TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge aasde afgelopen zomer nadrukkelijk op de komst van Victor Wanyama, maar met een akkoord in zicht bleef een deal toch uit. Komende winter krijgt Blauw-Zwart mogelijk een herkansing. Volgens Football.London wil Tottenham de middenvelder in januari koste wat kost van de hand doen. Of Club nog steeds concrete interesse heeft valt echter te betwijfelen.

Enkele weken geleden geraakte bekend dat de 22-jarige Aurelio Buta zich bij Antwerp op de radar van enkele clubs uit de Premier League had gespeeld. Vooral Wolverhampton zou concreet zijn. Zo meldt The Sunday Mirror dat Antwerp een akkoord nadert met de huidige club van Leander Dendoncker. Het gaat om een huurbeurt in de winter, allicht met aankoopoptie.

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer dan toch gevonden. Zonder last-minute wendingen zal de 38-jarige Duitser Hannes Wolf maandag voorgesteld worden. In het verleden was hij actief bij onder meer VfB Stuttgart en Hamburg SV. Volgens Het Laatste Nieuws liet ook Marc Brys (STVV) zich aanbieden bij de landskampioen, maar hij was geen prioriteit.

BUITENLAND
Het Spaanse El Desmarque meldt dat FC Barcelona twee Rode Duivels op de verlanglijst heeft gezet. Volgens het medium zou het vizier op drie verdedigers uit de Premier League gericht zijn. Naast Eric Bailly (Manchester United) zouden ook Jan Vertonghen en Toby Alderweireld in beeld zijn. De twee Rode Duivels zitten momenteel in de laatste maanden van hun contract bij Tottenham en op dit moment is er geen sprake van een verlenging. Iets waar Barça dus van zou kunnen profiteren.

Thomas Meunier lijkt na het seizoen andere oorden op te zoeken. Zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt immers af en volgens L'Equipe is de kans op een verlenging erg klein. Coach Thomas Tuchel zou hem verdedigend immers niet sterk genoeg vinden. Volgens kan medium kan hij mede door zijn prestaties bij de nationale ploeg alvast rekenen op voldoende interesse. Onder meer Juventus werd al meermaals genoemd.

Inter Milaan maakt nadrukkelijk werk van een stand-in voor Romelu Lukaku. Zo meldt The Sun dat de Milanezen nadrukkelijk werk maken van de komst van Olivier Giroud. De Fransman zit momenteel op een dood spoor bij Chelsea. Sportief directeur Piero Ausilio zou deze week alvast naar Londen zijn gereisd om de onderhandelingen op te starten. Milan Srkiniar wordt dan weer genoemd bij Real Madrid en FC Barcelona, maar Inter zou 75 miljoen euro vragen voor de verdediger.

Thierry Henry werd vorige week aangesteld als hoofdcoach van Montreal Impact en hij zou enkele bekende aanwinsten naar Canada willen halen. Nacer Chadli en Dries Mertens werden al genoemd, maar ook Cyle Larin zou een optie zijn. De spits wordt momenteel door Besiktas verhuurd aan Zulte Waregem.

LEES OOK: Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

Club moet een nieuwe poging wagen voor Wanyama ...

Meest recent

Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

9
9
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

38
38
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

118
118
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

132
132
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

242
242
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

47
47
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

251
251
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

334
334
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

77
77
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

543
543
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

347
347
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

160
160
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

315
315
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

414
414
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

182
182
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

262
262
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

111
111
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

486
486
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

340
340
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

141
141
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

214
214
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

868
868
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

309
309
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

174
174
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

323
323

Meer sportnieuws