'Anderlecht mag fluiten naar nieuwe top-huurling'

door
'Anderlecht mag fluiten naar nieuwe top-huurling'

Dé sterke man bij Anderlecht tussen de lijnen is op dit moment ongetwijfeld Nacer Chadli, gehuurd van Monaco. De voorbije jaren zette Paars-Wit dan ook wel vaker in op leenbeurten van grote namen. Zo was afgelopen zomer Moise Kean, overbodig bij Juventus, nog in beeld.


Uiteindelijk koos de drievoudig Italiaans international voor een definitieve transfer naar Everton, maar in de Premier League wil het maar niet lukken. Vorig weekend zat Kean zelfs niet in de selectie voor het bezoek aan Southampton, waarbij er naast zijn sportieve perikelen ook buiten het veld de nodige problemen zijn.

Everton zou daarom alweer openstaan voor een vertrek van de aanvaller, waardoor Anderlecht in januari mogelijk een nieuwe poging kan wagen om hem te huren. Paars-Wit onderhoudt na een soortgelijke constructie met Yannick Bolasie alvast goede banden met The Toffees.

UPDATE 14/11
De kans dat Anderlecht erin zal slagen om Kean tijdelijk over te nemen van Everton lijkt intussen al terug flink geslonken, want volgens Corriere dello Sport zou AS Roma in januari een poging doen om hem naar de Italiaanse hoofdstad te brengen. De Romeinen hebben na de blessures van Nikola Kalinic en Henrikh Mkhitaryan nood aan aanvallende versterking, waarvoor de pijlen dus op Kean gericht zouden worden.

Die ziet een terugkeer naar zijn thuisland vermoedelijk beter zitten dan een verblijf in het Lotto Park, waardoor Anderlecht naast het net zou vissen. Bovendien is het huidige nummer zes in de Serie A dit seizoen wél actief op het Europese toneel – zij het slechts in de Europa League, waar het zelfs nog lang niet zeker is van de volgende ronde. Of Vincent Kompany zijn magie hier zal volstaan valt dus sterk te betwijfelen.

LEES OOK: 'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

Moet Anderlecht dit soort opportuniteiten blijven afspeuren?

Meest recent

'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

53
53
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

184
184
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

199
199
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

118
118
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

156
156
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

74
74
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

276
276
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

372
372
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

229
229
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

103
103
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

517
517
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

29
29
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

518
518
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

300
300
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

470
470
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

272
272
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

124
124
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

190
190
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

262
262
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

400
400
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

173
173
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

341
341
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

101
101
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

417
417
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

325
325

Meer sportnieuws