'Arsenal wil RSCA hoognodige miljoenen bezorgen met transfer'

door
'Arsenal wil RSCA hoognodige miljoenen bezorgen met transfer'

Arsenal kent een bijzonder moeilijk seizoen. De start was nog naar behoren, maar de laatste weken zijn The Gunners flink teruggezakt in het klassement van de Premier League. Om dit seizoen echter terug in de top vier te kunnen eindigen, zal er ongetwijfeld worden uitgekeken naar versterking voor januari.

Maar of de volgende naam daartoe veel zou kunnen bijdragen, is maar de vraag. Want zo meldt The Sun dat Arsenal niemand minder dan Orel Mangala op zijn verlanglijst zou hebben staan. De jonge Belg is momenteel actief bij het Duitse Stuttgart, nadat hij in 2017 overkwam van de beloften van Anderlecht.

Of het effectief tot een transfer zal komen, valt dus af te wachten, maar Anderlecht zou alvast een mooie zaak kunnen doen. Want zo wordt er gewag gemaakt van een bedrag van 30 miljoen euro. Het valt te bedenken dat Paars-Wit bij de transfer van Mangala naar Stuttgart een percentage op een eventuele doorverkoop heeft bedongen, waardoor het mag hopen op enkele miljoenen.

Indien dat niet het geval zou zijn, wat wel erg onwaarschijnlijk is, hebben ze op zijn minst recht op een opleidingsvergoeding. Dat bedrag zou dan uiteraard wel een pak lager liggen. Arsenal is overigens niet de enige club die Mangala in de gaten houdt. Ook Lyon, Marseille, Lille en AS Roma zouden interesse vertonen volgens The Sun.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Zal het tot een transfer komen?

Meest recent

'Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit'

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

31
31
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

22
22
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

113
113
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

348
348
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

197
197
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

229
229
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

267
267
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

94
94
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

693
693
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

344
344
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

289
289
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

341
341
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

411
411
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

386
386
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

130
130
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

510
510
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

230
230
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

114
114
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

434
434
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

402
402
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

154
154
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

304
304
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227

Meer sportnieuws