TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

392 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge aasde afgelopen zomer nadrukkelijk op de komst van Victor Wanyama, maar met een akkoord in zicht bleef een deal toch uit. Komende winter krijgt Blauw-Zwart mogelijk een herkansing. Volgens Football.London wil Tottenham de middenvelder in januari koste wat kost van de hand doen. Of Club nog steeds concrete interesse heeft valt echter te betwijfelen.

Enkele weken geleden geraakte bekend dat de 22-jarige Aurelio Buta zich bij Antwerp op de radar van enkele clubs uit de Premier League had gespeeld. Vooral Wolverhampton zou concreet zijn. Zo meldt The Sunday Mirror dat Antwerp een akkoord nadert met de huidige club van Leander Dendoncker. Het gaat om een huurbeurt in de winter, allicht met aankoopoptie.

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer dan toch gevonden. Zonder last-minute wendingen zal de 38-jarige Duitser Hannes Wolf maandag voorgesteld worden. In het verleden was hij actief bij onder meer VfB Stuttgart en Hamburg SV. Volgens Het Laatste Nieuws liet ook Marc Brys (STVV) zich aanbieden bij de landskampioen, maar hij was geen prioriteit.

BUITENLAND
Het Spaanse El Desmarque meldt dat FC Barcelona twee Rode Duivels op de verlanglijst heeft gezet. Volgens het medium zou het vizier op drie verdedigers uit de Premier League gericht zijn. Naast Eric Bailly (Manchester United) zouden ook Jan Vertonghen en Toby Alderweireld in beeld zijn. De twee Rode Duivels zitten momenteel in de laatste maanden van hun contract bij Tottenham en op dit moment is er geen sprake van een verlenging. Iets waar Barça dus van zou kunnen profiteren.

Thomas Meunier lijkt na het seizoen andere oorden op te zoeken. Zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt immers af en volgens L'Equipe is de kans op een verlenging erg klein. Coach Thomas Tuchel zou hem verdedigend immers niet sterk genoeg vinden. Volgens kan medium kan hij mede door zijn prestaties bij de nationale ploeg alvast rekenen op voldoende interesse. Onder meer Juventus werd al meermaals genoemd.

Inter Milaan maakt nadrukkelijk werk van een stand-in voor Romelu Lukaku. Zo meldt The Sun dat de Milanezen nadrukkelijk werk maken van de komst van Olivier Giroud. De Fransman zit momenteel op een dood spoor bij Chelsea. Sportief directeur Piero Ausilio zou deze week alvast naar Londen zijn gereisd om de onderhandelingen op te starten. Milan Srkiniar wordt dan weer genoemd bij Real Madrid en FC Barcelona, maar Inter zou 75 miljoen euro vragen voor de verdediger.

Thierry Henry werd vorige week aangesteld als hoofdcoach van Montreal Impact en hij zou enkele bekende aanwinsten naar Canada willen halen. Nacer Chadli en Dries Mertens werden al genoemd, maar ook Cyle Larin zou een optie zijn. De spits wordt momenteel door Besiktas verhuurd aan Zulte Waregem.

LEES OOK: Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

Club moet een nieuwe poging wagen voor Wanyama ...

Meest recent

De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

0
0
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

77
77
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

42
42
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

168
168
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

90
90
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

104
104
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

64
64
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

65
65
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

106
106
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

154
154
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

281
281
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

289
289
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

201
201
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

373
373
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

133
133
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

615
615
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

93
93
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

348
348
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

152
152
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

102
102
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

126
126

Meer sportnieuws