'Anderlecht mag fluiten naar nieuwe top-huurling'

520 stemmen
'Anderlecht mag fluiten naar nieuwe top-huurling'

Dé sterke man bij Anderlecht tussen de lijnen is op dit moment ongetwijfeld Nacer Chadli, gehuurd van Monaco. De voorbije jaren zette Paars-Wit dan ook wel vaker in op leenbeurten van grote namen. Zo was afgelopen zomer Moise Kean, overbodig bij Juventus, nog in beeld.


Uiteindelijk koos de drievoudig Italiaans international voor een definitieve transfer naar Everton, maar in de Premier League wil het maar niet lukken. Vorig weekend zat Kean zelfs niet in de selectie voor het bezoek aan Southampton, waarbij er naast zijn sportieve perikelen ook buiten het veld de nodige problemen zijn.

Everton zou daarom alweer openstaan voor een vertrek van de aanvaller, waardoor Anderlecht in januari mogelijk een nieuwe poging kan wagen om hem te huren. Paars-Wit onderhoudt na een soortgelijke constructie met Yannick Bolasie alvast goede banden met The Toffees.

UPDATE 14/11
De kans dat Anderlecht erin zal slagen om Kean tijdelijk over te nemen van Everton lijkt intussen al terug flink geslonken, want volgens Corriere dello Sport zou AS Roma in januari een poging doen om hem naar de Italiaanse hoofdstad te brengen. De Romeinen hebben na de blessures van Nikola Kalinic en Henrikh Mkhitaryan nood aan aanvallende versterking, waarvoor de pijlen dus op Kean gericht zouden worden.

Die ziet een terugkeer naar zijn thuisland vermoedelijk beter zitten dan een verblijf in het Lotto Park, waardoor Anderlecht naast het net zou vissen. Bovendien is het huidige nummer zes in de Serie A dit seizoen wél actief op het Europese toneel – zij het slechts in de Europa League, waar het zelfs nog lang niet zeker is van de volgende ronde. Of Vincent Kompany zijn magie hier zal volstaan valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: 'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Moet Anderlecht dit soort opportuniteiten blijven afspeuren?

Meest recent

Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

21
21
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

8
8
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

24
24
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

138
138
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

95
95
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

217
217
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

188
188
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

355
355
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

354
354
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

239
239
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

71
71
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

97
97
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

54
54
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

63
63
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

507
507
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

177
177
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

186
186
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

926
926
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

100
100
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36

Meer sportnieuws