'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

424
'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

De toekomst van Leroy Sané lijkt niet bij Manchester City te liggen. De momenteel geblesseerde vleugelspeler staat al langer in contact met Bayern München en heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op een terugkeer naar zijn vaderland Duitsland. De Engelse kampioen zou zich daar inmiddels bij hebben neergelegd.


Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van de Citizens dat Sané in een van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Zijn situatie is immers vrij duidelijk: hij beschikt nog over een contract tot medio 2021, wat betekent dat City hem binnenkort moet verkopen als men nog wat aan hem wil verdienen. Bovendien dacht de Duitser, die een groot deel van het seizoen moet missen met een blessure, al langer aan een transfer.

En hier speelt de clubleiding van Bayern weer op in. In de voorbije zomertransferperiode meldde Der Rekordmeister zich in Manchester, maar kreeg de topclub een vraagprijs van liefst 160 miljoen euro te horen. De Duitsers haakten af, maar hopen dat Sané in de winterstop of de zomerstop voor een lager bedrag op te halen is, mede door zijn ernstige blessure en de mogelijke gevolgen daarvan. Al zal hij sowieso nog een pak geld kosten.

UPDATE 18/11
Bayern zou dus een serieus bedrag moeten betalen, maar blijkbaar ligt er nog een ander plan op tafel. Volgens Sport 1 werken beide clubs immers aan een indrukwekkende ruildeal. Het Duitse medium meldt dat Sané inderdaad in München terug naar de Bundesliga zal keren, terwijl Kingsley Coman de omgekeerde route bewandelt. City-coach Pep Guardiola had Coman al onder zijn hoede toen hij nog trainer van Bayern München was en zou die samenwerking graag nieuw leven willen inblazen.

LEES OOK: Kompany haalt uit, assists voor Godts en Saelemaekers

🚀

Wie vindt u de beste flankaanvaller?

Meest recent

Anderlecht slaat tóch nog toe: aanwinst al in tribunes

RSC Anderlecht heeft enkele bijzonder drukke dagen op de transfermarkt achter de rug. Maar vlakken ...

54
54
De Bruyne terug in basis? Ploegmaat doet krasse uitspraak

Kevin De Bruyne begon het seizoen als bankzitter bij SSC Napoli. Door de blessure van Scott ...

22
22
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis

KRC Genk blijft bijzonder actief tijdens de slotdagen van de mercato. Enkele uren voor het ...

62
62
Opstellingen: Bruno houdt been stijf; Simons grijpt fors in

Donderdagavond worden de twee laatste duels van de derde speeldag afgewerkt. Zo krijgt RSC ...

40
40
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

510
510
Dé Deadline Day-stunt! Vermeeren heeft grote comeback beet

Antwerp FC heeft voor dé stunt van de Belgische Transferdeadline Day gezorgd. De Great Old ...

197
197
Supermercato Anderlecht: Vandenbempt ziet één groot nadeel

Na een spectaculair slotoffensief kan RSC Anderlecht nu al terugblikken op een spectaculaire ...

328
328
Club-fans fronsen wenkbrauwen: Gent haalt slag thuis na rood Cissé

AA Gent won afgelopen zondag met 2-1 van Club Brugge na een redelijk onderhoudende wedstrijd. De ...

461
461
Topcoaches clashen: "Híj́ moet de Ballon d'Or winnen"

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

145
145
Tessa Wullaert zorgt voor bloedheet spektakel: fans smullen

Tessa Wullaert weet als geen ander hoe ze de aandacht kan trekken. De Red Flame heeft een nieuwe ...

77
77
JPL-transfers: Malinwa, Westerlo & Essevee hebben beet

Ook in België sluit de transfermarkt weldra onherroepelijk zijn deuren. Het sein voor heel wat ...

197
197
Vers bloed voor Bruno: nieuwkomers RSCA direct in basis?

De afgelopen weken leek er stilaan sprake van een typeploeg bij RSC Anderlecht, maar de nederlaag ...

488
488
'Opvallende afwezige bij Club Brugge: transfer op til?'

Club Brugge trekt vrijdag naar Lommel, waar het de rug moet zien te rechten na de nederlaag in Gent. ...

744
744
'Wending in transfersoap: Genk shopt bij Anderlecht'

Zowel bij RSC Anderlecht als KRC Genk deed de eigen jeugd de kassa de voorbije maanden alweer stevig ...

707
707
'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak lijkt het huiswerk van Club Brugge al afgerond. Dat betekent ...

861
861
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'

In het slot van de mercato valt er plots nog heel wat te beleven bij RSC Anderlecht, dat woensdag de ...

795
795
'Antwerp pakt stevig uit: twee vliegen in één klap'

Traditiegetrouw heeft Antwerp alweer een drukke zomer achter de rug, waarin tot dusver al maar ...

463
463
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

87
87
‘Valse start Jesse Bisiwu: verdict bij Barça bekend’

Jesse Bisiwu maakte deze zomer de verrassende overstap van Club Brugge naar FC Barcelona. Nog voor ...

245
245
Charleroi stelt supertalent met geweldig filmpje voor

Sporting Charleroi heeft op de valreep nog een transfer afgerond. De Carolo’s zijn uitstekend ...

30
30
KV Kortrijk pakt uit met Anderlecht-talent

KV Kortrijk heeft op de slotdag van de zomermercato nog uitgepakt met een Anderlecht-talent. De ...

126
126
Anderlecht-fans komen plots met woest statement

RSC Anderlecht is behoorlijk aan het seizoen begonnen. Vooral de Europese kwalificatie voor de ...

505
505
José Mourinho slaat keihard terug op Vincent Kompany

José Mourinho is dit seizoen weer de hoofdtrainer van Real Madrid. De Portugese oefenmeester ...

477
477
Antwerp maakt nog last minute-vertrekker bekend

Royal Antwerp FC is bijna klaar op de zomermercato. Terwijl The Great Old nadrukkelijk in verband ...

173
173
‘Antwerp op zucht van stunt: groen licht Vermeeren’

Zien we Arthur Vermeeren binnenkort weer op de Bosuil? De middenvelder brak op jonge leeftijd door ...

369
369

Meer sportnieuws