'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

door
'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

Dankzij het uitstekende seizoen waar Club Brugge aan bezig is spelen steeds meer sterkhouders zich in de kijker bij enkele clubs uit de grotere competitie. Zo kan Emmanuel Dennis, die zich met twee doelpunten in de kijker speelde op het veld van Real Madrid, op de nodige interesse rekenen.


De voorbije weken geraakte bekend dat onder meer Leicester City interesse toont, waar coach Brendan Rodgers het bestuur de opdracht zou hebben gegeven om een aanvaller aan te trekken die inzetbaar is op meerdere posities. Een profiel waar Dennis prima aan beantwoordt, al is de Nigeriaan niet de enige speler op de verlanglijst. Zo zou hij momenteel in de weegschaal liggen met Alfredo Morelos, smaakmaker bij Glasgow Rangers.

UPDATE 14/11
Behalve Morelos moet Dennis nu ook de concurrentie dulden van Habib Diallo als eventueel target van de Foxes. Het lokale Leicester Mercury stelt namelijk dat FC Metz weldra een bod mag verwachten op hun Senegalese aanvaller, die eveneens aan de hierboven vermelde vereisten voldoet. Bovendien moet Diallo mogelijk minder kosten dan de dure Dennis, want het gespecialiseerde Transfermarkt.de legt zijn waarde vast op slechts zes miljoen.

Of dat zal volstaan is evenwel nog maar de vraag, want ook Dennis moet flink wat meer kosten dan de geschatte 9,5 miljoen. Bovendien speelt Diallo zich steeds meer in de kijker, want na zijn acht treffers in de Ligue 1 scoorde hij nu aan de zijde van dat andere Brugse goudhaantje Krépin Diatta ook zijn eerste doelpunt als international voor Senegal. Of hoe het nog lang niet zeker is of Club Brugge de verhoopte miljoenen voor Dennis wel in Leicester zal kunnen rapen.

Is Dennis goed genoeg voor een ploeg als Leicester?

Meest recent

Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

5
5
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

15
15
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

21
21
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

139
139
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

162
162
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

130
130
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

156
156
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

133
133
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

36
36
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

54
54
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

144
144
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

98
98
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

199
199
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

240
240
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

59
59
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

135
135
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

431
431
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

64
64
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

348
348
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

247
247
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

96
96

Meer sportnieuws