'EK-groep voor Rode Duivels nu al bekend'

door
'EK-groep voor Rode Duivels nu al bekend'

Het duurde eventjes alvorens de motor op gang kwam, maar eenmaal op toerental maakten de Rode Duivels zaterdagavond brandhout van Rusland. Uiteindelijk bleef het bij 1-4 nadat de voet in de tweede helft weer van het gaspedaal ging. En zo reden de Belgen al fluitend naar groepswinst in hun kwalificatiepoule.


Dinsdag volgt nog een Galamatch voor eigen volk tegen Cyprus, de mannen van bondscoach Roberto Martinez willen dan hun campagne bekronen met een foutloze 30 op 30. En daarna is het uitkijken naar de loting voor de eindronde. Die ceremonie vindt op 30 november plaats in Boekarest. Maar mogelijk wordt het voor de Duivels niet eens nodig om daar een afgevaardigde naar toe te sturen.

Zoals alom geweten wordt het eerstvolgende EK afgewerkt over verschillende speelsteden. En elk gekwalificeerd land met een speelstad, speelt minstens twee groepsmatchen voor eigen volk. Hierdoor staat de loting eigenlijk al voor een groot deel op voorhand vast. VTM-journalist Jarno Bertho waagde zich aan het rekenwerk en volgens hem is de EK-poule van de Belgen nu al grotendeels bekend.

Indien zijn berekeningen kloppen komen de Belgen in een groep terecht met opnieuw Rusland en ook Denemarken. Het vierde land wordt Wales, Finland of Slowakije. Dat zal bepaald door de uitslagen van de komende dagen en later eventueel nog de Nations League. Dinsdag zouden we wel al één van die drie landen kunnen schrappen.

LEES OOK: Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

🔥 Populair bij onze lezers

‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’
‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’

Een moeilijkere poule was veel beter geweest ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

173
173
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

96
96
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

271
271
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

290
290
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

729
729
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

522
522
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1732
1732
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

235
235
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

524
524
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1199
1199
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

787
787
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1194
1194
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

453
453
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

131
131
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws