TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht dreigt, Sané kiest voor toptransfer'

690 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht dreigt, Sané kiest voor toptransfer'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Op de officiële website van de MLS werden enkele potentiële aanwinsten voor Montreal Impact opgesomd en daarbij ook de naam van Nacer Chadli. Niet onlogisch, Thierry Henry is immers de nieuwe coach van de Canadezen en die werkte al nauw samen met de Rode Duivel. Bovendien is het quasi zeker dat Chadli definitief vertrekt bij AS Monaco. Momenteel wordt hij verhuurd aan Anderlecht en de Brusselaars willen hem graag houden, maar dat wordt dus niet evident.

KRC Genk blijft maar speuren naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd naar voren geschoven als één van de grote kandidaten om weer bij Racing aan de slag te gaan, maar volgens Het Laatste Nieuws mag zijn naam alweer geschrapt worden. De Duitser Hannes Wolf blijft wel nog een optie, al zou het bestuur nog niet helemaal overtuigd zijn van de Duitser.

BUITENLAND
Leroy Sané lijkt een toptransfer te gaan maken. Volgens The Telegraph is het geen geheim meer voor de selectie en staf van Manchester City dat de Duitse winger in één van de aankomende transferperiodes zal vertrekken. Bayern München zou alvast klaarstaan om hem over te nemen. Als vervanger zou de Engelse kampioen denken aan Mikel Oayarzabal van Real Sociedad.

Atlético Madrid heeft volgens Don Balon goede kansen om Sandro Tonali te contracteren. De Madrilenen zouden met de komst van de negentienjarige Italiaan onder meer rivalen Real Madrid en FC Barcelona een hak zetten. Volgens de berichtgeving heeft de middenvelder van Brescia al gekozen voor de ploeg van Diego Simeone. Een winterse transfer lijkt niet haalbaar, de overstap zou volgende zomer moeten plaatsvinden.

Zlatan Ibrahimovic blijft gelinkt worden aan een terugkeer naar Europa. AC Milan, AS Roma, Bologna, Napoli en Fiorentina hebben volgens de Italiaanse pers reeds contact gezocht met het management van Zlatan, maar de Serie A-clubs zouden zich doodgeschrokken hebben van het antwoord. Volgens La Repubblica wil Ibrahimovic namelijk liefst één miljoen euro per maand gaan verdienen.

LEES OOK: Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

Anderlecht moet Chadli deze winter al proberen over te nemen ...

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

6
6
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

22
22
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

64
64
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

53
53
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

242
242
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

176
176
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

42
42
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

401
401
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

160
160
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

480
480
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

62
62
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

114
114
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

364
364
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

702
702
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

537
537
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

156
156
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1146
1146
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

81
81
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

677
677
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

260
260
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

531
531
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

282
282

Meer sportnieuws