Problemen van de baan: Genk kondigt Wolf aan als nieuwe coach

197 stemmen
Problemen van de baan: Genk kondigt Wolf aan als nieuwe coach

Behoudens enkele last-minute wendingen maakt KRC Genk maandag zijn nieuwe trainer bekend. Na een intense zoektocht van enkele dagen zou de keuze uiteindelijk op Hannes Wolf zijn gevallen. Een Duitser die goed aanleunt tegen de clubfilosofie, maar die wel nog één en ander te bewijzen heeft.


Normaal gezien worden maandag de nodige handtekeningen geplaatst, zodat hij dinsdag kan worden voorgesteld aan de pers en vervolgens meteen met zijn spelersgroep aan de slag kan. Volgens HLN zou Wolf ook één assistent meenemen, wie dat wordt is momenteel nog niet geweten. Verder blijf de huidige sportieve staf naar alle waarschijnlijkheid gewoon intact.

UPDATE 19/11
Genk liet er uiteindelijk wat op wachten, maar de officiële bevestiging is er nu toch. Er waren nog enkele admistratieve problemen, die zijn inmiddels ook van de baan. "KRC Genk is trots om de Duitser Hannes Wolf (38) aan te kondigen als nieuwe trainer.
De laatste administratieve kronkel is vanmiddag weggewerkt", klinkt het.

Over de details van zijn contract werd nog niet gecommuniceerd, dat volgt allicht op de persvoorstelling later op de middag. Naast Wolf tekende ook zijn vaste assistent Miguel Moreira in de Luminus Arena. Het duo leidt om 14u hun eerste training, die werd meteen opengesteld voor pers en publiek.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Denkt u dat Genk dit seizoen nog gaat meedoen voor de titel?

Meest recent

Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

9
9
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

7
7
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

30
30
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

23
23
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

28
28
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

135
135
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

117
117
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

83
83
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

24
24
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

236
236
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

140
140
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

58
58
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

21
21
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

85
85
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

291
291
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

111
111
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

733
733
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

339
339
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

753
753
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

415
415

Meer sportnieuws