'Messi maakt krachtige beslissing over Barça-toekomst'

407
'Messi maakt krachtige beslissing over Barça-toekomst'

Lionel Messi heeft voorlopig geen intentie om FC Barcelona te verlaten. Zijn exitclausule zal dan ook niet worden geactiveerd in de zomer van volgend jaar, maar een contractverlenging is evenmin aan de orde.

Messi heeft besloten om voorlopig niet te onderhandelen over een nieuw dienstverband in Camp Nou. Voorzitter Josep Maria Bartomeu heeft aangegeven de Argentijn een levenslang contract te willen voorschotelen, waardoor hij ook na zijn carrière verbonden zou blijven aan de club. Dat is voor hem nu nog een brug te ver.

Pas ná volgend seizoen, in 2021, zou Messi willen nadenken over een nieuw contract. Dat schrijft de Spaanse sportkrant Marca maandag. Vanwege de privé-omstandigheden, zijn familie is bijzonder gelukkig in Catalonië, heeft hij de club al wel laten weten dat er geen sprake is van een vertrek.

UPDATE 14/11

Lionel Messi zou dus de onderhandelingen over een nieuw contract even op de lange baan schuiven, maar Barça-fans hoeven niet te panikeren. Althans niet als we voorzitter Josep Maria Bartomeu mogen geloven. Die stelt namelijk dat er geen twijfel over bestaat dat Messi zijn carrière zal afsluiten op Camp Nou. “Hij speelt zeker nog tot zijn 37 bij Barça”, klinkt het in The Sun.

“Hij mag uiteraard zelf beslissen wanneer hij stopt met voetballen. Maar zoals ik eerder al zei, wil hij zijn carrière hier beëindigen. Dus Messi zal ook de komende twee, drie, vier of zelfs vijf jaar bij ons spelen. Daar heb ik helemaal geen twijfel over.”

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Waar ziet u Messi naartoe trekken?

Meest recent

Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

22
22
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

65
65
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

113
113
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

126
126
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1090
1090
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

270
270
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

236
236
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

239
239
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

78
78
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

203
203
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

214
214
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

95
95
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

75
75
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

122
122
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

315
315
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

199
199
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

454
454
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

376
376
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

157
157
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

177
177
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

268
268
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

247
247

Meer sportnieuws