'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

door
'Al Shabab stelt één voorwaarde bij eerste bod op Trebel'

Adrien Trebel en RSC Anderlecht, het blijft een verhaal van uitersten. Meteen na zijn gecontesteerde transfer toonde de oud-middenvelder van Standard zich een belangrijk wapen voor de recordkampioen, wat hem ook een gigantische opwaardering van zijn contract opleverde. Maar sindsdien is het eigenlijk bergaf beginnen gaan. 


Door blessureleed was hij niet langer een stabiele factor en zijn hoge salaris stond niet meer conform zijn prestaties. Het bestuur wou hem afgelopen zomer dan ook van de hand doen, zeker gezien speler-manager Vincent Kompany geen grote fan was. Een transfer bleef echter uit en Trebel werd in de vergeethoek gedrukt, tot Frank Vercauteren hem weer kwam opvissen. Nu ligt de Fransman opnieuw in de lappenmand, maar de kans is groot dat hij komende winter dan toch vertrekt. 

Volgens La Dernière Heure zou hij immers een transfer naar Al Shabab overwegen. De Saudische club toonde afgelopen zomer al interesse, maar toen weigerde Trebel. Nu zou hij echter zijn bijgedraaid. Bij LDH weet men dat hij deze week de club bezocht om er de accomodaties en vooral de leefomstandigheden te bekijken. Indien alles goed meevalt, zou Al Shabab ook overgaan tot een officieel bod met oog op een wintertransfer.

UPDATE 13u

Volgens La Dernière Heure overweegt Al Shabab al een eerste voorstel uit te brengen bij Anderlecht. De Saudische club heeft daarbij wel nog één voorwaarde, enkel als de Fransman terugkeert naar België met een goed gevoel over zijn eventuele nieuwe werkomgeving, dan is de kans erg groot dat er een eerste bod uit de bus zal vallen. Op welke transfersom Anderlecht zal mogen rekenen, is nog niet geweten. Maar alle inkomende financiële middelen zijn welgekomen bij Paars-Wit om straks de wintermercato op te gaan. 

LEES OOK: Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Moet Anderlecht Trebel verkopen?

Meest recent

Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

36
36
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

19
19
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

28
28
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

53
53
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

106
106
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

93
93
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

94
94
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

51
51
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

46
46
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

104
104
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

161
161
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

235
235
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

137
137
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

86
86
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

192
192
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

328
328
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

62
62
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

113
113
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

467
467
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

127
127
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

124
124
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

270
270
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

336
336
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

444
444
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

81
81

Meer sportnieuws