'Grootmacht doet eerste bod op wonderkind Haaland'

door
'Grootmacht doet eerste bod op wonderkind Haaland'

Erling Braut Haaland is momenteel misschien wel de meest gewilde jonge voetballer ter wereld. Begrijpelijk ook gezien zijn waanzinnige cijfers bij RB Salzburg: 26 goals in 18 officiële wedstrijden, waarvan 5 hattricks. Bayern München hoopt alvast om de concurrentie voor de Noorse spits op snelheid te pakken.


Volgens het magazine Kicker heeft Der Rekordmeister zich in Oostenrijk gemeld met een officieel bod van 35 miljoen euro. Het is echter zeer twijfelachtig of de genoemde geldsom genoeg zal blijken te zijn. De Noorse spits wordt immers gevolgd door vrijwel alle Europese topclub en er gaan geruchten dat de clubleiding van Red Bull Salzburg liefst 100 miljoen euro voor hem wil incasseren.

Ook Manchester United is in de race voor de handtekening van het supertalent. Oefenmeester Ole Gunnar Solskjaer is een landgenoot van Haaland en kent hem bovendien goed. Het sportieve plaatje op Old Trafford ziet er echter niet zo rooskleurig uit: de Red Devils staan momenteel zevende en dreigen opnieuw naast de Champions League te grijpen. Máár om diverse redenen zou de spits zelf een voorkeur hebben voor de Mancunians.

Ook de Italiaanse topclubs Napoli en Juventus zouden op het punt staan om met een officiële aanbieding te komen, evenals FC Barcelona. De strijd om het Noorse wonderkind lijkt dus nog lang niet gestreden, ondertussen blijft hij zijn marktwaarde wel zienderogen opkrikken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

Haaland kan best nog een seizoen bij Salzburg blijven ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

49
49
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

29
29
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

17
17
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

60
60
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

30
30
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

189
189
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

27
27
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

45
45
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

149
149
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

55
55
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

74
74
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

391
391
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

225
225
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

75
75
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

104
104
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

332
332
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

69
69
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

33
33
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

169
169
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

224
224
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

203
203
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

925
925
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

178
178
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws