'Anderlecht krijgt aanzienlijke boost op transfer Biglia'

door
'Anderlecht krijgt aanzienlijke boost op transfer Biglia'

Lucas Biglia werd onlangs weer in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De fans van de Brusselaars zouden het zeer graag zien gebeuren en de situatie ziet er momenteel alvast zeer goed uit voor de de Belgische recordkampioen.

AC Milan zou immers Granit Xhaka willen weghalen bij Arsenal, waar hij persona non grata is geworden bij de fans. Daarom zoekt de club een oplossing voor de middenvelder en dat zou goed nieuws zijn voor Anderlecht. Zo dreigt Biglia immers helemaal overbodig te worden in Milaan.

Dit seizoen kwam de 33-jarige Argentijn nog maar vijf keer in actie in de Serie A en zat hij vijf keer op de bank. Tijdens de laatste drie competitiewedstrijden tegen Juventus, SPAL en Lazio bleef Biglia 90 minuten op de bank, een veeg teken. De middenvelder ligt nog tot het einde van het seizoen onder contract en het is nu de vraag of Biglia terug wil naar de club die hem lanceerde in Europa, of dat hij nog een laatste financiële slag wil slaan in de nadagen van zijn carrière.

UPDATE 13/11

De geruchten zijn tot dusver verre van concreet, laat staan dat er al sprake is van contact tussen Anderlecht en AC Milan. Máár Paars-Wit lijkt toch wel hoop te mogen koesteren op een terugkeer van de bij de fans o zo geliefde Argentijnse middenvelder.

Zoals bovenstaand gezegd, speurt AC Milan namelijk al volop naar versterking op zijn positie. En volgens een fansite van de Milanezen, Pianeta Milan, een tak van het gerenommeerde Gazzetta dello Sport, is het voor Biglia zo goed als over en uit bij de Rossoneri. Zijn contract loopt af in juni, en is een verlenging niet aan de orde.

Daardoor zouden ze mogelijk in januari dan ook al kunnen opteren voor een verkoop. Op die manier kan er nog een (beperkte) transfersom worden gevangen. De marktwaarde van Biglia bedraagt nu 6 miljoen euro, maar die zal quasi zeker nog een flinke daling nemen net voor het nieuwe jaar.

Qua transfersom lijkt Anderlecht dus zeker niet kansloos te zullen zijn, al kan zijn salaris wél een probleem gaan vormen. Maar wie niet waagt, niet wint. Het is bovendien niet ondenkbaar dat de Argentijn een financiële toegeving wil doen voor de Brusselaars.

LEES OOK: Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Moet Anderlecht Biglia proberen terughalen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

76
76
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

40
40
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

37
37
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

518
518
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

247
247
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

390
390
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

136
136
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

144
144
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

98
98
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

314
314
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

526
526
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

400
400

Meer sportnieuws