'Mertens spreekt voorkeur uit over zijn toekomst'

door
'Mertens spreekt voorkeur uit over zijn toekomst'

Er lijkt momenteel weinig twijfel te bestaan over het feit dat Dries Mertens na het seizoen vertrekt bij SSC Napoli, waar zijn contract afloopt. In het voorbije weekend werd vooral Internazionale naar voren geschoven als topkandidaat voor zijn komst. Maar blijkbaar zijn er nog tal van andere ploegen met belangstelling.


Begin deze week geraakte bekend dat de transfervrije status van Mertens ook de interesse lokt van andere Italiaanse topclubs zoals Juventus, AS Roma en AC Milan, al zou het financiële plaatje voor die laatste ploeg wat te ruim zijn. Daarnaast werd ook Borussia Dortmund genoemd. De Duitsers volgen hem al jaren, gezien zijn leeftijd lijkt hij echter niet de eerste keuze in het Signal Iduna Park.

Maar daar stopt het niet bij. Volgens Il Mattino zijn er in totaal zeven ploegen met concrete belangstelling. Naast de vijf bovengenoemde, zou ook een overstap naar de Premier League niet uitgesloten zijn. Met name Tottenham Hotspur en Arsenal FC, niet toevallig twee ploegen die een goaltjesdief wel kunnen gebruiken, zouden hem in het vizier hebben. Het worden dus nog spannende maanden voor de kleine Rode Duivel, de ruime interesse is alvast niet slecht voor zijn onderhandelingspositie.

UPDATE 14/11

Er ging de afgelopen week geen dag voorbij, of de naam van Dries Mertens werd aan een nieuw team gelinkt. De 32-jarige aanvaller is in de zomer einde contract bij Napoli en daardoor is hij een zeer interessante speler op de transfermarkt.

De Rode Duivel heeft echter een voorkeur. Hij zal Napoli in januari niet verlaten en hoopt er zelfs een nieuw contract te kunnen ondertekenen. Mertens is zeer gelukkig in Napels en wacht af tot begin februari, als er dan geen akkoord is over een nieuw contract, zal hij zijn opties gaan bekijken. 

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Zal Mertens bij Napoli blijven?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

43
43
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

47
47
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

158
158
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

157
157
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

253
253
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

353
353
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

515
515
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

292
292
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

275
275
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

173
173
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

281
281
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

69
69
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

63
63
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

258
258
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

216
216
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws