'Grootmacht doet eerste bod op wonderkind Haaland'

door
'Grootmacht doet eerste bod op wonderkind Haaland'

Erling Braut Haaland is momenteel misschien wel de meest gewilde jonge voetballer ter wereld. Begrijpelijk ook gezien zijn waanzinnige cijfers bij RB Salzburg: 26 goals in 18 officiële wedstrijden, waarvan 5 hattricks. Bayern München hoopt alvast om de concurrentie voor de Noorse spits op snelheid te pakken.


Volgens het magazine Kicker heeft Der Rekordmeister zich in Oostenrijk gemeld met een officieel bod van 35 miljoen euro. Het is echter zeer twijfelachtig of de genoemde geldsom genoeg zal blijken te zijn. De Noorse spits wordt immers gevolgd door vrijwel alle Europese topclub en er gaan geruchten dat de clubleiding van Red Bull Salzburg liefst 100 miljoen euro voor hem wil incasseren.

Ook Manchester United is in de race voor de handtekening van het supertalent. Oefenmeester Ole Gunnar Solskjaer is een landgenoot van Haaland en kent hem bovendien goed. Het sportieve plaatje op Old Trafford ziet er echter niet zo rooskleurig uit: de Red Devils staan momenteel zevende en dreigen opnieuw naast de Champions League te grijpen. Máár om diverse redenen zou de spits zelf een voorkeur hebben voor de Mancunians.

Ook de Italiaanse topclubs Napoli en Juventus zouden op het punt staan om met een officiële aanbieding te komen, evenals FC Barcelona. De strijd om het Noorse wonderkind lijkt dus nog lang niet gestreden, ondertussen blijft hij zijn marktwaarde wel zienderogen opkrikken.

LEES OOK: 'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Haaland kan best nog een seizoen bij Salzburg blijven ...

Meest recent

Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

7
7
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

29
29
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

43
43
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

89
89
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

400
400
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

16
16
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

170
170
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

208
208
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

154
154
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

382
382
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

244
244
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

145
145
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

641
641
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

148
148
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

173
173
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

617
617
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

143
143
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

232
232
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

58
58

Meer sportnieuws