'Club ziet kansen op fraaie wintertransfer toenemen'

door
'Club ziet kansen op fraaie wintertransfer toenemen'

Trainer Philippe Clement beschikt momenteel over een erg ruime en kwaliteitsvolle selectie bij Club Brugge. Veel extra versterkingen moeten dan ook niet verwacht worden tijdens de komende wintermercato. Aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld wel één en ander bewegen.

Zo moet er wellicht een (tijdelijke) oplossing gezocht worden voor spelers die amper in actie komen zoals Jelle Vossen, Dion Cools en eventueel ook Thibault Vlietinck. Daarnaast neemt Blauw-Zwart mogelijk ook definitief afscheid van Sofyan Amrabat. De middenvelder wordt momenteel verhuurd aan Hellas Verona en daar doet hij het uitstekend. De middenmoter uit de Serie A beschikt ook over een aankoopoptie, toch is het niet zeker of die gelicht zal worden.

Zo meldt Voetbal International via La Gazzetta dello Sport dat de geïnteresseerde clubs SS Lazio en AFC Fiorentina rechtstreeks de gesprekken met Club Brugge hebben opgestart over een winterse transfer. In dat geval zou Blauw-Zwart wel eerst een akkoord met Hellas moeten vinden over een vroegtijdig einde van de huurovereenkomst. En dat wordt niet bepaald evident.

UPDATE  14/11

Sofyan Amrabat maakte grote indruk in de Serie A, en dat is dus enkele Italiaanse (top)clubs niet ontgaan. Maar ook buiten de landsgrenzen van ‘De Laars’ heeft de Marokkaanse Nederlander interesse opgewekt. Zo weet Calciomercato namelijk dat ook het Franse Bordeaux concrete interesse heeft in de middenvelder, die nog steeds onder contract ligt bij Club.

Positief dus voor Blauw-Zwart, dat straks gezien de vele geïnteresseerden mogelijk nog een fraaie som kan opstrijken voor Amrabat. In de overeenkomst met Hellas staat echter wel een aankoopclausule van 3 miljoen euro, maar de overige clubs zouden moeten onderhandelen met Club.

LEES OOK: Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Wat moet Club doen?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

136
136
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

43
43
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

97
97
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

275
275
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

159
159
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

332
332
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

159
159
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

205
205
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

624
624
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

744
744
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

128
128
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

306
306
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

378
378
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

462
462
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

403
403
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

386
386
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

601
601
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

463
463
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws