'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

door
'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

Adrien Trebel en RSC Anderlecht, het blijft een verhaal van uitersten. Meteen na zijn gecontesteerde transfer toonde de oud-middenvelder van Standard zich een belangrijk wapen voor de recordkampioen, wat hem ook een gigantische opwaardering van zijn contract opleverde. Maar sindsdien is het eigenlijk bergaf beginnen gaan. 


Door blessureleed was hij niet langer een stabiele factor en zijn hoge salaris stond niet meer conform zijn prestaties. Het bestuur wou hem afgelopen zomer dan ook van de hand doen, zeker gezien speler-manager Vincent Kompany geen grote fan was. Een transfer bleef echter uit en Trebel werd in de vergeethoek gedrukt, tot Frank Vercauteren hem weer kwam opvissen. Nu ligt de Fransman opnieuw in de lappenmand, maar de kans is groot dat hij komende winter dan toch vertrekt. 

Volgens La Dernière Heure zou hij immers een transfer naar Al Shabab overwegen. De Saudische club toonde afgelopen zomer al interesse, maar toen weigerde Trebel. Nu zou hij echter zijn bijgedraaid. Bij LDH weet men dat hij deze week de club bezocht om er de accomodaties en vooral de leefomstandigheden te bekijken. Indien alles goed meevalt, zou Al Shabab ook overgaan tot een officieel bod met oog op een wintertransfer.

UPDATE 13u

Volgens La Dernière Heure overweegt Al Shabab al een eerste voorstel uit te brengen bij Anderlecht. De Saudische club heeft daarbij wel nog één voorwaarde, enkel als de Fransman terugkeert naar België met een goed gevoel over zijn eventuele nieuwe werkomgeving, dan is de kans erg groot dat er een eerste bod uit de bus zal vallen. Op welke transfersom Anderlecht zal mogen rekenen, is nog niet geweten. Maar alle inkomende financiële middelen zijn welgekomen bij Paars-Wit om straks de wintermercato op te gaan. 

LEES OOK: 'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

Moet Anderlecht Trebel verkopen?

Meest recent

Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

3
3
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

40
40
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

82
82
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

65
65
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

108
108
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

176
176
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

142
142
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

432
432
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

106
106
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

236
236
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

171
171
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

139
139
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

341
341
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

143
143
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

135
135
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

62
62
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

198
198
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

388
388
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

399
399
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

300
300
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

76
76
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

615
615
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

162
162
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

871
871

Meer sportnieuws