Courtois negeert Spaanse pers: "Weet dat ik één van de besten ben"

door
Courtois negeert Spaanse pers:

Hoe snel het soms allemaal kan keren. Tijdens de vorige interlandbreak heette het nog dat Thibaut Courtois wel wat afleiding uit het oog van de Madrileense storm kon gebruiken, nu had de doelman van Real zijn sterke reeks van wedstrijden zonder tegendoelpunt misschien liever gewoon verdergezet.


Dankzij die goede vorm is de teneur in de Spaanse media over de Rode Duivel alvast helemaal omgeslagen, al liet Courtois tijdens zijn persbabbel in Tubeke verstaan dat hij daar allemaal maar weinig aandacht aan schenkt. "Die kritiek in de Spaanse pers? Pfff, ik let vooral op wat de trainer zegt. Ik heb iemand die de pers nakijkt voor mij en mij vertelt wat ik moet weten of zeggen. Ik ben daar niet zo hard mee bezig", sprak de 78-voudig international klare taal.

Dat er vragen werden gesteld bij zijn status als beste doelman ter wereld kon Courtois dan ook maar weinig deren. "Voor een keeper is elke goal er één te veel. Ik zie mezelf ook als één van de besten van de wereld. Als je dat zegt, leg je de lat ook hoog voor jezelf en voor de mensen die je moeten beoordelen", aldus de Wereldkeeper van het Jaar. "Ik weet dat ik één van de besten ben, dat zelfvertrouwen moet je hebben om te presteren."

LEES OOK: Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Slim van Courtois om te zeggen?

Meest recent

Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

9
9
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

23
23
Politiek steunt Pro League: DAZN op matje geroepen

Het verzoek van DAZN om opnieuw rond de tafel te zitten met de Pro League en de voorwaarden van het ...

50
50
Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

216
216
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

57
57
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

108
108
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

43
43
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

29
29
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

537
537
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

32
32
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

118
118
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

74
74
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

70
70
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

76
76
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

134
134
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

139
139
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

121
121
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

225
225
Mechele ziet één groot pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge won net als vorige week op een diefje op verplaatsing. Ook deze keer was de 0-1 gevleid. ...

296
296
Real Madrid pakt de scalp van Barcelona na héérlijke Clasico

Dé grootste match in het clubvoetbal stond om 16u15 op het programma in Spanje: Real Madrid ...

91
91
STVV aast op megastunt: “Als we dat doen…”

STVV is aan een zeer goed seizoen bezig. Na een goede zomermercato wist de club een goed elftal ...

62
62
Zulte Waregem met succesje, Beerschot juicht in het slot

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er een aantal matchen op het programma. ...

102
102
Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

161
161
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

270
270
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

54
54

Meer sportnieuws