'Real wil voetbalwereld verbazen: gigatransfer van 400 (!) miljoen'

door
'Real wil voetbalwereld verbazen: gigatransfer van 400 (!) miljoen'

FC Barcelona voert dan momenteel wel het klassement aan in La Liga, maar van een geslaagd seizoen is er voorlopig absoluut geen sprake. Ernesto Valverde staat zwaar ter discussie, en ook topaankoop Antoine Griezmann komt niet uit de verf in Camp Nou. Komende zomer zouden de Blaugrana ook wel eens een flinke slag kunnen krijgen op de transfermarkt.

Want zo nemen de geruchten over een eventuele overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid gestaag toe. Volgens het Spaanse Sport zou De Koninklijke maar liefst 300 miljoen euro veil hebben om het Franse wonderkind naar Madrid te halen. Bij PSG vrezen ze bovendien dat hun goudhaantje niet zal kunnen weerstaan aan de lokroep uit de Spaanse hoofdstad.

Volgens hetzelfde medium maken ze dan in Parijs dan ook al werd van diens opvolger. En daarmee zou ook PSG het FC Barcelona van Leo Messi een flinke tik kunnen uitdelen. Want niemand minder dan Antoine Griezmann zou namelijk geïdentificeerd zijn als mogelijk vervanger van Mbappé. Die zou dan een trio moeten gaan vormen met Icardi en... Neymar. Bij PSG lijken ze op die manier dus ook een terugkeer van de Braziliaan naar Catalonië tegen te zullen werken.

UPDATE 13/11

Waar het Spaanse medium Sport maandag nog een prijskaartje van 300 miljoen euro om de nek van Kylian Mbappé hing, wordt er vandaag nog een schepje bovenop gedaan. Het Italiaanse medium CalcioMercato weet immers te melden dat Real Madrid zelfs een gigantisch bod van 400 (!) miljoen euro aan het voorbereiden is. 

Een gigabedrag dat Paris Saint-Germain vermoedelijk zal kunnen weigeren. Het bericht wordt inmiddels ook opgepikt door diverse Engelse en Spaanse media, die het zien als een nieuw hoofdstuk in het 'geflirt' tussen Real en Mbappé. Het lijkt intussen wel al duidelijk wat (één van) de grootste transfersaga van komende zomer zal worden.

LEES OOK: Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

Dat bedrag is véél te buitensporig...

Meest recent

Fameuze stunt: Denis Odoi heeft nieuwe club beet

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

2
2
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

7
7
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

31
31
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

45
45
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

9
9
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

30
30
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

181
181
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

50
50
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

208
208
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

30
30
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

68
68
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

84
84
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

290
290
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

173
173
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

485
485
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

451
451
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

106
106
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

170
170
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

206
206
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

197
197
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

320
320
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1246
1246
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

349
349
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

512
512

Meer sportnieuws