Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

door
Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

De Rode Duivels trekken komende zomer als één van de favorieten naar het EK en ook tijdens het daaropvolgende WK mogen de Belgen ambities koesteren. Maar daarna lijkt de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan ten einde te komen. En dus is het nu al uitkijken naar wie 'de toekomst van het Belgische voetbal' wordt.


Die denkoefening maakte het Italiaanse Tutto Mercato Web ook al. In de eerste plaats benadrukt men daar dat er in de huidige selectie al een aantal spelers zitten die regelmatig spelen en nog jaren meekunnen, denk aan Youri Tielemans (22) en Divock Origi (24). Daarnaast ziet men ook nog een vijftal jonge talenten die in de toekomst de nationale ploeg kunnen dragen.

De 18-jarige Yari Verschaeren wordt daarbij centraal gezet. "Hij is de beste en heeft de kwaliteiten om een soort van 'nieuwe De Bruyne' te worden. Waarschijnlijk zullen er wel enkele jaren geduld nodig zijn bij de Duivels, tenzij hij plots ontbolsterd", klinkt het. Naast Verschaeren worden nog twee Anderlecht-talenten aangehaald: flankflitser Jérémy Doku (17) en verdediger Marco Kana (17). Zij hebben wel nog meer progressie te maken, al liet de laatste de voorbije weken al veelbelovende dingen zien.

En TMW kijkt ook naar spelers bij de andere clubs. Zo zou Zinho Vanheusden (20) de nieuwe leider in defensie moeten worden. Loïs Openda (19) wordt dan weer getipt als toekomstig speerpunt in de aanval. De youngsters van Standard en Club Brugge maken momenteel al het mooie weer bij de nationale beloften.

LEES OOK: ‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

🔥 Populair bij onze lezers

Nieuwe wending: Jashari beslist over Club Brugge-terugkeer
Nieuwe wending: Jashari beslist over Club Brugge-terugkeer

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

3
3
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

24
24
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

424
424
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

205
205
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

99
99
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

89
89
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

832
832
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

434
434
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

107
107
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1328
1328
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

133
133
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

437
437
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

155
155
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1230
1230
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

325
325
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

837
837
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

320
320
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

298
298
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

423
423
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1050
1050
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

523
523
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1073
1073
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

178
178
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

233
233
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

85
85

Meer sportnieuws