TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Mooie kans voor Club, Duivelse plannen bij Barça'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge aasde afgelopen zomer nadrukkelijk op de komst van Victor Wanyama, maar met een akkoord in zicht bleef een deal toch uit. Komende winter krijgt Blauw-Zwart mogelijk een herkansing. Volgens Football.London wil Tottenham de middenvelder in januari koste wat kost van de hand doen. Of Club nog steeds concrete interesse heeft valt echter te betwijfelen.

Enkele weken geleden geraakte bekend dat de 22-jarige Aurelio Buta zich bij Antwerp op de radar van enkele clubs uit de Premier League had gespeeld. Vooral Wolverhampton zou concreet zijn. Zo meldt The Sunday Mirror dat Antwerp een akkoord nadert met de huidige club van Leander Dendoncker. Het gaat om een huurbeurt in de winter, allicht met aankoopoptie.

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer dan toch gevonden. Zonder last-minute wendingen zal de 38-jarige Duitser Hannes Wolf maandag voorgesteld worden. In het verleden was hij actief bij onder meer VfB Stuttgart en Hamburg SV. Volgens Het Laatste Nieuws liet ook Marc Brys (STVV) zich aanbieden bij de landskampioen, maar hij was geen prioriteit.

BUITENLAND
Het Spaanse El Desmarque meldt dat FC Barcelona twee Rode Duivels op de verlanglijst heeft gezet. Volgens het medium zou het vizier op drie verdedigers uit de Premier League gericht zijn. Naast Eric Bailly (Manchester United) zouden ook Jan Vertonghen en Toby Alderweireld in beeld zijn. De twee Rode Duivels zitten momenteel in de laatste maanden van hun contract bij Tottenham en op dit moment is er geen sprake van een verlenging. Iets waar Barça dus van zou kunnen profiteren.

Thomas Meunier lijkt na het seizoen andere oorden op te zoeken. Zijn contract bij Paris Saint-Germain loopt immers af en volgens L'Equipe is de kans op een verlenging erg klein. Coach Thomas Tuchel zou hem verdedigend immers niet sterk genoeg vinden. Volgens kan medium kan hij mede door zijn prestaties bij de nationale ploeg alvast rekenen op voldoende interesse. Onder meer Juventus werd al meermaals genoemd.

Inter Milaan maakt nadrukkelijk werk van een stand-in voor Romelu Lukaku. Zo meldt The Sun dat de Milanezen nadrukkelijk werk maken van de komst van Olivier Giroud. De Fransman zit momenteel op een dood spoor bij Chelsea. Sportief directeur Piero Ausilio zou deze week alvast naar Londen zijn gereisd om de onderhandelingen op te starten. Milan Srkiniar wordt dan weer genoemd bij Real Madrid en FC Barcelona, maar Inter zou 75 miljoen euro vragen voor de verdediger.

Thierry Henry werd vorige week aangesteld als hoofdcoach van Montreal Impact en hij zou enkele bekende aanwinsten naar Canada willen halen. Nacer Chadli en Dries Mertens werden al genoemd, maar ook Cyle Larin zou een optie zijn. De spits wordt momenteel door Besiktas verhuurd aan Zulte Waregem.

LEES OOK: Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Club moet een nieuwe poging wagen voor Wanyama ...

Meest recent

De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

0
0
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

22
22
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

27
27
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

112
112
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

54
54
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

298
298
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

194
194
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

184
184
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

192
192
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

32
32
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

449
449
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

131
131

Meer sportnieuws