'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

1451 stemmen
'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

Adrien Trebel en RSC Anderlecht, het blijft een verhaal van uitersten. Meteen na zijn gecontesteerde transfer toonde de oud-middenvelder van Standard zich een belangrijk wapen voor de recordkampioen, wat hem ook een gigantische opwaardering van zijn contract opleverde. Maar sindsdien is het eigenlijk bergaf beginnen gaan. 


Door blessureleed was hij niet langer een stabiele factor en zijn hoge salaris stond niet meer conform zijn prestaties. Het bestuur wou hem afgelopen zomer dan ook van de hand doen, zeker gezien speler-manager Vincent Kompany geen grote fan was. Een transfer bleef echter uit en Trebel werd in de vergeethoek gedrukt, tot Frank Vercauteren hem weer kwam opvissen. Nu ligt de Fransman opnieuw in de lappenmand, maar de kans is groot dat hij komende winter dan toch vertrekt. 

Volgens La Dernière Heure zou hij immers een transfer naar Al Shabab overwegen. De Saudische club toonde afgelopen zomer al interesse, maar toen weigerde Trebel. Nu zou hij echter zijn bijgedraaid. Bij LDH weet men dat hij deze week de club bezocht om er de accomodaties en vooral de leefomstandigheden te bekijken. Indien alles goed meevalt, zou Al Shabab ook overgaan tot een officieel bod met oog op een wintertransfer.

UPDATE 13u

Volgens La Dernière Heure overweegt Al Shabab al een eerste voorstel uit te brengen bij Anderlecht. De Saudische club heeft daarbij wel nog één voorwaarde, enkel als de Fransman terugkeert naar België met een goed gevoel over zijn eventuele nieuwe werkomgeving, dan is de kans erg groot dat er een eerste bod uit de bus zal vallen. Op welke transfersom Anderlecht zal mogen rekenen, is nog niet geweten. Maar alle inkomende financiële middelen zijn welgekomen bij Paars-Wit om straks de wintermercato op te gaan. 

LEES OOK: 'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Moet Anderlecht Trebel verkopen?

Meest recent

STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

59
59
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

17
17
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

95
95
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

128
128
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

39
39
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

35
35
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

109
109
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

111
111
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

40
40
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

334
334
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

265
265
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

253
253
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

328
328
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

102
102
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

61
61
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

400
400
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

252
252
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

489
489
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

139
139
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

776
776
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

310
310
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

399
399

Meer sportnieuws