'Diagne al weg bij Club? Manager schept duidelijkheid'

2649
'Diagne al weg bij Club? Manager schept duidelijkheid'

Het was dé grote soap uit de wedstrijd tussen Paris Saint Germain en Club Brugge: Mbaye Diagne die de bal afpakt van Hans Vanaken voor een strafschop, om die vervolgens pardoes in de handen van Keylor Navas te trappen. Dat grapje zou hem wel eens erg duur te staan kunnen komen.

Zo werd de Senegalees zoals geweten momenteel al geweerd uit de kern en werd er een flinke geldboete opgelegd, maar mogelijk stopt het daar niet bij. Want volgens verscheidene Turkse media is Club namelijk van plan om Diagne gewoon deze winter al terug te sturen naar Galatasaray. Maar er doet zich daar wel een aanzienlijk probleem voor.

Want zo zou Blauw-Zwart dan enkel willen betalen voor de huur van Diagne tot januari. Dat zien ze bij Galatasaray, logischerwijs, dan ook niet zitten. Naar verluidt zou Club hem voor 3,35 miljoen euro hebben geleend, waarvan ze dan maar een kleine 900 duizend van zouden willen betalen. De overige 2,5 miljoen zou dan moeten worden kwijtgescholden. 

Indien Club dus effectief af wil van zijn spits, zal het mogelijk financieel een toegeving moeten doen. Al is het toch nog even afwachten of het effectief allemaal zo'n vaart zal lopen. Philippe Clement zei vorig weekend op zijn persconferentie bijvoorbeeld nog dat hij de situatie van Diagne week per week zal bekijken.

UPDATE 20u45

Vanochtend verscheen er het bericht in de Turkse media dat Club Brugge Mbaye Diagne in januari al zou willen terugsturen naar Galatasaray. Echter komen er nu tegenstrijdige berichten uit het land van zijn moederclub. Zo weet Aksam dat Diagne ondanks alles minstens tot het eind van dit seizoen in Brugge zal blijven. Dat vernamen ze naar eigen zeggen van de manager van de Senegalees. Echter is er in het artikel geen quote te bespeuren, dus is het dan ook gissen naar de geloofwaardigheid.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Club moet Diagne een nieuwe kans geven...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

5
5
Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

56
56
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

67
67
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

677
677
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

183
183
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

174
174
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

187
187
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

63
63
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

165
165
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

189
189
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

82
82
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

66
66
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

109
109
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

278
278
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

185
185
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

421
421
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

349
349
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

145
145
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

158
158
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

255
255
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

230
230
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

294
294
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

337
337
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

253
253

Meer sportnieuws