'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

door
'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

Volgende week maakt bondscoach Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de twee laatste interlands van het kalenderjaar. De kans dat hij de naam van Moussa Dembélé zal afroepen is klein. Sinds hij naar China verhuisde is de middenvelder uit beeld verdwenen bij de nationale ploeg.


Dembélé heeft zijn afscheid wel nog niet officieel aangekondigd en ook Martinez zelf sloot een terugkeer nog niet uit. Maar dat blijkt momenteel niet aan de orde. "Op dit moment denk ik niet aan de Rode Duivels. Ik wil me concentreren op mijn aanpassing aan deze competitie. Mijn familie woont nu ook in Guangzhou en dan is België wel erg ver", is hij duidelijk bij Sporza.

Sowieso zal het drummen worden voor een plaatsje in de EK-selectie, Dembélé vraagt zich dan ook af of hij hier wel voor in aanmerking komt. "Ik wil nog wat tijd om erover na te denken. Ik heb al eens met Martinez gesproken over mijn toekomst, maar misschien moet er binnenkort nog wel eens gesproken worden. Rekent hij er nog op dat ik op een dag terugkeer bij de ploeg?"

UPDATE 13/11
De kogel lijkt door de kerk: Dembélé haakt definitief af als Rode Duivel. Officieel is de beslissing nog niet gecommuniceerd, maar La Dernière Heure weet op basis van bronnen dicht bij de speler zelf dat hij de nationale ploeg permanent vaarwel zegt. Een grote verrassing is die beslissing niet. Zijn laatste selectie dateert immers alweer van september 2018. Bovendien was de concurrentie op zijn positie erg groot geworden, onder meer door de opmars van Youri Tielemans.

LEES OOK: Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De bond moet een eerbetoon voor Dembélé en Fellaini voorzien ...

Meest recent

Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

25
25
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

26
26
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

106
106
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

13
13
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

216
216
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

342
342
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

156
156
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

84
84
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

149
149
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

215
215
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

366
366
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

126
126
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

293
293
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

87
87
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

362
362
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

304
304
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

186
186
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

462
462
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

413
413
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

104
104
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

902
902
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

218
218
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

376
376
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1468
1468

Meer sportnieuws