'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

door
'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

Adrien Trebel en RSC Anderlecht, het blijft een verhaal van uitersten. Meteen na zijn gecontesteerde transfer toonde de oud-middenvelder van Standard zich een belangrijk wapen voor de recordkampioen, wat hem ook een gigantische opwaardering van zijn contract opleverde. Maar sindsdien is het eigenlijk bergaf beginnen gaan. 


Door blessureleed was hij niet langer een stabiele factor en zijn hoge salaris stond niet meer conform zijn prestaties. Het bestuur wou hem afgelopen zomer dan ook van de hand doen, zeker gezien speler-manager Vincent Kompany geen grote fan was. Een transfer bleef echter uit en Trebel werd in de vergeethoek gedrukt, tot Frank Vercauteren hem weer kwam opvissen. Nu ligt de Fransman opnieuw in de lappenmand, maar de kans is groot dat hij komende winter dan toch vertrekt. 

Volgens La Dernière Heure zou hij immers een transfer naar Al Shabab overwegen. De Saudische club toonde afgelopen zomer al interesse, maar toen weigerde Trebel. Nu zou hij echter zijn bijgedraaid. Bij LDH weet men dat hij deze week de club bezocht om er de accomodaties en vooral de leefomstandigheden te bekijken. Indien alles goed meevalt, zou Al Shabab ook overgaan tot een officieel bod met oog op een wintertransfer.

UPDATE 13u

Volgens La Dernière Heure overweegt Al Shabab al een eerste voorstel uit te brengen bij Anderlecht. De Saudische club heeft daarbij wel nog één voorwaarde, enkel als de Fransman terugkeert naar België met een goed gevoel over zijn eventuele nieuwe werkomgeving, dan is de kans erg groot dat er een eerste bod uit de bus zal vallen. Op welke transfersom Anderlecht zal mogen rekenen, is nog niet geweten. Maar alle inkomende financiële middelen zijn welgekomen bij Paars-Wit om straks de wintermercato op te gaan. 

LEES OOK: Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

Moet Anderlecht Trebel verkopen?

Meest recent

‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

9
9
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

27
27
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

105
105
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

76
76
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

49
49
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

137
137
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

113
113
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

202
202
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

62
62
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

207
207
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

772
772
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

94
94
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

204
204
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

135
135
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

770
770
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

174
174
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

285
285
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

128
128
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

773
773
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

284
284
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

186
186

Meer sportnieuws