Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

door
Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

De Rode Duivels trekken komende zomer als één van de favorieten naar het EK en ook tijdens het daaropvolgende WK mogen de Belgen ambities koesteren. Maar daarna lijkt de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan ten einde te komen. En dus is het nu al uitkijken naar wie 'de toekomst van het Belgische voetbal' wordt.


Die denkoefening maakte het Italiaanse Tutto Mercato Web ook al. In de eerste plaats benadrukt men daar dat er in de huidige selectie al een aantal spelers zitten die regelmatig spelen en nog jaren meekunnen, denk aan Youri Tielemans (22) en Divock Origi (24). Daarnaast ziet men ook nog een vijftal jonge talenten die in de toekomst de nationale ploeg kunnen dragen.

De 18-jarige Yari Verschaeren wordt daarbij centraal gezet. "Hij is de beste en heeft de kwaliteiten om een soort van 'nieuwe De Bruyne' te worden. Waarschijnlijk zullen er wel enkele jaren geduld nodig zijn bij de Duivels, tenzij hij plots ontbolsterd", klinkt het. Naast Verschaeren worden nog twee Anderlecht-talenten aangehaald: flankflitser Jérémy Doku (17) en verdediger Marco Kana (17). Zij hebben wel nog meer progressie te maken, al liet de laatste de voorbije weken al veelbelovende dingen zien.

En TMW kijkt ook naar spelers bij de andere clubs. Zo zou Zinho Vanheusden (20) de nieuwe leider in defensie moeten worden. Loïs Openda (19) wordt dan weer getipt als toekomstig speerpunt in de aanval. De youngsters van Standard en Club Brugge maken momenteel al het mooie weer bij de nationale beloften.

LEES OOK: Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

3
3
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

49
49
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

289
289
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

245
245
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

119
119
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

74
74
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

292
292
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

47
47
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

154
154
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

268
268
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

216
216
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

199
199
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

402
402
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

201
201
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

59
59
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

100
100
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

593
593
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

78
78
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

864
864
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

614
614
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

85
85
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

190
190

Meer sportnieuws