Europese pers kijkt met open mond naar Rode Duivels

door
Europese pers kijkt met open mond naar Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagavond nog eens de puntjes op de i gezet. Na een sterke eerste helft wonnen de Belgen met 1-4 op het veld van Rusland, een overwinning waarmee ze zich ook van groepswinst verzekerden. Vanuit de buitenlandse pers kwam er dan ook heel wat lof.


Het Franse L'Equipe zag bijvoorbeeld, hoe de Russen hun tanden stuk moesten bijten. "België overklast Rusland met een show van de broers Hazard", kopt men. "In hun eerste grote test na de zware Nations League-nederlaag in Zwitserland, hebben de Rode Duivels alle tegenstand de kop ingedrukt door agressief te verdedigen en vooruit te gaan. Zij hebben bevestigd één van de topfavorieten te zijn voor het komende EK."

Bij het Spaanse Marca was er uiteraard veel aandacht voor de prestatie van Eden Hazard. "Dubbele treffers van Hazard helpen een perfect België in Rusland. Beide ploegen kwamen met hun beste elftallen op het veld, maar de Belgen waren duidelijk beter dankzij een fantastische prestatie van Hazard. Het werd een Hazard-tentoonstelling en een zege in een 'officiële oefenmatch' voor de Belgen."

Het Italiaanse Gazzetta dello Sport ging gewoon door met de lofzang voor bondscoach Roberto Martinez en zijn mannen. "Een serieuze krachtmeting van België, dat het eveneens gekwalificeerde Rusland overdonderde. Lukaku was één van de protagonisten met een assist en een doelpunt, maar de hoofdrol werd opgeëist door de broers Hazard. Zij scoorden de eerste drie doelpunten van de match."

Ook in Nederland was men onder de indruk. "België veegt de vloer aan met Rusland", kopt De Telegraaf. "België vernedert Rusland voor eigen publiek in duel om de eer", klinkt het bij Algemeen Dagblad. Slotwoord is voor de Engelsen. "België vernietigt Rusland om de topnotering in poule I te verzekeren", aldus Sky Sports. "Rusland werd bij momenten omver geblazen door de Belgen", zag BBC.

LEES OOK: Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

België hoort bij de drie grootste favorieten voor het EK ...

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

65
65
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

70
70
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

276
276
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

241
241
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

210
210
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

96
96
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

368
368
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

484
484
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

98
98
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

404
404
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

320
320
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

510
510
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

199
199
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

130
130
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

514
514
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

92
92
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

278
278
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

572
572
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

868
868
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1041
1041
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

370
370
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

49
49
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

334
334
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

760
760
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

374
374

Meer sportnieuws