'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

Club Brugge mag dan wel een gewaagde zet hebben gedaan met het aantrekken van Mbaye Diagne, maar de overige zomertransfers waren bijna allemaal een schot in de roos. Dat zowel inkomend als uitgaand. Op dat laatste vlak vertrok onder meer Wesley voor een recordbedrag van 25 miljoen euro naar Aston Villa.

Maar mogelijk wordt hij straks alweer vervangen als houder van dit (onbelangrijke) record. Volgens het Senegalese medium Le Quotidien en het Duitse medium One Football stijgt de interesse in het nieuwe Brugse goudhaantje, Krepin Diatta, namelijk gestaag. Zo zou Borussia Dortmund interesse vertonen, net als Premier League-clubs Southampton, Brighton & Hove Albion én Bournemouth.

Die clubs lijken de Belgische competitie intussen goed te volgen, want zij haalden respectievelijk Djenepo, Trossard en Danjuma afgelopen zomer al naar Engeland. Mocht de interesse daadwerkelijk concreet worden, zou Club gerust wel eens voor een nieuwe uitgaande recordtransfer kunnen gaan tekenen. Zoals gezegd staat die nu op naam van Wesley, met 25 miljoen euro.

In dezelfde periode van dit jaar bedroeg die zijn marktwaarde echter zo’n 10 miljoen euro, terwijl die van Diatta nu al 14 miljoen euro bedraagt. Dat bedrag zal vermoedelijk nog stijgen in de volgende twee aanpassingen voor de zomermercato van start gaat. Bovendien heeft de Senegalese flankspeler nog een contract tot 2024 bij Club, wat hen in een zéér comfortabele onderhandelingspositie zet.

LEES OOK: Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Wordt hij de nieuwe recordtransfer van Club?

Meest recent

UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

34
34
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

60
60
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

21
21
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

209
209
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

171
171
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

193
193
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

261
261
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

29
29
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

151
151
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

340
340
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

192
192
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

50
50
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

63
63
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

155
155
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

152
152
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

408
408
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

65
65
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

140
140
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

46
46
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

127
127
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

163
163
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

291
291
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

79
79
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

131
131

Meer sportnieuws