Liverpool-fans door dolle heen: "De Bruyne wordt dé nieuwe Gerrard"

door
Liverpool-fans door dolle heen:

Na een zinderende wedstrijd moest Engels kampioen Manchester City zondag zijn meerdere erkennen in leider Liverpool: 3-1. Kevin De Bruyne deed zijn best om het tij te keren, maar zijn assists werden dit keer niet in dank afgenomen door zijn kwistige ploegmaats. Een frustrerende avond dus, toch liep hij achteraf opvallend relaxed door de catacomben van Anfield.


KDB nam zelfs uitgebreid de tijd om met de tegenstander te verbroederen. Zo wisselde hij bijvoorbeeld van shirt met topverdediger Virgil van Dijk. "Ik kan het prima met Kevin vinden. Hij is natuurlijk één van de beste spelers van de Premier League", reageerde de boomlange Nederlander bij Play Sports. Daarna ging de Rodeu Duivel ook een gesprek met Mohamed Salah aan. De twee kennen mekaar uiteraard nog van bij Chelsea, maar ze (begrijpen wie begrijpen kan) allebei werden doorgestuurd door José Mourinho.

Ook Jürgen Klopp vervoegde zich even bij het duo. De trainer is al jarenlang een grote fan van onze landgenoot en probeerde hem destijds zelfs naar Borussia Dortmund te halen. "Klopp wou er mij absoluut bij als vervanger voor Mario Götze. Hij belde me op en zei me dat ik zijn nummer één was", zei De Bruyne daar destijds over.

Al deze elementen deden de supporters van Liverpool alvast luidop dromen over een transfer, want wat zou De Bruyne met zijn precieze passing een perfecte aanvulling op de dodelijke drietand van de Reds zijn. De hasgtag '#KDB2020' werd al snel trending en op de sociale media werd hij openlijk dé opvolger van Steven Gerrard genoemd. Toch lijkt het bij dromen te blijven, de kans dat De Bruyne op korte termijn naar Anfield transfereert is quasi onbestaande.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

🚀

De Bruyne zou nog beter renderen bij een club als Liverpool ...

Meest recent

Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

11
11
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

5
5
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

28
28
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

66
66
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

21
21
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

135
135
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

14
14
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

61
61
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

129
129
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

149
149
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

115
115
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

69
69
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

59
59
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

112
112
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

78
78
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

334
334
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

372
372
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

337
337
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

24
24
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

111
111
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

245
245
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

112
112
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

78
78
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

262
262

Meer sportnieuws