Duivels wonder: steunpilaar staat plots op uit de doden

door
Duivels wonder: steunpilaar staat plots op uit de doden

Zaterdag werken de Rode Duivels hun voorlaatste kwalificatiewedstrijd af voor het Europees Kampioenschap van 2020. Dat doen ze in en tegen Rusland. Bondscoach Roberto Martinez kampt alweer met heel wat kopzorgen voor die wedstrijd.

Want zo zijn er alweer enkele belangrijke pionnen buiten strijd, en deze keer komen die allemaal uit de defensie. Zowel Kompany, Vertonghen als Vermaelen zijn namelijk buiten strijd. Die eerste twee zitten niet bij de selectie, Vermaelen wél. Maar Het Nieuwsblad meldt dat de toestand van de speler van Vissel Kobe ‘zorgwekkend’ is.

Ook hij zou zeker niet in actie komen, waardoor de Duivels dus met een grote lacune richting Rusland trekken. De defensie moet worden opgelapt, en dat kan zo zijn gevolgen gaan kennen. Alderweireld zal de enige certitude zijn zaterdag, met naast hem vermoedelijk Boyata en debutant Cobbaut. Of het moest zijn dat Martinez tóch niet voor een linksvoetige gaat (Cobbaut is de enige, nvdr), en Denayer of Dendoncker als derde man achteraan posteert.

UPDATE 22u

Er lijkt zich een wonder te hebben voorgedaan bij de Rode Duivels. Want zo meldde Het Nieuwsblad vanochtend nog dat de blessure van Vermaelen ‘zorgwekkend’ was. Echter stond die vanmiddag toch gewoon op het trainingsveld, zo meldt hetzelfde medium. Best verrassend, maar wel een heuse opsteker voor Martinez. Voor Cobbaut lijkt dit dan weer slecht nieuws te betekenen met het zicht op een basisplaats. Lukaku en Trossard ontbraken overigens wél op training.

LEES OOK: Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Moet hij dan spelen zaterdag?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

25
25
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

37
37
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

84
84
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

85
85
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

286
286
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

163
163
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

102
102
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

75
75
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

308
308
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

253
253
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

238
238
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

358
358
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

90
90
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

186
186
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

196
196
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1102
1102
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

91
91
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

130
130
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

413
413
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

166
166
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

539
539
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

53
53
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

211
211
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

180
180
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

257
257

Meer sportnieuws