'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

387 stemmen
'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

Dankzij het uitstekende seizoen waar Club Brugge aan bezig is spelen steeds meer sterkhouders zich in de kijker bij enkele clubs uit de grotere competitie. Zo kan Emmanuel Dennis, die zich met twee doelpunten in de kijker speelde op het veld van Real Madrid, op de nodige interesse rekenen.


De voorbije weken geraakte bekend dat onder meer Leicester City interesse toont, waar coach Brendan Rodgers het bestuur de opdracht zou hebben gegeven om een aanvaller aan te trekken die inzetbaar is op meerdere posities. Een profiel waar Dennis prima aan beantwoordt, al is de Nigeriaan niet de enige speler op de verlanglijst. Zo zou hij momenteel in de weegschaal liggen met Alfredo Morelos, smaakmaker bij Glasgow Rangers.

UPDATE 14/11
Behalve Morelos moet Dennis nu ook de concurrentie dulden van Habib Diallo als eventueel target van de Foxes. Het lokale Leicester Mercury stelt namelijk dat FC Metz weldra een bod mag verwachten op hun Senegalese aanvaller, die eveneens aan de hierboven vermelde vereisten voldoet. Bovendien moet Diallo mogelijk minder kosten dan de dure Dennis, want het gespecialiseerde Transfermarkt.de legt zijn waarde vast op slechts zes miljoen.

Of dat zal volstaan is evenwel nog maar de vraag, want ook Dennis moet flink wat meer kosten dan de geschatte 9,5 miljoen. Bovendien speelt Diallo zich steeds meer in de kijker, want na zijn acht treffers in de Ligue 1 scoorde hij nu aan de zijde van dat andere Brugse goudhaantje Krépin Diatta ook zijn eerste doelpunt als international voor Senegal. Of hoe het nog lang niet zeker is of Club Brugge de verhoopte miljoenen voor Dennis wel in Leicester zal kunnen rapen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Is Dennis goed genoeg voor een ploeg als Leicester?

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

70
70
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

39
39
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

658
658
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

72
72
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

130
130
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

118
118
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

37
37
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

266
266
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

290
290
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

118
118
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

141
141
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

364
364
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

359
359
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

122
122
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

339
339
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

137
137
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

257
257
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

202
202
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

130
130
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

115
115

Meer sportnieuws