TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

392 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge aasde afgelopen zomer nadrukkelijk op de komst van Victor Wanyama, maar met een akkoord in zicht bleef een deal toch uit. Komende winter krijgt Blauw-Zwart mogelijk een herkansing. Volgens Football.London wil Tottenham de middenvelder in januari koste wat kost van de hand doen. Of Club nog steeds concrete interesse heeft valt echter te betwijfelen.

Enkele weken geleden geraakte bekend dat de 22-jarige Aurelio Buta zich bij Antwerp op de radar van enkele clubs uit de Premier League had gespeeld. Vooral Wolverhampton zou concreet zijn. Zo meldt The Sunday Mirror dat Antwerp een akkoord nadert met de huidige club van Leander Dendoncker. Het gaat om een huurbeurt in de winter, allicht met aankoopoptie.

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer dan toch gevonden. Zonder last-minute wendingen zal de 38-jarige Duitser Hannes Wolf maandag voorgesteld worden. In het verleden was hij actief bij onder meer VfB Stuttgart en Hamburg SV. Volgens Het Laatste Nieuws liet ook Marc Brys (STVV) zich aanbieden bij de landskampioen, maar hij was geen prioriteit.

BUITENLAND
Het Spaanse El Desmarque meldt dat FC Barcelona twee Rode Duivels op de verlanglijst heeft gezet. Volgens het medium zou het vizier op drie verdedigers uit de Premier League gericht zijn. Naast Eric Bailly (Manchester United) zouden ook Jan Vertonghen en Toby Alderweireld in beeld zijn. De twee Rode Duivels zitten momenteel in de laatste maanden van hun contract bij Tottenham en op dit moment is er geen sprake van een verlenging. Iets waar Barça dus van zou kunnen profiteren.

Thomas Meunier lijkt na het seizoen andere oorden op te zoeken. Zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt immers af en volgens L'Equipe is de kans op een verlenging erg klein. Coach Thomas Tuchel zou hem verdedigend immers niet sterk genoeg vinden. Volgens kan medium kan hij mede door zijn prestaties bij de nationale ploeg alvast rekenen op voldoende interesse. Onder meer Juventus werd al meermaals genoemd.

Inter Milaan maakt nadrukkelijk werk van een stand-in voor Romelu Lukaku. Zo meldt The Sun dat de Milanezen nadrukkelijk werk maken van de komst van Olivier Giroud. De Fransman zit momenteel op een dood spoor bij Chelsea. Sportief directeur Piero Ausilio zou deze week alvast naar Londen zijn gereisd om de onderhandelingen op te starten. Milan Srkiniar wordt dan weer genoemd bij Real Madrid en FC Barcelona, maar Inter zou 75 miljoen euro vragen voor de verdediger.

Thierry Henry werd vorige week aangesteld als hoofdcoach van Montreal Impact en hij zou enkele bekende aanwinsten naar Canada willen halen. Nacer Chadli en Dries Mertens werden al genoemd, maar ook Cyle Larin zou een optie zijn. De spits wordt momenteel door Besiktas verhuurd aan Zulte Waregem.

LEES OOK: 'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Wanyama ...

Meest recent

Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

3
3
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

10
10
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

30
30
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

28
28
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

40
40
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

55
55
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

94
94
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

253
253
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

66
66
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

161
161
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

128
128
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

72
72
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

430
430
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

378
378
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

116
116
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

364
364
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

286
286
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

269
269
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

509
509
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

197
197
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

78
78
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

155
155

Meer sportnieuws