KV Mechelen trekt aan het langste eind tegen Genk (bis)

398 stemmen
KV Mechelen trekt aan het langste eind tegen Genk (bis)

Een week om snel te vergeten voor de ene, een memorabele voor de andere. KRC Genk ontsloeg Felice Mazzu en leek even aan Wouter Vrancken te denken als nieuwe T1. Die ondertekende vrijdag uiteindelijk echter een nieuw contract bij KV Mechelen, waarna er later op de dag als bij toeval nog een oefenpartij tussen beide teams op het programma stond.


En opnieuw was het Malinwa dat aan het langste eind trok, want op neutraal terrein in Geel klopte de promovendus de landskampioen met het kleinste verschil. Die eindstand stond zelfs al na amper drie minuten op het bord dankzij een doelpunt van Gustav Engvall. Hoopgevend nieuws dus, want de Zweedse sterkhouder stond de voorbije maanden aan de kant met een knieblessure.

In een heruitgave van de Supercup kozen beide coaches – voor Genk nam zoals bekend Domenico Olivieri de honneurs waar – voor een mix van vaste titularissen en andere jongens, al waren vooral de Limburgers uiteraard gehandicapt omwille van de interlandbreak. Hoe dan ook blijft KV Mechelen dankzij de overwinning wel in de goede flow, Genk is dringend aan bezinning toe.

Opstellng KV Mechelen: Castro, Van Cleemput (46’ Van Hoorenbeeck), Boni, De Bie, Bijker, Kaya (46’ Hairemans), Vanlerberghe (60’ Coveliers), Corryn (46’ Schoofs), Tainmont (70’ Quadflieg), Engvall (60’ Zeroual), Togui (70’ Van Keilegom)

Opstelling KRC Genk: Bastiaens, Maehle (46’ De Norre), Dewaest (46’ Adewoye), Screciu (90’ Didden), Neto Borges, Wouters, Heynen (65’ Saibari), Piotrowski, Bongonda, Paintsil, Odey Doelpunt: 3’ 1-0 (Engvall)

LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

🚀

Wie zal dit seizoen hoger eindigen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

4
4
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

27
27
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

86
86
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

54
54
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

107
107
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

72
72
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

46
46
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

59
59
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

334
334
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

189
189
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

265
265
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

260
260
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

75
75
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

918
918
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

296
296
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

335
335
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

436
436
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

141
141
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

103
103
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

171
171
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

270
270
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

382
382
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

232
232
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43

Meer sportnieuws