'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

570 stemmen
'Martinez ziet opnieuw Rode Duivel definitief stoppen'

Volgende week maakt bondscoach Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de twee laatste interlands van het kalenderjaar. De kans dat hij de naam van Moussa Dembélé zal afroepen is klein. Sinds hij naar China verhuisde is de middenvelder uit beeld verdwenen bij de nationale ploeg.


Dembélé heeft zijn afscheid wel nog niet officieel aangekondigd en ook Martinez zelf sloot een terugkeer nog niet uit. Maar dat blijkt momenteel niet aan de orde. "Op dit moment denk ik niet aan de Rode Duivels. Ik wil me concentreren op mijn aanpassing aan deze competitie. Mijn familie woont nu ook in Guangzhou en dan is België wel erg ver", is hij duidelijk bij Sporza.

Sowieso zal het drummen worden voor een plaatsje in de EK-selectie, Dembélé vraagt zich dan ook af of hij hier wel voor in aanmerking komt. "Ik wil nog wat tijd om erover na te denken. Ik heb al eens met Martinez gesproken over mijn toekomst, maar misschien moet er binnenkort nog wel eens gesproken worden. Rekent hij er nog op dat ik op een dag terugkeer bij de ploeg?"

UPDATE 13/11
De kogel lijkt door de kerk: Dembélé haakt definitief af als Rode Duivel. Officieel is de beslissing nog niet gecommuniceerd, maar La Dernière Heure weet op basis van bronnen dicht bij de speler zelf dat hij de nationale ploeg permanent vaarwel zegt. Een grote verrassing is die beslissing niet. Zijn laatste selectie dateert immers alweer van september 2018. Bovendien was de concurrentie op zijn positie erg groot geworden, onder meer door de opmars van Youri Tielemans.

LEES OOK: "Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De bond moet een eerbetoon voor Dembélé en Fellaini voorzien ...

Meest recent

‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

18
18
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

112
112
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

87
87
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

725
725
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

44
44
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

293
293
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

135
135
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

475
475
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

567
567
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

72
72
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

132
132
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

724
724
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

86
86
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

67
67
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

151
151
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

118
118
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

111
111
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

145
145
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

113
113
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

228
228
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

281
281

Meer sportnieuws