TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht dreigt, Sané kiest voor toptransfer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht dreigt, Sané kiest voor toptransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Op de officiële website van de MLS werden enkele potentiële aanwinsten voor Montreal Impact opgesomd en daarbij ook de naam van Nacer Chadli. Niet onlogisch, Thierry Henry is immers de nieuwe coach van de Canadezen en die werkte al nauw samen met de Rode Duivel. Bovendien is het quasi zeker dat Chadli definitief vertrekt bij AS Monaco. Momenteel wordt hij verhuurd aan Anderlecht en de Brusselaars willen hem graag houden, maar dat wordt dus niet evident.

KRC Genk blijft maar speuren naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd naar voren geschoven als één van de grote kandidaten om weer bij Racing aan de slag te gaan, maar volgens Het Laatste Nieuws mag zijn naam alweer geschrapt worden. De Duitser Hannes Wolf blijft wel nog een optie, al zou het bestuur nog niet helemaal overtuigd zijn van de Duitser.

BUITENLAND
Leroy Sané lijkt een toptransfer te gaan maken. Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van Manchester City dat de Duitse winger in één van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Bayern München zou alvast klaarstaan om hem over te nemen. Als vervanger zou de Engelse kampioen denken aan Mikel Oayarzabal van Real Sociedad.

Atlético Madrid heeft volgens Don Balon goede kansen om Sandro Tonali te contracteren. De Madrilenen zouden met de komst van de negentienjarige Italiaan onder meer rivalen Real Madrid en FC Barcelona een hak zetten. Volgens de berichtgeving heeft de middenvelder van Brescia al gekozen voor de ploeg van Diego Simeone. Een winterse transfer lijkt niet haalbaar, de overstap zou volgende zomer moeten plaatsvinden.

Zlatan Ibrahimovic blijft gelinkt worden aan een terugkeer naar Europa. AC Milan, AS Roma, Bologna, Napoli en Fiorentina hebben volgens de Italiaanse pers reeds contact gezocht met het management van Zlatan, maar de Serie A-clubs zouden zich doodgeschrokken hebben van het antwoord. Volgens La Repubblica wil Ibrahimovic namelijk liefst één miljoen euro per maand gaan verdienen.

LEES OOK: UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

Anderlecht moet Chadli deze winter al proberen over te nemen ...

Meest recent

Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

17
17
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

20
20
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

24
24
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

119
119
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

115
115
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

27
27
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

308
308
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

173
173
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

431
431
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

31
31
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

402
402
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

44
44
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

421
421
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

133
133
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

339
339
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

238
238
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

313
313
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

107
107
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

479
479
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

516
516
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

649
649
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

313
313
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

324
324

Meer sportnieuws