'Genk ontkent elk contact, Vrancken schermt zélf met interesse'

door
'Genk ontkent elk contact, Vrancken schermt zélf met interesse'

Na het ontslag van Felice Mazzu is KRC Genk op zoek naar een nieuwe trainer. Het profiel is reeds geschetst: het moet een coach zijn die helder en duidelijk communiceert met de groep én die de lat hoog legt.

Volgens Het Laatste Nieuws is Dimitri de Condé sinds dinsdag zijn zoektocht gestart naar een nieuwe veldheer. De TD van KRC Genk zou een longlist hebben van een tiental kandidaten, die uiteindelijk moet worden teruggebracht naar drie namen. Wie zeker deel uitmaakt van die top-tien én top-drie is Cercle Bruggetrainer Bernd Storck, nochtans liet Cercle weten dat de Duitser hen zeker niet zal verlaten. Storck stond de voorbije zomer ook op de lijst van KRC Genk, toen als opvolger van Philippe Clement.

Zoals eerder bekend haalt ook Wouter Vrancken de lijst, maar volgens de krant is het lang niet zeker of hij het lijstje haalt van tien of drie namen. Vrancken zou voorlopig niet de eerste keus zijn van de landskampioen. 

UPDATE 14u40

De kans dat Wouter Vrancken de nieuwe trainer wordt van KRC Genk lijkt steeds maar kleiner te worden. Het Laatste Nieuws weet dat de trainer van KV Mechelen zélf schermde met de interesse van de landskampioen, maar hij haalt zelfs de shortlist (van drie topkandidaten) niet. Volgens de krant is er op dit moment ook nog geen enkel contact geweest tussen Vrancken en KRC Genk, dat vernam HLN uit goede bron. In Limburg zouden ze hem alvast niet zien als de geknipte coach om Genk uit het slop te trekken. 

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Moet KRC Genk naar het buitenland kijken voor een nieuwe coach?

Meest recent

Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

16
16
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

32
32
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

93
93
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

26
26
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

34
34
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

25
25
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

103
103
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

223
223
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

41
41
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

60
60
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

34
34
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

155
155
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

215
215
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

175
175
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

323
323
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

527
527
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

205
205
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

262
262
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

386
386
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

115
115
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

483
483
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

273
273
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70

Meer sportnieuws