'Anderlecht hoopt Lokonga voor vele miljoenen te verkopen'

door
'Anderlecht hoopt Lokonga voor vele miljoenen te verkopen'

Volgens Het Nieuwsblad bekijken de advocaten van Sambi Lokonga momenteel de kleine lettertjes in het contract, om te zien of de clausule waarop zijn contract werd gelicht, wel rechtsgeldig is.


Dat werd door die advocaten eerder ook gedaan bij de contracten van Toby Alderweireld en Alexis De Sart, die laatste kon de voorbije zomer zelfs gratis vertrekken van STVV naar Antwerp, via een achterpoortje in zijn contract. 

De krant weet dat Sambi Lokonga zijn goede prestaties en vernieuwde status graag verzilverd wil zien in een nieuwe verbintenis, de middenvelder zou namelijk niet per sé willen vertrekken bij Anderlecht. Maar als de optie niet rechtsgeldig blijkt, dan zal de interesse van andere ploegen al toenemen vanaf januari 2020 ... Anderlecht siddert en beeft bij het denken aan zo'n scenario. 

UPDATE 10u30

Het wordt dus nog bibberen en beven voor Anderlecht om hun goudhaantje aan boord te kunnen houden. Niet enkel omdat hij komende seizoenen een absolute sterkhouder moet worden bij Paars-Wit, maar ook financieel kan dit een serieuze klap betekenen. Zo weet Het Nieuwsblad dat ‘Anderlecht hoopt om Lokonga over enkele jaren voor vele miljoenen te verkopen’.

Dat zou inderdaad best kunnen. De marktwaarde van het goudhaantje staat nu op vijf miljoen euro, terwijl zijn contract dus momenteel eind dit seizoen afloopt. Die zal vermoedelijk eind dit jaar sowieso al stijgen, terwijl ook een contractverlenging die de hoogte kan doen inschieten. Daarbovenop is Lokonga nog steeds maar 20 jaar oud.

Maar in het slechtste geval vertrekt hij dus komende winter gewoon transfervrij, al heeft Paars-Wit geluk dat ook de middenvelder graag nog wat op Neerpede zou blijven.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

Is hij het grootste talent van Anderlecht?

Meest recent

‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

0
0
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

19
19
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

84
84
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

58
58
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

43
43
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

89
89
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

129
129
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

107
107
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

193
193
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

58
58
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

199
199
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

760
760
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

93
93
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

203
203
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

82
82
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

130
130
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

764
764
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

172
172
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

283
283
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

127
127
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

771
771
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

280
280
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

182
182

Meer sportnieuws