Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

door
Italianen zetten drie Anderlecht-talenten bij 'dé toekomst van België'

De Rode Duivels trekken komende zomer als één van de favorieten naar het EK en ook tijdens het daaropvolgende WK mogen de Belgen ambities koesteren. Maar daarna lijkt de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan ten einde te komen. En dus is het nu al uitkijken naar wie 'de toekomst van het Belgische voetbal' wordt.


Die denkoefening maakte het Italiaanse Tutto Mercato Web ook al. In de eerste plaats benadrukt men daar dat er in de huidige selectie al een aantal spelers zitten die regelmatig spelen en nog jaren meekunnen, denk aan Youri Tielemans (22) en Divock Origi (24). Daarnaast ziet men ook nog een vijftal jonge talenten die in de toekomst de nationale ploeg kunnen dragen.

De 18-jarige Yari Verschaeren wordt daarbij centraal gezet. "Hij is de beste en heeft de kwaliteiten om een soort van 'nieuwe De Bruyne' te worden. Waarschijnlijk zullen er wel enkele jaren geduld nodig zijn bij de Duivels, tenzij hij plots ontbolsterd", klinkt het. Naast Verschaeren worden nog twee Anderlecht-talenten aangehaald: flankflitser Jérémy Doku (17) en verdediger Marco Kana (17). Zij hebben wel nog meer progressie te maken, al liet de laatste de voorbije weken al veelbelovende dingen zien.

En TMW kijkt ook naar spelers bij de andere clubs. Zo zou Zinho Vanheusden (20) de nieuwe leider in defensie moeten worden. Loïs Openda (19) wordt dan weer getipt als toekomstig speerpunt in de aanval. De youngsters van Standard en Club Brugge maken momenteel al het mooie weer bij de nationale beloften.

LEES OOK: 'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

11
11
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

24
24
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

41
41
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

12
12
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

193
193
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

149
149
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

192
192
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

197
197
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

68
68
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

788
788
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

492
492
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

177
177
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

93
93
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

177
177
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

363
363
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

303
303
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

287
287
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

230
230

Meer sportnieuws