Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

door
Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

De Rode Duivels trekken komende zomer als één van de favorieten naar het EK en ook tijdens het daaropvolgende WK mogen de Belgen ambities koesteren. Maar daarna lijkt de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan ten einde te komen. En dus is het nu al uitkijken naar wie 'de toekomst van het Belgische voetbal' wordt.


Die denkoefening maakte het Italiaanse Tutto Mercato Web ook al. In de eerste plaats benadrukt men daar dat er in de huidige selectie al een aantal spelers zitten die regelmatig spelen en nog jaren meekunnen, denk aan Youri Tielemans (22) en Divock Origi (24). Daarnaast ziet men ook nog een vijftal jonge talenten die in de toekomst de nationale ploeg kunnen dragen.

De 18-jarige Yari Verschaeren wordt daarbij centraal gezet. "Hij is de beste en heeft de kwaliteiten om een soort van 'nieuwe De Bruyne' te worden. Waarschijnlijk zullen er wel enkele jaren geduld nodig zijn bij de Duivels, tenzij hij plots ontbolsterd", klinkt het. Naast Verschaeren worden nog twee Anderlecht-talenten aangehaald: flankflitser Jérémy Doku (17) en verdediger Marco Kana (17). Zij hebben wel nog meer progressie te maken, al liet de laatste de voorbije weken al veelbelovende dingen zien.

En TMW kijkt ook naar spelers bij de andere clubs. Zo zou Zinho Vanheusden (20) de nieuwe leider in defensie moeten worden. Loïs Openda (19) wordt dan weer getipt als toekomstig speerpunt in de aanval. De youngsters van Standard en Club Brugge maken momenteel al het mooie weer bij de nationale beloften.

LEES OOK: 'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

18
18
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

13
13
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

315
315
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

17
17
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

24
24
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

172
172
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

76
76
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

120
120
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

176
176
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

42
42
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

185
185
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

316
316
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

747
747
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

141
141
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

43
43
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

392
392
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

107
107
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

572
572
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

620
620
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

436
436
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

67
67
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1107
1107
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

328
328
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

454
454
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

88
88

Meer sportnieuws