'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

Club Brugge mag dan wel een gewaagde zet hebben gedaan met het aantrekken van Mbaye Diagne, maar de overige zomertransfers waren bijna allemaal een schot in de roos. Dat zowel inkomend als uitgaand. Op dat laatste vlak vertrok onder meer Wesley voor een recordbedrag van 25 miljoen euro naar Aston Villa.

Maar mogelijk wordt hij straks alweer vervangen als houder van dit (onbelangrijke) record. Volgens het Senegalese medium Le Quotidien en het Duitse medium One Football stijgt de interesse in het nieuwe Brugse goudhaantje, Krepin Diatta, namelijk gestaag. Zo zou Borussia Dortmund interesse vertonen, net als Premier League-clubs Southampton, Brighton & Hove Albion én Bournemouth.

Die clubs lijken de Belgische competitie intussen goed te volgen, want zij haalden respectievelijk Djenepo, Trossard en Danjuma afgelopen zomer al naar Engeland. Mocht de interesse daadwerkelijk concreet worden, zou Club gerust wel eens voor een nieuwe uitgaande recordtransfer kunnen gaan tekenen. Zoals gezegd staat die nu op naam van Wesley, met 25 miljoen euro.

In dezelfde periode van dit jaar bedroeg die zijn marktwaarde echter zo’n 10 miljoen euro, terwijl die van Diatta nu al 14 miljoen euro bedraagt. Dat bedrag zal vermoedelijk nog stijgen in de volgende twee aanpassingen voor de zomermercato van start gaat. Bovendien heeft de Senegalese flankspeler nog een contract tot 2024 bij Club, wat hen in een zéér comfortabele onderhandelingspositie zet.

LEES OOK: Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

Wordt hij de nieuwe recordtransfer van Club?

Meest recent

HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

0
0
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

111
111
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

33
33
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

116
116
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

116
116
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

310
310
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

364
364
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

129
129
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

242
242
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

611
611
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

235
235
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

343
343
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

310
310
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

362
362
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

235
235
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

92
92
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

792
792
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

181
181
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

549
549
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

172
172
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

366
366
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

188
188
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

181
181
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

407
407
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

621
621

Meer sportnieuws