'Anderlecht mag fluiten naar nieuwe top-huurling'

520 stemmen
'Anderlecht mag fluiten naar nieuwe top-huurling'

Dé sterke man bij Anderlecht tussen de lijnen is op dit moment ongetwijfeld Nacer Chadli, gehuurd van Monaco. De voorbije jaren zette Paars-Wit dan ook wel vaker in op leenbeurten van grote namen. Zo was afgelopen zomer Moise Kean, overbodig bij Juventus, nog in beeld.


Uiteindelijk koos de drievoudig Italiaans international voor een definitieve transfer naar Everton, maar in de Premier League wil het maar niet lukken. Vorig weekend zat Kean zelfs niet in de selectie voor het bezoek aan Southampton, waarbij er naast zijn sportieve perikelen ook buiten het veld de nodige problemen zijn.

Everton zou daarom alweer openstaan voor een vertrek van de aanvaller, waardoor Anderlecht in januari mogelijk een nieuwe poging kan wagen om hem te huren. Paars-Wit onderhoudt na een soortgelijke constructie met Yannick Bolasie alvast goede banden met The Toffees.

UPDATE 14/11
De kans dat Anderlecht erin zal slagen om Kean tijdelijk over te nemen van Everton lijkt intussen al terug flink geslonken, want volgens Corriere dello Sport zou AS Roma in januari een poging doen om hem naar de Italiaanse hoofdstad te brengen. De Romeinen hebben na de blessures van Nikola Kalinic en Henrikh Mkhitaryan nood aan aanvallende versterking, waarvoor de pijlen dus op Kean gericht zouden worden.

Die ziet een terugkeer naar zijn thuisland vermoedelijk beter zitten dan een verblijf in het Lotto Park, waardoor Anderlecht naast het net zou vissen. Bovendien is het huidige nummer zes in de Serie A dit seizoen wél actief op het Europese toneel – zij het slechts in de Europa League, waar het zelfs nog lang niet zeker is van de volgende ronde. Of Vincent Kompany zijn magie hier zal volstaan valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Moet Anderlecht dit soort opportuniteiten blijven afspeuren?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

0
0
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

82
82
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

46
46
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

44
44
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

236
236
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

306
306
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

95
95
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

136
136
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

524
524
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

68
68
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

128
128
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

246
246
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

281
281
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

279
279
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

84
84
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

60
60
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

283
283
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

111
111
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

291
291
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

417
417
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

80
80
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

629
629
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

79
79
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

199
199

Meer sportnieuws