'Genk ontkent elk contact, Vrancken schermt zélf met interesse'

door
'Genk ontkent elk contact, Vrancken schermt zélf met interesse'

Na het ontslag van Felice Mazzu is KRC Genk op zoek naar een nieuwe trainer. Het profiel is reeds geschetst: het moet een coach zijn die helder en duidelijk communiceert met de groep én die de lat hoog legt.

Volgens Het Laatste Nieuws is Dimitri de Condé sinds dinsdag zijn zoektocht gestart naar een nieuwe veldheer. De TD van KRC Genk zou een longlist hebben van een tiental kandidaten, die uiteindelijk moet worden teruggebracht naar drie namen. Wie zeker deel uitmaakt van die top-tien én top-drie is Cercle Bruggetrainer Bernd Storck, nochtans liet Cercle weten dat de Duitser hen zeker niet zal verlaten. Storck stond de voorbije zomer ook op de lijst van KRC Genk, toen als opvolger van Philippe Clement.

Zoals eerder bekend haalt ook Wouter Vrancken de lijst, maar volgens de krant is het lang niet zeker of hij het lijstje haalt van tien of drie namen. Vrancken zou voorlopig niet de eerste keus zijn van de landskampioen. 

UPDATE 14u40

De kans dat Wouter Vrancken de nieuwe trainer wordt van KRC Genk lijkt steeds maar kleiner te worden. Het Laatste Nieuws weet dat de trainer van KV Mechelen zélf schermde met de interesse van de landskampioen, maar hij haalt zelfs de shortlist (van drie topkandidaten) niet. Volgens de krant is er op dit moment ook nog geen enkel contact geweest tussen Vrancken en KRC Genk, dat vernam HLN uit goede bron. In Limburg zouden ze hem alvast niet zien als de geknipte coach om Genk uit het slop te trekken. 

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Moet KRC Genk naar het buitenland kijken voor een nieuwe coach?

Meest recent

Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

27
27
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

93
93
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

97
97
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

67
67
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

90
90
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

144
144
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

404
404
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

219
219
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

77
77
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

82
82
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

242
242
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

245
245
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

111
111
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

405
405
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

319
319
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

210
210
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

364
364
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1035
1035
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

214
214
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

320
320
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

241
241
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

236
236
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

388
388

Meer sportnieuws