'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge mag hopen op nieuwe recordtransfer'

Club Brugge mag dan wel een gewaagde zet hebben gedaan met het aantrekken van Mbaye Diagne, maar de overige zomertransfers waren bijna allemaal een schot in de roos. Dat zowel inkomend als uitgaand. Op dat laatste vlak vertrok onder meer Wesley voor een recordbedrag van 25 miljoen euro naar Aston Villa.

Maar mogelijk wordt hij straks alweer vervangen als houder van dit (onbelangrijke) record. Volgens het Senegalese medium Le Quotidien en het Duitse medium One Football stijgt de interesse in het nieuwe Brugse goudhaantje, Krepin Diatta, namelijk gestaag. Zo zou Borussia Dortmund interesse vertonen, net als Premier League-clubs Southampton, Brighton & Hove Albion én Bournemouth.

Die clubs lijken de Belgische competitie intussen goed te volgen, want zij haalden respectievelijk Djenepo, Trossard en Danjuma afgelopen zomer al naar Engeland. Mocht de interesse daadwerkelijk concreet worden, zou Club gerust wel eens voor een nieuwe uitgaande recordtransfer kunnen gaan tekenen. Zoals gezegd staat die nu op naam van Wesley, met 25 miljoen euro.

In dezelfde periode van dit jaar bedroeg die zijn marktwaarde echter zo’n 10 miljoen euro, terwijl die van Diatta nu al 14 miljoen euro bedraagt. Dat bedrag zal vermoedelijk nog stijgen in de volgende twee aanpassingen voor de zomermercato van start gaat. Bovendien heeft de Senegalese flankspeler nog een contract tot 2024 bij Club, wat hen in een zéér comfortabele onderhandelingspositie zet.

LEES OOK: 'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

Wordt hij de nieuwe recordtransfer van Club?

Meest recent

Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

3
3
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

49
49
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

126
126
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

70
70
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

61
61
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

85
85
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

197
197
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

133
133
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

118
118
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

106
106
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

353
353
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

265
265
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

392
392
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

347
347
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

115
115
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

144
144
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

262
262
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

90
90
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

108
108
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

92
92
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

111
111
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

263
263
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

215
215
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

240
240
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

98
98

Meer sportnieuws