'Grootmacht doet eerste bod op wonderkind Haaland'

door
'Grootmacht doet eerste bod op wonderkind Haaland'

Erling Braut Haaland is momenteel misschien wel de meest gewilde jonge voetballer ter wereld. Begrijpelijk ook gezien zijn waanzinnige cijfers bij RB Salzburg: 26 goals in 18 officiële wedstrijden, waarvan 5 hattricks. Bayern München hoopt alvast om de concurrentie voor de Noorse spits op snelheid te pakken.


Volgens het magazine Kicker heeft Der Rekordmeister zich in Oostenrijk gemeld met een officieel bod van 35 miljoen euro. Het is echter zeer twijfelachtig of de genoemde geldsom genoeg zal blijken te zijn. De Noorse spits wordt immers gevolgd door vrijwel alle Europese topclub en er gaan geruchten dat de clubleiding van Red Bull Salzburg liefst 100 miljoen euro voor hem wil incasseren.

Ook Manchester United is in de race voor de handtekening van het supertalent. Oefenmeester Ole Gunnar Solskjaer is een landgenoot van Haaland en kent hem bovendien goed. Het sportieve plaatje op Old Trafford ziet er echter niet zo rooskleurig uit: de Red Devils staan momenteel zevende en dreigen opnieuw naast de Champions League te grijpen. Máár om diverse redenen zou de spits zelf een voorkeur hebben voor de Mancunians.

Ook de Italiaanse topclubs Napoli en Juventus zouden op het punt staan om met een officiële aanbieding te komen, evenals FC Barcelona. De strijd om het Noorse wonderkind lijkt dus nog lang niet gestreden, ondertussen blijft hij zijn marktwaarde wel zienderogen opkrikken.

LEES OOK: Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Haaland kan best nog een seizoen bij Salzburg blijven ...

Meest recent

Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

53
53
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

28
28
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

142
142
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

30
30
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

391
391
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

218
218
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

211
211
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

195
195
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

308
308
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

140
140
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

181
181
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1297
1297
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

473
473
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

554
554
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

765
765
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

58
58
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

271
271
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

456
456
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

16
16
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

533
533
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

110
110
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

132
132
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

414
414
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

78
78
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

715
715

Meer sportnieuws