'Anderlecht krijgt aanzienlijke boost op transfer Biglia'

1640
'Anderlecht krijgt aanzienlijke boost op transfer Biglia'

Lucas Biglia werd onlangs weer in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De fans van de Brusselaars zouden het zeer graag zien gebeuren en de situatie ziet er momenteel alvast zeer goed uit voor de de Belgische recordkampioen.

AC Milan zou immers Granit Xhaka willen weghalen bij Arsenal, waar hij persona non grata is geworden bij de fans. Daarom zoekt de club een oplossing voor de middenvelder en dat zou goed nieuws zijn voor Anderlecht. Zo dreigt Biglia immers helemaal overbodig te worden in Milaan.

Dit seizoen kwam de 33-jarige Argentijn nog maar vijf keer in actie in de Serie A en zat hij vijf keer op de bank. Tijdens de laatste drie competitiewedstrijden tegen Juventus, SPAL en Lazio bleef Biglia 90 minuten op de bank, een veeg teken. De middenvelder ligt nog tot het einde van het seizoen onder contract en het is nu de vraag of Biglia terug wil naar de club die hem lanceerde in Europa, of dat hij nog een laatste financiële slag wil slaan in de nadagen van zijn carrière.

UPDATE 13/11

De geruchten zijn tot dusver verre van concreet, laat staan dat er al sprake is van contact tussen Anderlecht en AC Milan. Máár Paars-Wit lijkt toch wel hoop te mogen koesteren op een terugkeer van de bij de fans o zo geliefde Argentijnse middenvelder.

Zoals bovenstaand gezegd, speurt AC Milan namelijk al volop naar versterking op zijn positie. En volgens een fansite van de Milanezen, Pianeta Milan, een tak van het gerenommeerde Gazzetta dello Sport, is het voor Biglia zo goed als over en uit bij de Rossoneri. Zijn contract loopt af in juni, en is een verlenging niet aan de orde.

Daardoor zouden ze mogelijk in januari dan ook al kunnen opteren voor een verkoop. Op die manier kan er nog een (beperkte) transfersom worden gevangen. De marktwaarde van Biglia bedraagt nu 6 miljoen euro, maar die zal quasi zeker nog een flinke daling nemen net voor het nieuwe jaar.

Qua transfersom lijkt Anderlecht dus zeker niet kansloos te zullen zijn, al kan zijn salaris wél een probleem gaan vormen. Maar wie niet waagt, niet wint. Het is bovendien niet ondenkbaar dat de Argentijn een financiële toegeving wil doen voor de Brusselaars.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Moet Anderlecht Biglia proberen terughalen?

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

3
3
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

123
123
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

5
5
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

18
18
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

157
157
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

92
92
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

206
206
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

43
43
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

122
122
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

348
348
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

463
463
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

381
381
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

544
544
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

410
410

Meer sportnieuws