'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

Club Brugge mag dan wel een gewaagde zet hebben gedaan met het aantrekken van Mbaye Diagne, maar de overige zomertransfers waren bijna allemaal een schot in de roos. Dat zowel inkomend als uitgaand. Op dat laatste vlak vertrok onder meer Wesley voor een recordbedrag van 25 miljoen euro naar Aston Villa.

Maar mogelijk wordt hij straks alweer vervangen als houder van dit (onbelangrijke) record. Volgens het Senegalese medium Le Quotidien en het Duitse medium One Football stijgt de interesse in het nieuwe Brugse goudhaantje, Krepin Diatta, namelijk gestaag. Zo zou Borussia Dortmund interesse vertonen, net als Premier League-clubs Southampton, Brighton & Hove Albion én Bournemouth.

Die clubs lijken de Belgische competitie intussen goed te volgen, want zij haalden respectievelijk Djenepo, Trossard en Danjuma afgelopen zomer al naar Engeland. Mocht de interesse daadwerkelijk concreet worden, zou Club gerust wel eens voor een nieuwe uitgaande recordtransfer kunnen gaan tekenen. Zoals gezegd staat die nu op naam van Wesley, met 25 miljoen euro.

In dezelfde periode van dit jaar bedroeg die zijn marktwaarde echter zo’n 10 miljoen euro, terwijl die van Diatta nu al 14 miljoen euro bedraagt. Dat bedrag zal vermoedelijk nog stijgen in de volgende twee aanpassingen voor de zomermercato van start gaat. Bovendien heeft de Senegalese flankspeler nog een contract tot 2024 bij Club, wat hen in een zéér comfortabele onderhandelingspositie zet.

LEES OOK: Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Wordt hij de nieuwe recordtransfer van Club?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

27
27
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

33
33
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

16
16
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

75
75
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

26
26
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

90
90
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

55
55
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

109
109
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

167
167
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

67
67
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

29
29
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

170
170
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

95
95
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

39
39
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

142
142
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

32
32
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

66
66
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

73
73
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

119
119
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

149
149
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

199
199
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

305
305
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

25
25

Meer sportnieuws