'Real wil voetbalwereld verbazen: gigatransfer van 400 (!) miljoen'

door
'Real wil voetbalwereld verbazen: gigatransfer van 400 (!) miljoen'

FC Barcelona voert dan momenteel wel het klassement aan in La Liga, maar van een geslaagd seizoen is er voorlopig absoluut geen sprake. Ernesto Valverde staat zwaar ter discussie, en ook topaankoop Antoine Griezmann komt niet uit de verf in Camp Nou. Komende zomer zouden de Blaugrana ook wel eens een flinke slag kunnen krijgen op de transfermarkt.

Want zo nemen de geruchten over een eventuele overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid gestaag toe. Volgens het Spaanse Sport zou De Koninklijke maar liefst 300 miljoen euro veil hebben om het Franse wonderkind naar Madrid te halen. Bij PSG vrezen ze bovendien dat hun goudhaantje niet zal kunnen weerstaan aan de lokroep uit de Spaanse hoofdstad.

Volgens hetzelfde medium maken ze dan in Parijs dan ook al werd van diens opvolger. En daarmee zou ook PSG het FC Barcelona van Leo Messi een flinke tik kunnen uitdelen. Want niemand minder dan Antoine Griezmann zou namelijk geïdentificeerd zijn als mogelijk vervanger van Mbappé. Die zou dan een trio moeten gaan vormen met Icardi en... Neymar. Bij PSG lijken ze op die manier dus ook een terugkeer van de Braziliaan naar Catalonië tegen te zullen werken.

UPDATE 13/11

Waar het Spaanse medium Sport maandag nog een prijskaartje van 300 miljoen euro om de nek van Kylian Mbappé hing, wordt er vandaag nog een schepje bovenop gedaan. Het Italiaanse medium CalcioMercato weet immers te melden dat Real Madrid zelfs een gigantisch bod van 400 (!) miljoen euro aan het voorbereiden is. 

Een gigabedrag dat Paris Saint-Germain vermoedelijk zal kunnen weigeren. Het bericht wordt inmiddels ook opgepikt door diverse Engelse en Spaanse media, die het zien als een nieuw hoofdstuk in het 'geflirt' tussen Real en Mbappé. Het lijkt intussen wel al duidelijk wat (één van) de grootste transfersaga van komende zomer zal worden.

LEES OOK: UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Dat bedrag is véél te buitensporig...

Meest recent

Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

0
0
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

63
63
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

137
137
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

44
44
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

231
231
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

239
239
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

131
131
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

441
441
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

147
147
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

172
172
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

127
127
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

214
214
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

246
246
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

115
115
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

404
404
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

100
100
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

733
733
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

143
143
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

261
261
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

311
311
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

176
176
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

462
462
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

370
370

Meer sportnieuws