Liverpool-fans door dolle heen: "De Bruyne wordt dé nieuwe Gerrard"

door
Liverpool-fans door dolle heen:

Na een zinderende wedstrijd moest Engels kampioen Manchester City zondag zijn meerdere erkennen in leider Liverpool: 3-1. Kevin De Bruyne deed zijn best om het tij te keren, maar zijn assists werden dit keer niet in dank afgenomen door zijn kwistige ploegmaats. Een frustrerende avond dus, toch liep hij achteraf opvallend relaxed door de catacomben van Anfield.


KDB nam zelfs uitgebreid de tijd om met de tegenstander te verbroederen. Zo wisselde hij bijvoorbeeld van shirt met topverdediger Virgil van Dijk. "Ik kan het prima met Kevin vinden. Hij is natuurlijk één van de beste spelers van de Premier League", reageerde de boomlange Nederlander bij Play Sports. Daarna ging de Rodeu Duivel ook een gesprek met Mohamed Salah aan. De twee kennen mekaar uiteraard nog van bij Chelsea, maar ze (begrijpen wie begrijpen kan) allebei werden doorgestuurd door José Mourinho.

Ook Jürgen Klopp vervoegde zich even bij het duo. De trainer is al jarenlang een grote fan van onze landgenoot en probeerde hem destijds zelfs naar Borussia Dortmund te halen. "Klopp wou er mij absoluut bij als vervanger voor Mario Götze. Hij belde me op en zei me dat ik zijn nummer één was", zei De Bruyne daar destijds over.

Al deze elementen deden de supporters van Liverpool alvast luidop dromen over een transfer, want wat zou De Bruyne met zijn precieze passing een perfecte aanvulling op de dodelijke drietand van de Reds zijn. De hasgtag '#KDB2020' werd al snel trending en op de sociale media werd hij openlijk dé opvolger van Steven Gerrard genoemd. Toch lijkt het bij dromen te blijven, de kans dat De Bruyne op korte termijn naar Anfield transfereert is quasi onbestaande.

LEES OOK: UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

De Bruyne zou nog beter renderen bij een club als Liverpool ...

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

18
18
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

34
34
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

39
39
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

43
43
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

172
172
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

26
26
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

106
106
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

257
257
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

65
65
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

335
335
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

300
300
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

180
180
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

506
506
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

176
176
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

209
209
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

146
146
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

241
241
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

276
276
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

434
434
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

99
99
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

846
846

Meer sportnieuws