Liverpool-fans door dolle heen: "De Bruyne wordt dé nieuwe Gerrard"

door
Liverpool-fans door dolle heen:

Na een zinderende wedstrijd moest Engels kampioen Manchester City zondag zijn meerdere erkennen in leider Liverpool: 3-1. Kevin De Bruyne deed zijn best om het tij te keren, maar zijn assists werden dit keer niet in dank afgenomen door zijn kwistige ploegmaats. Een frustrerende avond dus, toch liep hij achteraf opvallend relaxed door de catacomben van Anfield.


KDB nam zelfs uitgebreid de tijd om met de tegenstander te verbroederen. Zo wisselde hij bijvoorbeeld van shirt met topverdediger Virgil van Dijk. "Ik kan het prima met Kevin vinden. Hij is natuurlijk één van de beste spelers van de Premier League", reageerde de boomlange Nederlander bij Play Sports. Daarna ging de Rodeu Duivel ook een gesprek met Mohamed Salah aan. De twee kennen mekaar uiteraard nog van bij Chelsea, maar ze (begrijpen wie begrijpen kan) allebei werden doorgestuurd door José Mourinho.

Ook Jürgen Klopp vervoegde zich even bij het duo. De trainer is al jarenlang een grote fan van onze landgenoot en probeerde hem destijds zelfs naar Borussia Dortmund te halen. "Klopp wou er mij absoluut bij als vervanger voor Mario Götze. Hij belde me op en zei me dat ik zijn nummer één was", zei De Bruyne daar destijds over.

Al deze elementen deden de supporters van Liverpool alvast luidop dromen over een transfer, want wat zou De Bruyne met zijn precieze passing een perfecte aanvulling op de dodelijke drietand van de Reds zijn. De hasgtag '#KDB2020' werd al snel trending en op de sociale media werd hij openlijk dé opvolger van Steven Gerrard genoemd. Toch lijkt het bij dromen te blijven, de kans dat De Bruyne op korte termijn naar Anfield transfereert is quasi onbestaande.

LEES OOK: 'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

De Bruyne zou nog beter renderen bij een club als Liverpool ...

Meest recent

Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

19
19
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

56
56
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

84
84
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

85
85
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

253
253
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

452
452
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

179
179
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

77
77
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

75
75
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

101
101
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

339
339
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

54
54
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

470
470
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

274
274
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

388
388
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

35
35
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

80
80
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

139
139
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

78
78
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

485
485
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

177
177
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

359
359

Meer sportnieuws