Europese pers kijkt met open mond naar Rode Duivels

door
Europese pers kijkt met open mond naar Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagavond nog eens de puntjes op de i gezet. Na een sterke eerste helft wonnen de Belgen met 1-4 op het veld van Rusland, een overwinning waarmee ze zich ook van groepswinst verzekerden. Vanuit de buitenlandse pers kwam er dan ook heel wat lof.


Het Franse L'Equipe zag bijvoorbeeld, hoe de Russen hun tanden stuk moesten bijten. "België overklast Rusland met een show van de broers Hazard", kopt men. "In hun eerste grote test na de zware Nations League-nederlaag in Zwitserland, hebben de Rode Duivels alle tegenstand de kop ingedrukt door agressief te verdedigen en vooruit te gaan. Zij hebben bevestigd één van de topfavorieten te zijn voor het komende EK."

Bij het Spaanse Marca was er uiteraard veel aandacht voor de prestatie van Eden Hazard. "Dubbele treffers van Hazard helpen een perfect België in Rusland. Beide ploegen kwamen met hun beste elftallen op het veld, maar de Belgen waren duidelijk beter dankzij een fantastische prestatie van Hazard. Het werd een Hazard-tentoonstelling en een zege in een 'officiële oefenmatch' voor de Belgen."

Het Italiaanse Gazzetta dello Sport ging gewoon door met de lofzang voor bondscoach Roberto Martinez en zijn mannen. "Een serieuze krachtmeting van België, dat het eveneens gekwalificeerde Rusland overdonderde. Lukaku was één van de protagonisten met een assist en een doelpunt, maar de hoofdrol werd opgeëist door de broers Hazard. Zij scoorden de eerste drie doelpunten van de match."

Ook in Nederland was men onder de indruk. "België veegt de vloer aan met Rusland", kopt De Telegraaf. "België vernedert Rusland voor eigen publiek in duel om de eer", klinkt het bij Algemeen Dagblad. Slotwoord is voor de Engelsen. "België vernietigt Rusland om de topnotering in poule I te verzekeren", aldus Sky Sports. "Rusland werd bij momenten omver geblazen door de Belgen", zag BBC.

LEES OOK: Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

België hoort bij de drie grootste favorieten voor het EK ...

Meest recent

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

31
31
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

88
88
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

135
135
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

150
150
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

162
162
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

49
49
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

138
138
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

216
216
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

49
49
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

106
106
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

168
168
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

144
144
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

119
119
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

39
39
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

75
75
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

76
76
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

283
283
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

163
163
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

569
569
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

135
135
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

227
227
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

134
134

Meer sportnieuws