'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

1451 stemmen
'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

Adrien Trebel en RSC Anderlecht, het blijft een verhaal van uitersten. Meteen na zijn gecontesteerde transfer toonde de oud-middenvelder van Standard zich een belangrijk wapen voor de recordkampioen, wat hem ook een gigantische opwaardering van zijn contract opleverde. Maar sindsdien is het eigenlijk bergaf beginnen gaan. 


Door blessureleed was hij niet langer een stabiele factor en zijn hoge salaris stond niet meer conform zijn prestaties. Het bestuur wou hem afgelopen zomer dan ook van de hand doen, zeker gezien speler-manager Vincent Kompany geen grote fan was. Een transfer bleef echter uit en Trebel werd in de vergeethoek gedrukt, tot Frank Vercauteren hem weer kwam opvissen. Nu ligt de Fransman opnieuw in de lappenmand, maar de kans is groot dat hij komende winter dan toch vertrekt. 

Volgens La Dernière Heure zou hij immers een transfer naar Al Shabab overwegen. De Saudische club toonde afgelopen zomer al interesse, maar toen weigerde Trebel. Nu zou hij echter zijn bijgedraaid. Bij LDH weet men dat hij deze week de club bezocht om er de accomodaties en vooral de leefomstandigheden te bekijken. Indien alles goed meevalt, zou Al Shabab ook overgaan tot een officieel bod met oog op een wintertransfer.

UPDATE 13u

Volgens La Dernière Heure overweegt Al Shabab al een eerste voorstel uit te brengen bij Anderlecht. De Saudische club heeft daarbij wel nog één voorwaarde, enkel als de Fransman terugkeert naar België met een goed gevoel over zijn eventuele nieuwe werkomgeving, dan is de kans erg groot dat er een eerste bod uit de bus zal vallen. Op welke transfersom Anderlecht zal mogen rekenen, is nog niet geweten. Maar alle inkomende financiële middelen zijn welgekomen bij Paars-Wit om straks de wintermercato op te gaan. 

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Moet Anderlecht Trebel verkopen?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

18
18
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

15
15
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

33
33
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

67
67
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

56
56
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

139
139
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

190
190
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

425
425
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

181
181
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

278
278
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

192
192
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

473
473
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

41
41
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

120
120
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

537
537

Meer sportnieuws