Europese pers kijkt met open mond naar Rode Duivels

door
Europese pers kijkt met open mond naar Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagavond nog eens de puntjes op de i gezet. Na een sterke eerste helft wonnen de Belgen met 1-4 op het veld van Rusland, een overwinning waarmee ze zich ook van groepswinst verzekerden. Vanuit de buitenlandse pers kwam er dan ook heel wat lof.


Het Franse L'Equipe zag bijvoorbeeld, hoe de Russen hun tanden stuk moesten bijten. "België overklast Rusland met een show van de broers Hazard", kopt men. "In hun eerste grote test na de zware Nations League-nederlaag in Zwitserland, hebben de Rode Duivels alle tegenstand de kop ingedrukt door agressief te verdedigen en vooruit te gaan. Zij hebben bevestigd één van de topfavorieten te zijn voor het komende EK."

Bij het Spaanse Marca was er uiteraard veel aandacht voor de prestatie van Eden Hazard. "Dubbele treffers van Hazard helpen een perfect België in Rusland. Beide ploegen kwamen met hun beste elftallen op het veld, maar de Belgen waren duidelijk beter dankzij een fantastische prestatie van Hazard. Het werd een Hazard-tentoonstelling en een zege in een 'officiële oefenmatch' voor de Belgen."

Het Italiaanse Gazzetta dello Sport ging gewoon door met de lofzang voor bondscoach Roberto Martinez en zijn mannen. "Een serieuze krachtmeting van België, dat het eveneens gekwalificeerde Rusland overdonderde. Lukaku was één van de protagonisten met een assist en een doelpunt, maar de hoofdrol werd opgeëist door de broers Hazard. Zij scoorden de eerste drie doelpunten van de match."

Ook in Nederland was men onder de indruk. "België veegt de vloer aan met Rusland", kopt De Telegraaf. "België vernedert Rusland voor eigen publiek in duel om de eer", klinkt het bij Algemeen Dagblad. Slotwoord is voor de Engelsen. "België vernietigt Rusland om de topnotering in poule I te verzekeren", aldus Sky Sports. "Rusland werd bij momenten omver geblazen door de Belgen", zag BBC.

LEES OOK: Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

België hoort bij de drie grootste favorieten voor het EK ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

32
32
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

19
19
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

21
21
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

28
28
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

86
86
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

58
58
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

151
151
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

46
46
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

112
112
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

343
343
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

258
258
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

75
75
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

407
407
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

168
168

Meer sportnieuws