'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

door
'Transfer Dennis in gevaar: Leicester richt pijlen op maatje van Diatta'

Dankzij het uitstekende seizoen waar Club Brugge aan bezig is spelen steeds meer sterkhouders zich in de kijker bij enkele clubs uit de grotere competitie. Zo kan Emmanuel Dennis, die zich met twee doelpunten in de kijker speelde op het veld van Real Madrid, op de nodige interesse rekenen.


De voorbije weken geraakte bekend dat onder meer Leicester City interesse toont, waar coach Brendan Rodgers het bestuur de opdracht zou hebben gegeven om een aanvaller aan te trekken die inzetbaar is op meerdere posities. Een profiel waar Dennis prima aan beantwoordt, al is de Nigeriaan niet de enige speler op de verlanglijst. Zo zou hij momenteel in de weegschaal liggen met Alfredo Morelos, smaakmaker bij Glasgow Rangers.

UPDATE 14/11
Behalve Morelos moet Dennis nu ook de concurrentie dulden van Habib Diallo als eventueel target van de Foxes. Het lokale Leicester Mercury stelt namelijk dat FC Metz weldra een bod mag verwachten op hun Senegalese aanvaller, die eveneens aan de hierboven vermelde vereisten voldoet. Bovendien moet Diallo mogelijk minder kosten dan de dure Dennis, want het gespecialiseerde Transfermarkt.de legt zijn waarde vast op slechts zes miljoen.

Of dat zal volstaan is evenwel nog maar de vraag, want ook Dennis moet flink wat meer kosten dan de geschatte 9,5 miljoen. Bovendien speelt Diallo zich steeds meer in de kijker, want na zijn acht treffers in de Ligue 1 scoorde hij nu aan de zijde van dat andere Brugse goudhaantje Krépin Diatta ook zijn eerste doelpunt als international voor Senegal. Of hoe het nog lang niet zeker is of Club Brugge de verhoopte miljoenen voor Dennis wel in Leicester zal kunnen rapen.

Is Dennis goed genoeg voor een ploeg als Leicester?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

79
79
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

29
29
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

179
179
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

243
243
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

74
74
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

202
202
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

95
95
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

345
345
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

56
56
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

117
117
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

185
185
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

197
197
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

550
550
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

377
377
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

236
236
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

648
648
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

170
170
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

146
146
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

176
176
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

472
472
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

144
144
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

128
128
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1133
1133
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

998
998

Meer sportnieuws