Euvrard ziet twee grote veranderingen bij Beerschot

door
Euvrard ziet twee grote veranderingen bij Beerschot

In de Proximus League trekt de tweede periode zich vrijdagavond alweer op gang. Het is aan OH Leuven, dat door winst van de eerste periode al verzekerd is van de promotiefinale, dat de spits mag afbijten. De Vlaams-Brabanders krijgen dan het bezoek van Beerschot.


Het is al voor de derde keer dit seizoen dat beide ploegen mekaar treffen. In de vorige confrontatie haalde OHL het dankzij een dodelijke efficiëntie. "Akkoord dat Beerschot toen 28 keer richting doel schoot en wij slechts vier keer. Maar die schoten van Beerschot waren altijd onder defensieve druk. Het is zeker niet zo dat wij met geluk drie punten raapten op het Kiel. Al klopt het wel dat zij ons die dag meer tegen en in onze eigen zestienmeter hebben gedrukt dan we zelf hadden gewild. We hebben toen heel goed verdedigd in en rond de zestien en waren erg efficiënt in het benutten van onze kansen", vertelt coach Vincent Euvrard daarover op de clubwebstek.

Ondertussen werd bij Beerschot clubboegbeeld Hernan Losada aangesteld als trainer. Euvrard ziet toch twee grote verschillen met zijn voorganger Stijn Vreven. "Onder Losada speelde Beerschot in verschillende systemen. De voorbije wedstrijden deed het dat in een 3-5-2. Hernan veranderde twee zaken. Hij speelt met twee spitsen, waar Vreven steevast opteerde voor één diepe spits, en posteert Holzhauser als centrale verdediger. Het is een ploeg die nog wat zoekende is."

LEES OOK: 'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'
253

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

8
8
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

13
13
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

244
244
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

183
183
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

92
92
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

290
290
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

108
108
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

158
158
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

105
105
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

83
83
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

96
96
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

114
114
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

64
64
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

260
260
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

84
84
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

145
145
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

144
144
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

480
480
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

366
366
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

506
506
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

445
445
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

373
373
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

405
405
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

109
109

Meer sportnieuws