'Anderlecht krijgt aanzienlijke boost op transfer Biglia'

1640 stemmen
'Anderlecht krijgt aanzienlijke boost op transfer Biglia'

Lucas Biglia werd onlangs weer in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De fans van de Brusselaars zouden het zeer graag zien gebeuren en de situatie ziet er momenteel alvast zeer goed uit voor de de Belgische recordkampioen.

AC Milan zou immers Granit Xhaka willen weghalen bij Arsenal, waar hij persona non grata is geworden bij de fans. Daarom zoekt de club een oplossing voor de middenvelder en dat zou goed nieuws zijn voor Anderlecht. Zo dreigt Biglia immers helemaal overbodig te worden in Milaan.

Dit seizoen kwam de 33-jarige Argentijn nog maar vijf keer in actie in de Serie A en zat hij vijf keer op de bank. Tijdens de laatste drie competitiewedstrijden tegen Juventus, SPAL en Lazio bleef Biglia 90 minuten op de bank, een veeg teken. De middenvelder ligt nog tot het einde van het seizoen onder contract en het is nu de vraag of Biglia terug wil naar de club die hem lanceerde in Europa, of dat hij nog een laatste financiële slag wil slaan in de nadagen van zijn carrière.

UPDATE 13/11

De geruchten zijn tot dusver verre van concreet, laat staan dat er al sprake is van contact tussen Anderlecht en AC Milan. Máár Paars-Wit lijkt toch wel hoop te mogen koesteren op een terugkeer van de bij de fans o zo geliefde Argentijnse middenvelder.

Zoals bovenstaand gezegd, speurt AC Milan namelijk al volop naar versterking op zijn positie. En volgens een fansite van de Milanezen, Pianeta Milan, een tak van het gerenommeerde Gazzetta dello Sport, is het voor Biglia zo goed als over en uit bij de Rossoneri. Zijn contract loopt af in juni, en is een verlenging niet aan de orde.

Daardoor zouden ze mogelijk in januari dan ook al kunnen opteren voor een verkoop. Op die manier kan er nog een (beperkte) transfersom worden gevangen. De marktwaarde van Biglia bedraagt nu 6 miljoen euro, maar die zal quasi zeker nog een flinke daling nemen net voor het nieuwe jaar.

Qua transfersom lijkt Anderlecht dus zeker niet kansloos te zullen zijn, al kan zijn salaris wél een probleem gaan vormen. Maar wie niet waagt, niet wint. Het is bovendien niet ondenkbaar dat de Argentijn een financiële toegeving wil doen voor de Brusselaars.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Moet Anderlecht Biglia proberen terughalen?

Meest recent

Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

0
0
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

15
15
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

12
12
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

545
545
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

77
77
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

44
44
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

40
40
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

21
21
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

181
181
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

81
81
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

54
54
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

174
174
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

276
276
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

84
84
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

158
158
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

250
250
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

40
40
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

599
599
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

597
597
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

71
71
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

157
157

Meer sportnieuws