'Tielemans kan prestaties verzilveren met absolute droomtransfer'

door
'Tielemans kan prestaties verzilveren met absolute droomtransfer'

Bondscoach Roberto Martinez kan zaterdag in Rusland voor het eerst dit seizoen beschikken over een volledig fit middenveld en dus wordt het uitkijken naar welke spelers hij aan de aftrap brengt. Bij afwezigheid van Axel Witsel of Kevin De Bruyne, was Youri Tielemans in de voorbije interlands immers telkens een vaste waarde. En hij lijkt niet snel uit de ploeg te verdwijnen.


Tijdens die interlands liet het jeugdproduct van Anderlecht telkens een sterke indruk achter en bovendien is hij bezig aan een uitstekend seizoen bij Leicester City, waar hij aan het uitgroeien is tot één van de smaakmakers in de Premier League. En die prestaties lokken uiteraard ook de nodige interesse. Zo meldt het Spaanse Defensa Central dat het grote Real Madrid concrete belangstelling toont.

Coach Zinedine Zidane aast al langer op versterking voor zijn middenveld en mikte daarbij vooral op landgenoot Paul Pogba. Maar de Fransman van Manchester United was veel te duur voor het bestuur. Bovendien doet Federico Valverde het momenteel uitstekend als werkende kracht op het middenveld, waardoor Zidane liever een speler aantrekt met iets meer techniek en voetballend vermogen. Daarom zou hij volgens DC de naam van Tielemans hebben voorgedragen.

Het bestuur zou dat idee al beter zien zitten dan Pogba, die nog een pak duurder is dan de Rode Duivel. Een transfer is wel pas ten vroegste na het seizoen aan de orde. Bovendien zal Leicester hem niet zonder slag of stoot laten gaan. De Foxes betaalden afgelopen zomer zelf om en bij de 40 miljoen euro om hem over te nemen van AS Monaco en willen die investering voldoende laten renderen. Indien Tielemans naar Madrid moest verhuizen, zou hij daar in ieder geval landgenoten Eden Hazard en Thibaut Courtois tegen het lijf lopen.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Heeft Tielemans de kwaliteiten om basisspeler bij Real te worden?

Meest recent

'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

17
17
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

22
22
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

26
26
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

100
100
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

410
410
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

190
190
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

84
84
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

115
115
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

109
109
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

81
81
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

167
167
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

132
132
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

114
114
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

389
389
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

758
758
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

171
171
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

169
169
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

396
396
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

25
25
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

122
122
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

150
150
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

302
302
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

134
134
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

82
82
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

107
107

Meer sportnieuws