De Condé bevestigt: grootmacht volgt Berge van nabij

door
De Condé bevestigt: grootmacht volgt Berge van nabij

KRC Genk nam begin deze week afscheid van coach Felice Mazzu, mogelijk moet het op korte termijn ook een absolute steunpilaar uitzwaaien. De landskampioen slaagde er afgelopen zomer nog in om Sander Berge aan boord te houden, maar er wordt opnieuw flink aan de mouw van de Noorse middenvelder getrokken. Onder meer SSC Napoli zou concrete interesse tonen.


Om dat gerucht na te trekken nam Radio Punto Nuovo contact op met TD Dimitri De Condé. Die liet verstaan dat de belangstelling inderdaad gevoelig toeneemt. "Er zijn clubs in Italië die hem volgen en Napoli kan daar één van zijn. Maar ook Liverpool houdt hem nauwgezet in de gaten. Op dit moment hebben we echter nog geen concrete aanbieding ontvangen. Dat kan in de komende weken wel veranderen", klonk het.

De Condé benadrukte dat de relaties met club uit Napels in ieder geval optimaal zijn. Maar het blijft de bedoeling om Berge minstens tot komende zomer te behouden. "Momenteel strijden we om onze seizoensdoelstellingen te behalen en we zitten in een gecompliceerde situatie. Het is de bedoeling om Sander tot eind dit seizoen te houden, maar je weet natuurlijk nooit. Als de grote ploegen komen aankloppen, zullen we moeten onderhandelen. Zijn huidige vraagprijs? Daar praten we nog niet over, we hebben nog geen prijs vastgelegd", aldus De Condé.

LEES OOK: Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Is Berge klaar voor de stap naar een topcompetitie?

Meest recent

Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

2
2
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

13
13
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

20
20
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

16
16
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

332
332
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

281
281
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

27
27
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

266
266
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

190
190
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

156
156
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

287
287
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

178
178
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

444
444
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

138
138
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

43
43
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

243
243
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

441
441
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

132
132
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

510
510
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

286
286
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

531
531
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

366
366

Meer sportnieuws