'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

424 stemmen
'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

De toekomst van Leroy Sané lijkt niet bij Manchester City te liggen. De momenteel geblesseerde vleugelspeler staat al langer in contact met Bayern München en heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op een terugkeer naar zijn vaderland Duitsland. De Engelse kampioen zou zich daar inmiddels bij hebben neergelegd.


Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van de Citizens dat Sané in een van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Zijn situatie is immers vrij duidelijk: hij beschikt nog over een contract tot medio 2021, wat betekent dat City hem binnenkort moet verkopen als men nog wat aan hem wil verdienen. Bovendien dacht de Duitser, die een groot deel van het seizoen moet missen met een blessure, al langer aan een transfer.

En hier speelt de clubleiding van Bayern weer op in. In de voorbije zomertransferperiode meldde Der Rekordmeister zich in Manchester, maar kreeg de topclub een vraagprijs van liefst 160 miljoen euro te horen. De Duitsers haakten af, maar hopen dat Sané in de winterstop of de zomerstop voor een lager bedrag op te halen is, mede door zijn ernstige blessure en de mogelijke gevolgen daarvan. Al zal hij sowieso nog een pak geld kosten.

UPDATE 18/11
Bayern zou dus een serieus bedrag moeten betalen, maar blijkbaar ligt er nog een ander plan op tafel. Volgens Sport 1 werken beide clubs immers aan een indrukwekkende ruildeal. Het Duitse medium meldt dat Sané inderdaad in München terug naar de Bundesliga zal keren, terwijl Kingsley Coman de omgekeerde route bewandelt. City-coach Pep Guardiola had Coman al onder zijn hoede toen hij nog trainer van Bayern München was en zou die samenwerking graag nieuw leven willen inblazen.

LEES OOK: ‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

🚀

Wie vindt u de beste flankaanvaller?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

17
17
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

16
16
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

17
17
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

62
62
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

52
52
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

66
66
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

53
53
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

81
81
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

27
27
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

82
82
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

139
139
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

214
214
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

492
492
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

430
430
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

842
842
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

354
354
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

173
173
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

686
686
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

589
589
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

176
176
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

370
370

Meer sportnieuws