Montolivo stopt met voetballen en haalt uit naar Milan en Gattuso

door
Montolivo stopt met voetballen en haalt uit naar Milan en Gattuso

Riccardo Montolivo heeft bekendgemaakt dat hij officieel gestopt is met profvoetbal. In een onthullend interview had de 66-voudig international weinig goede woorden over voor AC Milan en Gennaro Gattuso.

Montolivo arriveerde in 2012 bij Milan, na transfervrij te zijn overgekomen van Fiorentina. Tijdens zijn eerste seizoenen was hij een gewaardeerd basiskracht en nam hij in 2013 zelfs de aanvoerdersband over van Massimo Ambrosini. Daarna ging het echter bergafwaarts met de carrière van Montolivo, die geteisterd werd door het nodige blessureleed. Tijdens een interland van Italië scheurde hij in 2016 zijn kruisband af en toen hij hersteld was kwam hij steeds minder in de plannen voor van Milan. 

Dit leidde in de afgelopen zomer na een dienstverband van zeven jaar tot een transfervrij vertrek bij I Rossoneri. In gesprek met Corriere dello Sport neemt hij geen blad voor de mond en doet hij uit de doeken hoe frustrerend de laatste jaren van zijn carrière verliepen. Afgelopen seizoen kwam Montolivo geen enkele keer in actie namens Milan, dat toen getraind werd door voormalig ploeggenoot Gattuso. 

Gattuso

"Gennaro liet me altijd links liggen en heeft me daarvoor nooit iets van uitleg over gegeven. Het ging op een gegeven moment zelfs zover dat ik met de Primavera (B-ploeg, red.) moest meetrainen." Wat Montolivo nog het meest frustreert is dat hij zowel van Milan als Gattuso niet de kans kreeg om de fans te bedanken. Een ideaal moment leek zich daarvoor aan te dienen op 22 december 2018 toen Milan het opnam tegen Fiorentina, zijn oude club. 

"Maar toen gaf hij de voorkeur aan een verdediger op mijn positie! Vanaf dat moment was het voor mij duidelijk dat er een persoonlijke strijd tegen mij gevoerd werd." Montolivo vond uiteindelijk geen nieuwe club meer. Volgens Milan blokkeerde de middenvelder zelf een transfer.

Respectloos van Gattuso?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

58
58
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

173
173
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

193
193
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

33
33
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws