'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

424
'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

De toekomst van Leroy Sané lijkt niet bij Manchester City te liggen. De momenteel geblesseerde vleugelspeler staat al langer in contact met Bayern München en heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op een terugkeer naar zijn vaderland Duitsland. De Engelse kampioen zou zich daar inmiddels bij hebben neergelegd.


Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van de Citizens dat Sané in een van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Zijn situatie is immers vrij duidelijk: hij beschikt nog over een contract tot medio 2021, wat betekent dat City hem binnenkort moet verkopen als men nog wat aan hem wil verdienen. Bovendien dacht de Duitser, die een groot deel van het seizoen moet missen met een blessure, al langer aan een transfer.

En hier speelt de clubleiding van Bayern weer op in. In de voorbije zomertransferperiode meldde Der Rekordmeister zich in Manchester, maar kreeg de topclub een vraagprijs van liefst 160 miljoen euro te horen. De Duitsers haakten af, maar hopen dat Sané in de winterstop of de zomerstop voor een lager bedrag op te halen is, mede door zijn ernstige blessure en de mogelijke gevolgen daarvan. Al zal hij sowieso nog een pak geld kosten.

UPDATE 18/11
Bayern zou dus een serieus bedrag moeten betalen, maar blijkbaar ligt er nog een ander plan op tafel. Volgens Sport 1 werken beide clubs immers aan een indrukwekkende ruildeal. Het Duitse medium meldt dat Sané inderdaad in München terug naar de Bundesliga zal keren, terwijl Kingsley Coman de omgekeerde route bewandelt. City-coach Pep Guardiola had Coman al onder zijn hoede toen hij nog trainer van Bayern München was en zou die samenwerking graag nieuw leven willen inblazen.

LEES OOK: Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane

🚀

Wie vindt u de beste flankaanvaller?

Meest recent

Anderlecht showt nieuw derde shirt: zwart en zilver

RSC Anderlecht werkt sinds dit seizoen weer samen met Adidas en het thuis en uitshirt werden al een ...

0
0
Hubert blijft streng ondanks knappe Europese zege

Union SG maakte enorm veel indruk op de eerste speeldag van de League Phase van de Europa League. De ...

5
5
Verschueren verbaast: Lukaku nooit naar Anderlecht?

Dat Romelu Lukaku ooit terug wil keren bij RSC Anderlecht is geen geheim. Toch koos Big Rom ...

53
53
Van Bommel verjongt: afvaller Rode Duivels lekt uit

Binnen een week beginnen de Rode Duivels in Italië aan een nieuwe campagne in de Nations ...

153
153
Frisse wind bij Rode Duivels: bittere pil voor Lukaku

Binnen enkele uren maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach wereldkundig. ...

90
90
'Game over: Bruno dumpt RSCA-talent bij grof huisvuil'

Door de toestroom aan nieuwkomers komen de jongeren van eigen bodem, en bij uitbreiding Belgen in ...

248
248
'Club Brugge shopt in België: eerste wintertarget bekend'

Afgelopen seizoen leverde Club Brugge met Nicolo Tresoldi voor het eerst sinds lang nog eens de ...

290
290
De puzzel van Bruno: is dít de sterkste 11 van Anderlecht?

De wegen van Vitor Bruno zijn ondoorgrondelijk. Ook tegen Olympique Lyon sleutelde de coach van RSC ...

225
225
‘Drie Rode Duivels dumpen Van Bommel vóór eerste selectie’

Mark van Bommel moet zijn eerste selectie nog bekendmaken, maar ziet zijn kleedkamer nu al ...

209
209
Jackpot voor Club Brugge: 50 miljoen binnen handbereik

Club Brugge hoorde de kassa afgelopen zomer nog maar eens rinkelen, terwijl ook de vetpotten van de ...

529
529
Ex-topref duidelijk: Anderlecht bestolen in Europa

RSC Anderlecht begon woensdag met een nederlaag aan de Europa League, al had het gerust ook anders ...

284
284
Van Bommel verrast: Vanaken out, JPL-revelaties in?

Heel voetbalminnend België kijkt al reikhalzend uit naar het middaguur, wanneer Mark van Bommel ...

340
340
Union blijft indruk maken: "Vanaf eerste minuten ..."

Union SG verkeert momenteel in bloedvorm. Sinds eind augustus wist het al zijn competitieduels te ...

107
107
'Van Bommel hakt keepersknoop bij Rode Duivels door'

Vrijdagmiddag is het zover, dan maakt Mark van Bommel bekend welke spelers hij opneemt in zijn ...

179
179
UEL: Favorieten halen stevig uit, pijnlijke avond De Cat

Donderdagavond werden de laatste wedstrijden van de openingsspeeldag in de Europa League afgewerkt. ...

106
106
Europa onder indruk! Beresterk Union veegt vloer aan met Plzen

Union SG heeft flink indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag van de Europa League. Ondanks heel ...

189
189
Spelersratings EA FC: verrassing in top 3 Jupiler Pro League

Het wachten is weer bijna voorbij. Volgende week komt EA FC '27, de opvolger van de immens populaire ...

209
209
Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

Mark van Bommel maakt vrijdag om 12u zijn eerste selectie bekend als hoofd van de Rode Duivels. Ten ...

467
467
'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

100
100
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

301
301
'Masterplan Barça: spraakmakende comeback op tafel'

FC Barcelona is denderend aan het nieuwe seizoen begonnen. De club is dan ook dik tevreden over het ...

281
281
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

70
70
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

60
60
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

42
42
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

479
479

Meer sportnieuws