Problemen van de baan: Genk kondigt Wolf aan als nieuwe coach

door
Problemen van de baan: Genk kondigt Wolf aan als nieuwe coach

Behoudens enkele last-minute wendingen maakt KRC Genk maandag zijn nieuwe trainer bekend. Na een intense zoektocht van enkele dagen zou de keuze uiteindelijk op Hannes Wolf zijn gevallen. Een Duitser die goed aanleunt tegen de clubfilosofie, maar die wel nog één en ander te bewijzen heeft.


Normaal gezien worden maandag de nodige handtekeningen geplaatst, zodat hij dinsdag kan worden voorgesteld aan de pers en vervolgens meteen met zijn spelersgroep aan de slag kan. Volgens HLN zou Wolf ook één assistent meenemen, wie dat wordt is momenteel nog niet geweten. Verder blijf de huidige sportieve staf naar alle waarschijnlijkheid gewoon intact.

UPDATE 19/11
Genk liet er uiteindelijk wat op wachten, maar de officiële bevestiging is er nu toch. Er waren nog enkele admistratieve problemen, die zijn inmiddels ook van de baan. "KRC Genk is trots om de Duitser Hannes Wolf (38) aan te kondigen als nieuwe trainer.
De laatste administratieve kronkel is vanmiddag weggewerkt", klinkt het.

Over de details van zijn contract werd nog niet gecommuniceerd, dat volgt allicht op de persvoorstelling later op de middag. Naast Wolf tekende ook zijn vaste assistent Miguel Moreira in de Luminus Arena. Het duo leidt om 14u hun eerste training, die werd meteen opengesteld voor pers en publiek.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

Denkt u dat Genk dit seizoen nog gaat meedoen voor de titel?

Meest recent

Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

7
7
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

35
35
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

93
93
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

19
19
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

157
157
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

99
99
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

136
136
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

74
74
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

91
91
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

50
50
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

111
111
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

198
198
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

58
58
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

419
419
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

78
78
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

265
265
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

95
95
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

119
119
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

102
102
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

79
79
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

396
396
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

332
332
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

316
316

Meer sportnieuws