De Boeck in vieze papieren na pijnlijke nederlaag Lokeren

door
De Boeck in vieze papieren na pijnlijke nederlaag Lokeren

Lommel heeft vanavond een prima zaak gedaan in de kelder van het klassement van de Proximus League. De ploeg van Peter Maes klopte op de vorige speeldag al Beerschot en pakte vanavond de scalp van Lokeren. Voor de getergde trainer is het meteen een mooie revanche op zijn ex-club.

Lokeren speelde voorlopig een belabberde competitie en stond, als degradant uit de Jupiler Pro League, nu ook in de rechterkolom van de Proximus League. Vanavond moesten De Boeck en co absoluut winnen van Lommel om de tweede periode goed te starten. Op Daknam hielden beide ploegen elkaar in evenwicht in een matige eerste periode, met een 0-0 gingen we de rust in. De wedstrijd lag een tijdje stil na protest van de thuisaanhang.
Na de pauze was er iets meer spektakel op Daknam. Navarrao en Koike misten prima kansen voor de thuisploeg, aan de overzijde maakte Aabbou er iets voorbij het uur 0-1 van na een knappe assist van Krizan. De thuisploeg moest nu vol aan de bak maar toont dit seizoen enorm weinig efficiëntie in de zone van de waarheid, Amano miste halfweg de tweede helft een uitstekende kans op de gelijkmaker en in het slot ging een kopbal van De Witte tegen de paal. Uiteindelijk hielden de Limburgers met veel geluk stand en duwen ze Lokeren nog wat dieper in de zorgen. Is het lot van trainer De Boeck hiermee bezegeld?
Scoreverloop:
0-1 (60') Aabbou

LEES OOK: KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

Moet De Boeck opkrassen?

Meest recent

‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

10
10
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

76
76
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

181
181
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

8
8
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

106
106
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

28
28
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

243
243
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

307
307
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

41
41
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

287
287
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

338
338
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

567
567
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

611
611
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

893
893
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

155
155
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

43
43
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1049
1049
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

284
284
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

343
343
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

160
160
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

196
196
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

617
617
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

595
595
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

337
337
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

576
576

Meer sportnieuws