'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

door
'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

De toekomst van Leroy Sané lijkt niet bij Manchester City te liggen. De momenteel geblesseerde vleugelspeler staat al langer in contact met Bayern München en heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op een terugkeer naar zijn vaderland Duitsland. De Engelse kampioen zou zich daar inmiddels bij hebben neergelegd.


Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van de Citizens dat Sané in een van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Zijn situatie is immers vrij duidelijk: hij beschikt nog over een contract tot medio 2021, wat betekent dat City hem binnenkort moet verkopen als men nog wat aan hem wil verdienen. Bovendien dacht de Duitser, die een groot deel van het seizoen moet missen met een blessure, al langer aan een transfer.

En hier speelt de clubleiding van Bayern weer op in. In de voorbije zomertransferperiode meldde Der Rekordmeister zich in Manchester, maar kreeg de topclub een vraagprijs van liefst 160 miljoen euro te horen. De Duitsers haakten af, maar hopen dat Sané in de winterstop of de zomerstop voor een lager bedrag op te halen is, mede door zijn ernstige blessure en de mogelijke gevolgen daarvan. Al zal hij sowieso nog een pak geld kosten.

UPDATE 18/11
Bayern zou dus een serieus bedrag moeten betalen, maar blijkbaar ligt er nog een ander plan op tafel. Volgens Sport 1 werken beide clubs immers aan een indrukwekkende ruildeal. Het Duitse medium meldt dat Sané inderdaad in München terug naar de Bundesliga zal keren, terwijl Kingsley Coman de omgekeerde route bewandelt. City-coach Pep Guardiola had Coman al onder zijn hoede toen hij nog trainer van Bayern München was en zou die samenwerking graag nieuw leven willen inblazen.

LEES OOK: 'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

Wie vindt u de beste flankaanvaller?

Meest recent

Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

61
61
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

30
30
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

56
56
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

322
322
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

333
333
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

290
290
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

347
347
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

76
76
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

21
21
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

333
333
'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

In de Bundesliga liet Bayern München zaterdag twee punten liggen tegen Hamburg SV. Op bezoek ...

221
221
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

52
52
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

612
612
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

549
549
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

162
162
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

302
302
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

435
435
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

101
101
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

81
81
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

87
87
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

312
312
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

291
291
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

131
131
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

387
387
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

708
708

Meer sportnieuws