Liverpool-fans door dolle heen: "De Bruyne wordt dé nieuwe Gerrard"

2909 stemmen
Liverpool-fans door dolle heen:

Na een zinderende wedstrijd moest Engels kampioen Manchester City zondag zijn meerdere erkennen in leider Liverpool: 3-1. Kevin De Bruyne deed zijn best om het tij te keren, maar zijn assists werden dit keer niet in dank afgenomen door zijn kwistige ploegmaats. Een frustrerende avond dus, toch liep hij achteraf opvallend relaxed door de catacomben van Anfield.


KDB nam zelfs uitgebreid de tijd om met de tegenstander te verbroederen. Zo wisselde hij bijvoorbeeld van shirt met topverdediger Virgil van Dijk. "Ik kan het prima met Kevin vinden. Hij is natuurlijk één van de beste spelers van de Premier League", reageerde de boomlange Nederlander bij Play Sports. Daarna ging de Rodeu Duivel ook een gesprek met Mohamed Salah aan. De twee kennen mekaar uiteraard nog van bij Chelsea, maar ze (begrijpen wie begrijpen kan) allebei werden doorgestuurd door José Mourinho.

Ook Jürgen Klopp vervoegde zich even bij het duo. De trainer is al jarenlang een grote fan van onze landgenoot en probeerde hem destijds zelfs naar Borussia Dortmund te halen. "Klopp wou er mij absoluut bij als vervanger voor Mario Götze. Hij belde me op en zei me dat ik zijn nummer één was", zei De Bruyne daar destijds over.

Al deze elementen deden de supporters van Liverpool alvast luidop dromen over een transfer, want wat zou De Bruyne met zijn precieze passing een perfecte aanvulling op de dodelijke drietand van de Reds zijn. De hasgtag '#KDB2020' werd al snel trending en op de sociale media werd hij openlijk dé opvolger van Steven Gerrard genoemd. Toch lijkt het bij dromen te blijven, de kans dat De Bruyne op korte termijn naar Anfield transfereert is quasi onbestaande.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
29

De Bruyne zou nog beter renderen bij een club als Liverpool ...

Meest recent

Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

6
6
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

22
22
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

79
79
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

179
179
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

51
51
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

648
648
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

161
161
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

214
214
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

370
370
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

78
78
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

460
460
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

103
103
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

241
241
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

135
135
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

82
82
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

263
263
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

67
67
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

224
224
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

191
191
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

69
69
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

483
483

Meer sportnieuws