Martinez niet eens met spelersgroep: "Hij snapt het niet"

door
Martinez niet eens met spelersgroep:

Op voorhand werd gesteld dat de wedstrijd op het veld van Rusland eindelijk een 'echte test' zou worden voor de Rode Duivels, maar dat bleek andermaal niet het geval. In de eerste helft was het klasse-verschil opnieuw bijzonder groot. En na de rust konden de Belgen de wedstrijd uit controleren zonder veel moeite te doen.


En zo is het alweer van de Nations League geleden dat de Duivels nog eens vol aan de bak moesten. Na de partij in Sint-Petersburg lieten enkele sterkhouders dan ook meteen verstaan dat ze op weg naar het EK tegen minstens één topland willen oefenen. Op die manier kan pas echt getest worden of er progressie is gemaakt sinds de dramatische avond in Zwitserland, dag op dag een jaar geleden.

Maar dat is blijkbaar buiten bondscoach Roberto Martinez gerekend. Volgens Het Laatste Nieuws heeft die helemaal geen trek in een oefenpot tegen een grootmacht. Hij wil op het EK zijn tactiek zo fel mogelijk aan de tegenstander aanpassen en wil daarover op voorhand niets prijs geven. "Martinez snapt daarom niet waarom iedereen vóór het EK wil sparren tegen pakweg datzelfde Spanje of Frankrijk. Het is toch al te gek om vooraf je geheimen prijs te geven, is zijn redenering", schrijft de krant.

Afwachten dus wie zijn zin krijgt: de bondscoach of de spelers. Volgens HLN zou Martinez het immers niet erg vinden om het vertrouwen verder op te krikken tegen nog wat voetbaldwergen. "Martinez is bereid om tot het EK zijn beste pokerface op te zetten. Als-ie mocht, Roberto Martinez speelde in maart tegen Liechtenstein. Of tegen de Belgische persbond."

LEES OOK: Duivels-fans in de wolken: De Bruyne dropt toekomstbommetje

De Duivels moeten minstens tegen één topland oefenen ...

Meest recent

Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

11
11
Duivels-fans in de wolken: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

22
22
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

171
171
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

127
127
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

171
171
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

167
167
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

83
83
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

101
101
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

225
225
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

153
153
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

54
54
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

344
344
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

253
253
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

124
124
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

408
408
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

91
91
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

784
784
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

272
272
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

218
218
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

170
170
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

391
391
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

151
151
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

131
131
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

84
84
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

437
437

Meer sportnieuws