TRANSFERUURTJE: Real aast op Tielemans, Genk gaat voor Hasi

525
TRANSFERUURTJE: Real aast op Tielemans, Genk gaat voor Hasi

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Er beweegt veel bij KRC Genk. De Limburgers zien de interesse in Sander Berge toenemen en vooral Napoli drukt door voor de middenvelder, daarnaast wordt Genk ook weer gelinkt aan aanvaller Ignacio Geraldino van Audax Italiano.

Het trainersdossier heeft nu echter prioriteit en Besnik Hasi zou de topkandidaat zijn. Hannes Wolf, Bernd Storck en Marc Brys blijven ook nog pistes. KV Oostende gaat dan weer mogelijk in zee met Joseph Akpala en Nicolas Lombaerts zou na het seizoen scout kunnen worden bij Zenit.

Bij OHL is Thomas Henry aan een goed seizoen bezig en hij lokte interesse van ploegen uit Eerste Klasse A. Standard brak het contract van Joachim Carcela open tot medio 2022 en de kans is zeer klein dat ze de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro op Vanja Milinkovic-Savic gaan lichten.



BUITENLAND

Ivan Rakitic lijkt FC Barcelona te gaan verlaten. Atlético Madrid wil de Kroaat uit zijn lijden verlossen en zou bereid zijn om maar liefst 40 miljoen euro te betalen. Real Madrid wil ook een nieuwe middenvelder en Youri Tielemans is in beeld. Hij zou er de derde Belg na Eden Hazard en Thibaut Courtois kunnen worden.

Na het vertrek van Romelu Lukaku ontbreekt het Manchester United aan een goede diepe spits. Erling Haalend van RB Salzburg zou een topkandidaat zijn. Bij reeksgenoot Aston Villa mag Lovre Kalinic (ex-AA Gent) vertrekken. Hij kon er nooit overtuigen.

In Duitsland heeft Bayern München aangekondigd dat Hansi Flick tot Kerstmis de hoofdtrainer blijft. Nadien kijken ze verder of het goed draait. In Italië komen ze met het vreemde gerucht dat Cristiano Ronaldo na het seizoen al mag beschikken bij Juventus. Dat is wellicht te linken aan het feit dat hij twee keer werd gewisseld. Sensatie of waarheid?

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Zal Real een bod gaan doen op Tielemans?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

51
51
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

144
144
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

133
133
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

291
291
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

271
271
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

141
141
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

992
992

Meer sportnieuws