'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

door
'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

Dankzij het uitstekende seizoen waar Club Brugge aan bezig is spelen steeds meer sterkhouders zich in de kijker bij enkele clubs uit de grotere competitie. Zo kan Emmanuel Dennis, die zich met twee doelpunten in de kijker speelde op het veld van Real Madrid, op de nodige interesse rekenen.


De voorbije weken geraakte bekend dat onder meer Leicester City interesse toont, waar coach Brendan Rodgers het bestuur de opdracht zou hebben gegeven om een aanvaller aan te trekken die inzetbaar is op meerdere posities. Een profiel waar Dennis prima aan beantwoordt, al is de Nigeriaan niet de enige speler op de verlanglijst. Zo zou hij momenteel in de weegschaal liggen met Alfredo Morelos, smaakmaker bij Glasgow Rangers.

UPDATE 14/11
Behalve Morelos moet Dennis nu ook de concurrentie dulden van Habib Diallo als eventueel target van de Foxes. Het lokale Leicester Mercury stelt namelijk dat FC Metz weldra een bod mag verwachten op hun Senegalese aanvaller, die eveneens aan de hierboven vermelde vereisten voldoet. Bovendien moet Diallo mogelijk minder kosten dan de dure Dennis, want het gespecialiseerde Transfermarkt.de legt zijn waarde vast op slechts zes miljoen.

Of dat zal volstaan is evenwel nog maar de vraag, want ook Dennis moet flink wat meer kosten dan de geschatte 9,5 miljoen. Bovendien speelt Diallo zich steeds meer in de kijker, want na zijn acht treffers in de Ligue 1 scoorde hij nu aan de zijde van dat andere Brugse goudhaantje Krépin Diatta ook zijn eerste doelpunt als international voor Senegal. Of hoe het nog lang niet zeker is of Club Brugge de verhoopte miljoenen voor Dennis wel in Leicester zal kunnen rapen.

Is Dennis goed genoeg voor een ploeg als Leicester?

Meest recent

Duivels én Flames in het nieuw: dit zijn de knappe shirts

De Red Flames komen uit een enorme ontgoocheling nadat ze door Ierland uit de A-divisie van de ...

2
2
Keert ex-publiekslieveling terug naar Club Brugge?

Vele jaren geleden probeerde Club Brugge weer aansluiting te vinden met de Belgische top. Dat lukte ...

62
62
Muzio verklaart saga rondom De Mil: "Raar mediaverhaal"

Union SG zag Sébastien Pocognoli plots naar AS Monaco verkassen en moest snel een nieuwe ...

20
20
'Bromance' Club en Barça: topdeals én anonieme passage

Club Brugge en FC Barcelona deden de afgelopen vijftien jaar toch wel wat zaken met elkaar. Drie ...

138
138
Anderlecht slaat weer toe: contract tot medio 2028

RSC Anderlecht heeft een volgend dossier tot een goed einde weten te brengen. De Brusselaars hebben ...

87
87
Oude bekende onthult: zo kan Club Barça kloppen

Na nederlagen tegen Atalanta en Bayern München kan Club Brugge wel een driepunter gebruiken in ...

39
39
Sonck keihard voor Antwerp: "Hoe is het mogelijk?"

Het lijkt met Antwerp alleen maar van kwaad naar erger te gaan. De Great Old liet zich vorig weekend ...

135
135
'Barça kent eindelijk datum voor terugkeer naar Camp Nou'

Om 21u treffen Club Brugge en FC Barcelona elkaar in de Champions League. Dat is ook een duel tussen ...

78
78
Lavia is eindelijk terug: Chelsea onthult plannetje

Weinig Belgische spelers werden de voorbije jaren zo'n grote toekomst voorspeld als Roméo ...

71
71
De Condé waarschuwt: Genk trekt les uit vorig seizoen

KRC Genk kende een woelig seizoensbegin, met resultaten die aanvankelijk toch tegenvielen. De ...

105
105
TD Man Utd onthult de waarheid achter transfer Lammens

Senne Lammens is intussen een tweetal maanden aan de slag bij Manchester United en in die periode is ...

136
136
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

86
86
Pocognoli met straffe prestatie in CL-geschiedenisboeken

Het was dinsdag een avond met wisselend succes voor de Belgen in de Champions League. Union ging ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, Hayen naar Celtic?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

282
282
Bart Verhaeghe grijpt in bij Club: “Hij daagt ons uit”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona, maar eerst moet Club NXT de ...

373
373
‘Alsnog monsterschorsing Max Dean, ook Foulon hangt’

Max Dean (KAA Gent) en Daam Foulon (Antwerp) leken een strafvermindering te krijgen, maar volgens ...

423
423
De Condé schuift ‘nieuwe Vanaken’ naar voren bij Genk

KRC Genk neemt het in de Europa League op tegen Braga. De Limburgers wonnen eerder al van Rangers, ...

244
244
Hayen heeft 'verrassing' in petto voor FC Barcelona

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart lijkt voor een haast ...

196
196
Foute transferkeuze bij Union SG? "Dat zijn ze vergeten"

Union SG verloor met 3-1 van Atlético Madrid. De Brusselaars verdienden meer, maar offensief ...

62
62
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

45
45
Hayen hakt de knoop door: deze spelers starten

Club Brugge speelt vanavond om 21u in eigen huis tegen FC Barcelona. Een galamatch pur sang. ...

206
206
'Anderlecht met waanzinnig plan: Rode Duivel naar Brussel?'

RSC Anderlecht moet in januari versterking halen, want met deze kern zal het zéér ...

600
600
Simeone maakt diepe buiging: "Union SG..."

Diego Simeone hoopte met zoveel mogelijk goals verschil te winnen van Union SG, maar Atlético ...

217
217
Spaanse pers velt héél verrassend oordeel over Union SG

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar offensief en defensief is er ...

266
266
Patro misnoegd en luidt alarmbel bij Pro League

Patro Eisden is een club die vaak op de barricades staat. Ook nu weer. De club uit de Challenger Pro ...

128
128

Meer sportnieuws