'Anderlecht hoopt Lokonga voor vele miljoenen te verkopen'

door
'Anderlecht hoopt Lokonga voor vele miljoenen te verkopen'

Volgens Het Nieuwsblad bekijken de advocaten van Sambi Lokonga momenteel de kleine lettertjes in het contract, om te zien of de clausule waarop zijn contract werd gelicht, wel rechtsgeldig is.


Dat werd door die advocaten eerder ook gedaan bij de contracten van Toby Alderweireld en Alexis De Sart, die laatste kon de voorbije zomer zelfs gratis vertrekken van STVV naar Antwerp, via een achterpoortje in zijn contract. 

De krant weet dat Sambi Lokonga zijn goede prestaties en vernieuwde status graag verzilverd wil zien in een nieuwe verbintenis, de middenvelder zou namelijk niet per sé willen vertrekken bij Anderlecht. Maar als de optie niet rechtsgeldig blijkt, dan zal de interesse van andere ploegen al toenemen vanaf januari 2020 ... Anderlecht siddert en beeft bij het denken aan zo'n scenario. 

UPDATE 10u30

Het wordt dus nog bibberen en beven voor Anderlecht om hun goudhaantje aan boord te kunnen houden. Niet enkel omdat hij komende seizoenen een absolute sterkhouder moet worden bij Paars-Wit, maar ook financieel kan dit een serieuze klap betekenen. Zo weet Het Nieuwsblad dat ‘Anderlecht hoopt om Lokonga over enkele jaren voor vele miljoenen te verkopen’.

Dat zou inderdaad best kunnen. De marktwaarde van het goudhaantje staat nu op vijf miljoen euro, terwijl zijn contract dus momenteel eind dit seizoen afloopt. Die zal vermoedelijk eind dit jaar sowieso al stijgen, terwijl ook een contractverlenging die de hoogte kan doen inschieten. Daarbovenop is Lokonga nog steeds maar 20 jaar oud.

Maar in het slechtste geval vertrekt hij dus komende winter gewoon transfervrij, al heeft Paars-Wit geluk dat ook de middenvelder graag nog wat op Neerpede zou blijven.

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Is hij het grootste talent van Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

48
48
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

48
48
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

26
26
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

23
23
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

121
121
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

49
49
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

169
169
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

113
113
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

182
182
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

129
129
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

200
200
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

128
128
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

387
387
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

349
349
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

804
804
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

68
68
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

172
172
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

144
144
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

353
353
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

475
475
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

129
129
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

200
200

Meer sportnieuws