtans werden afgelopen week verschillende binnenlandse pistes aangehaald. Ook de naam van Marc Brys, aan de slag bij provincierivaal STVV, werd een tijdje genoemd. Al heerst over die piste vooral veel onduidelijkheid. De trainer zelf ontkende bijvoorbeeld enige vorm van contact, terwijl zijn omgeving op hetzelfde moment beweerde dat hij wél benaderd was.

Bij Het Laatste Nieuws komt men nu echter met compleet andere informatie. Zo zou Brys zichzelf hebben laten aanbieden bij de landskampioen. Of dat waar is weet enkel de trainer zelf, maar heel onlogisch zou dat niet zijn. Zo zou Brys eindelijk een kans krijgen bij een Belgische topclub, bovendien zou zijn relatie met de STVV-eigenaars niet echt optimaal zijn. Maar een Limburgse verhuis komt er dus niet voor de Antwerpenaar, volgens HLN was hij zelfs nooit echt een topkandidaat in de Luminus Arena.

UPDATE 19/11

Marc Brys werd de afgelopen weken veelvuldig in verband gebracht met KRC Genk en er was zelfs het gerucht dat de coach van STVV zichzelf had aangeboden bij de landskampioen. Het Laatste Nieuws meldt dat dit niét klopt. 

De Antwerpenaar had wel contact met Genk, maar echt concreet werd dat nooit. Brys heeft zichzelf niet aangeboden en hoopt met STVV nog een outsider te worden voor Play-Off I.

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Zal Brys volgend seizoen nog coach zijn van STVV?

Meest recent

Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

18
18
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

61
61
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

46
46
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

27
27
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

96
96
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

76
76
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

31
31
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

102
102
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

345
345
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

138
138
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

44
44
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

106
106
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

234
234
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

331
331
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

576
576
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

255
255
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

238
238
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

210
210
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

157
157
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

505
505
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

298
298
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1112
1112
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

640
640

Meer sportnieuws