Liverpool-fans door dolle heen: "De Bruyne wordt dé nieuwe Gerrard"

2909 stemmen
Liverpool-fans door dolle heen:

Na een zinderende wedstrijd moest Engels kampioen Manchester City zondag zijn meerdere erkennen in leider Liverpool: 3-1. Kevin De Bruyne deed zijn best om het tij te keren, maar zijn assists werden dit keer niet in dank afgenomen door zijn kwistige ploegmaats. Een frustrerende avond dus, toch liep hij achteraf opvallend relaxed door de catacomben van Anfield.


KDB nam zelfs uitgebreid de tijd om met de tegenstander te verbroederen. Zo wisselde hij bijvoorbeeld van shirt met topverdediger Virgil van Dijk. "Ik kan het prima met Kevin vinden. Hij is natuurlijk één van de beste spelers van de Premier League", reageerde de boomlange Nederlander bij Play Sports. Daarna ging de Rodeu Duivel ook een gesprek met Mohamed Salah aan. De twee kennen mekaar uiteraard nog van bij Chelsea, maar ze (begrijpen wie begrijpen kan) allebei werden doorgestuurd door José Mourinho.

Ook Jürgen Klopp vervoegde zich even bij het duo. De trainer is al jarenlang een grote fan van onze landgenoot en probeerde hem destijds zelfs naar Borussia Dortmund te halen. "Klopp wou er mij absoluut bij als vervanger voor Mario Götze. Hij belde me op en zei me dat ik zijn nummer één was", zei De Bruyne daar destijds over.

Al deze elementen deden de supporters van Liverpool alvast luidop dromen over een transfer, want wat zou De Bruyne met zijn precieze passing een perfecte aanvulling op de dodelijke drietand van de Reds zijn. De hasgtag '#KDB2020' werd al snel trending en op de sociale media werd hij openlijk dé opvolger van Steven Gerrard genoemd. Toch lijkt het bij dromen te blijven, de kans dat De Bruyne op korte termijn naar Anfield transfereert is quasi onbestaande.

LEES OOK: 'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

De Bruyne zou nog beter renderen bij een club als Liverpool ...

Meest recent

Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

1
1
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

40
40
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

37
37
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

35
35
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

297
297
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

314
314
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

121
121
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

203
203
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

65
65
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

56
56
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

61
61
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

272
272
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

628
628
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

157
157
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

480
480
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

342
342
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

230
230
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

178
178
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

113
113
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

276
276
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

462
462
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

766
766
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

536
536
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

454
454

Meer sportnieuws