Fans voeren druk op bij Lokeren: match moet stilgelegd worden

403
Fans voeren druk op bij Lokeren: match moet stilgelegd worden

In de Proximus League trok de tweede periode zich dit weekend op gang. Voor een aantal ploegen stonden de zenuwen strak gespannen, het is voor hun immers de laatste kans om nog iets moois van het seizoen te maken. Ook bij KSC Lokeren was dat het geval.


De Waaslanders hadden gehoopt om in hun eerste seizoen in de Proximus League meteen te kunnen meestrijden voor promotie. Maar in de eerste periode werd de ploeg van coach Glen De Boeck één van de grote teleurstellingen. Ook in de Croky Cup sneuvelde Lokeren al en dus wordt het in de tweede periode alles of niets.

Iets wat de supporters zaterdag nogmaals benadrukten, weliswaar op een bedenkelijke manier. Zo moest de thuiswedstrijd tegen Lommel al na enkele minuten even stilgelegd worden. Door het gebruik van pyrotechnisch materiaal was er vanuit de tribune een enorme rookpluim ontstaan. De match kon niet veel later wel voort gezet worden, maar het is duidelijk dat de druk enorm is. Eerder werd ook al een spandoek ontrold met daarop de tekst: "Aandacht, start 2de periode. Excuses tellen nu niet meer!".

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Hoort Lokeren bij de favorieten voor de tweede periode?

Meest recent

KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

1
1
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

2
2
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

9
9
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

19
19
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

37
37
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

49
49
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

44
44
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

57
57
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

244
244
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

299
299
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

95
95
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

110
110
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

77
77
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

375
375
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

160
160
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

159
159
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

158
158
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

27
27
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

64
64
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

130
130
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

72
72
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

42
42
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

106
106
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

150
150

Meer sportnieuws