'Mertens spreekt voorkeur uit over zijn toekomst'

576 stemmen
'Mertens spreekt voorkeur uit over zijn toekomst'

Er lijkt momenteel weinig twijfel te bestaan over het feit dat Dries Mertens na het seizoen vertrekt bij SSC Napoli, waar zijn contract afloopt. In het voorbije weekend werd vooral Internazionale naar voren geschoven als topkandidaat voor zijn komst. Maar blijkbaar zijn er nog tal van andere ploegen met belangstelling.


Begin deze week geraakte bekend dat de transfervrije status van Mertens ook de interesse lokt van andere Italiaanse topclubs zoals Juventus, AS Roma en AC Milan, al zou het financiële plaatje voor die laatste ploeg wat te ruim zijn. Daarnaast werd ook Borussia Dortmund genoemd. De Duitsers volgen hem al jaren, gezien zijn leeftijd lijkt hij echter niet de eerste keuze in het Signal Iduna Park.

Maar daar stopt het niet bij. Volgens Il Mattino zijn er in totaal zeven ploegen met concrete belangstelling. Naast de vijf bovengenoemde, zou ook een overstap naar de Premier League niet uitgesloten zijn. Met name Tottenham Hotspur en Arsenal FC, niet toevallig twee ploegen die een goaltjesdief wel kunnen gebruiken, zouden hem in het vizier hebben. Het worden dus nog spannende maanden voor de kleine Rode Duivel, de ruime interesse is alvast niet slecht voor zijn onderhandelingspositie.

UPDATE 14/11

Er ging de afgelopen week geen dag voorbij, of de naam van Dries Mertens werd aan een nieuw team gelinkt. De 32-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij Napoli en daardoor is hij een zeer interessante speler op de transfermarkt.

De Rode Duivel heeft echter een voorkeur. Hij zal Napoli in januari niet verlaten en hoopt er zelfs een nieuw contract te kunnen ondertekenen. Mertens is zeer gelukkig in Napels en wacht af tot begin februari, als er dan geen akkoord is over een nieuw contract, zal hij zijn opties gaan bekijken. 

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Zal Mertens bij Napoli blijven?

Meest recent

Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

0
0
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

87
87
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

55
55
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

97
97
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

57
57
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

116
116
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

47
47
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

78
78
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

99
99
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

91
91
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

146
146
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

95
95
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

119
119
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

324
324
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

152
152
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

147
147
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

89
89
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

162
162
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

259
259
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

56
56
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

227
227
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

610
610
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1386
1386
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

189
189

Meer sportnieuws