'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

424
'City en Bayern werken aan indrukwekkende ruildeal'

De toekomst van Leroy Sané lijkt niet bij Manchester City te liggen. De momenteel geblesseerde vleugelspeler staat al langer in contact met Bayern München en heeft zijn zinnen naar verluidt gezet op een terugkeer naar zijn vaderland Duitsland. De Engelse kampioen zou zich daar inmiddels bij hebben neergelegd.


Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van de Citizens dat Sané in een van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Zijn situatie is immers vrij duidelijk: hij beschikt nog over een contract tot medio 2021, wat betekent dat City hem binnenkort moet verkopen als men nog wat aan hem wil verdienen. Bovendien dacht de Duitser, die een groot deel van het seizoen moet missen met een blessure, al langer aan een transfer.

En hier speelt de clubleiding van Bayern weer op in. In de voorbije zomertransferperiode meldde Der Rekordmeister zich in Manchester, maar kreeg de topclub een vraagprijs van liefst 160 miljoen euro te horen. De Duitsers haakten af, maar hopen dat Sané in de winterstop of de zomerstop voor een lager bedrag op te halen is, mede door zijn ernstige blessure en de mogelijke gevolgen daarvan. Al zal hij sowieso nog een pak geld kosten.

UPDATE 18/11
Bayern zou dus een serieus bedrag moeten betalen, maar blijkbaar ligt er nog een ander plan op tafel. Volgens Sport 1 werken beide clubs immers aan een indrukwekkende ruildeal. Het Duitse medium meldt dat Sané inderdaad in München terug naar de Bundesliga zal keren, terwijl Kingsley Coman de omgekeerde route bewandelt. City-coach Pep Guardiola had Coman al onder zijn hoede toen hij nog trainer van Bayern München was en zou die samenwerking graag nieuw leven willen inblazen.

LEES OOK: Eberl komt met straf nieuws over Kompany en Man City

Wie vindt u de beste flankaanvaller?

Meest recent

Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

39
39
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

83
83
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

20
20
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

146
146
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

61
61
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

20
20
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

23
23
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

17
17
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

25
25
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

87
87
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

70
70
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

24
24
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

23
23
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

30
30
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

116
116
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

236
236
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

208
208
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

78
78
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

69
69
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

243
243
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60

Meer sportnieuws