'Genk ontkent elk contact, Vrancken schermt zélf met interesse'

door
'Genk ontkent elk contact, Vrancken schermt zélf met interesse'

Na het ontslag van Felice Mazzu is KRC Genk op zoek naar een nieuwe trainer. Het profiel is reeds geschetst: het moet een coach zijn die helder en duidelijk communiceert met de groep én die de lat hoog legt.

Volgens Het Laatste Nieuws is Dimitri de Condé sinds dinsdag zijn zoektocht gestart naar een nieuwe veldheer. De TD van KRC Genk zou een longlist hebben van een tiental kandidaten, die uiteindelijk moet worden teruggebracht naar drie namen. Wie zeker deel uitmaakt van die top-tien én top-drie is Cercle Bruggetrainer Bernd Storck, nochtans liet Cercle weten dat de Duitser hen zeker niet zal verlaten. Storck stond de voorbije zomer ook op de lijst van KRC Genk, toen als opvolger van Philippe Clement.

Zoals eerder bekend haalt ook Wouter Vrancken de lijst, maar volgens de krant is het lang niet zeker of hij het lijstje haalt van tien of drie namen. Vrancken zou voorlopig niet de eerste keus zijn van de landskampioen. 

UPDATE 14u40

De kans dat Wouter Vrancken de nieuwe trainer wordt van KRC Genk lijkt steeds maar kleiner te worden. Het Laatste Nieuws weet dat de trainer van KV Mechelen zélf schermde met de interesse van de landskampioen, maar hij haalt zelfs de shortlist (van drie topkandidaten) niet. Volgens de krant is er op dit moment ook nog geen enkel contact geweest tussen Vrancken en KRC Genk, dat vernam HLN uit goede bron. In Limburg zouden ze hem alvast niet zien als de geknipte coach om Genk uit het slop te trekken. 

LEES OOK: 'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Moet KRC Genk naar het buitenland kijken voor een nieuwe coach?

Meest recent

'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

26
26
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

61
61
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

184
184
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

78
78
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

56
56
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

448
448
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

127
127
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

30
30
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

490
490
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

117
117
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

222
222
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

367
367
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

671
671
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

866
866
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

190
190
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

49
49
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

127
127
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

155
155
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

181
181
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

121
121
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

98
98
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

258
258
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

301
301
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

128
128
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

192
192

Meer sportnieuws