'Anderlecht hoopt Lokonga voor vele miljoenen te verkopen'

340 stemmen
'Anderlecht hoopt Lokonga voor vele miljoenen te verkopen'

Volgens Het Nieuwsblad bekijken de advocaten van Sambi Lokonga momenteel de kleine lettertjes in het contract, om te zien of de clausule waarop zijn contract werd gelicht, wel rechtsgeldig is.


Dat werd door die advocaten eerder ook gedaan bij de contracten van Toby Alderweireld en Alexis De Sart, die laatste kon de voorbije zomer zelfs gratis vertrekken van STVV naar Antwerp, via een achterpoortje in zijn contract. 

De krant weet dat Sambi Lokonga zijn goede prestaties en vernieuwde status graag verzilverd wil zien in een nieuwe verbintenis, de middenvelder zou namelijk niet per sé willen vertrekken bij Anderlecht. Maar als de optie niet rechtsgeldig blijkt, dan zal de interesse van andere ploegen al toenemen vanaf januari 2020 ... Anderlecht siddert en beeft bij het denken aan zo'n scenario. 

UPDATE 10u30

Het wordt dus nog bibberen en beven voor Anderlecht om hun goudhaantje aan boord te kunnen houden. Niet enkel omdat hij komende seizoenen een absolute sterkhouder moet worden bij Paars-Wit, maar ook financieel kan dit een serieuze klap betekenen. Zo weet Het Nieuwsblad dat ‘Anderlecht hoopt om Lokonga over enkele jaren voor vele miljoenen te verkopen’.

Dat zou inderdaad best kunnen. De marktwaarde van het goudhaantje staat nu op vijf miljoen euro, terwijl zijn contract dus momenteel eind dit seizoen afloopt. Die zal vermoedelijk eind dit jaar sowieso al stijgen, terwijl ook een contractverlenging die de hoogte kan doen inschieten. Daarbovenop is Lokonga nog steeds maar 20 jaar oud.

Maar in het slechtste geval vertrekt hij dus komende winter gewoon transfervrij, al heeft Paars-Wit geluk dat ook de middenvelder graag nog wat op Neerpede zou blijven.

LEES OOK: Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Is hij het grootste talent van Anderlecht?

Meest recent

Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

2
2
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

89
89
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

79
79
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

67
67
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

142
142
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

40
40
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

64
64
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

54
54
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

115
115
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

340
340
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

133
133
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

343
343
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

451
451
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1150
1150
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

125
125
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

449
449
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

162
162
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

182
182
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

123
123
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70

Meer sportnieuws