'Details bekend over incident tussen Verhaeghe en Gheysens'

2963 stemmen
'Details bekend over incident tussen Verhaeghe en Gheysens'

Royal Antwerp FC slaagde er zondagnamiddag in om leider Club Brugge zijn eerste competitienederlaag van het seizoen toe te dienen. Het werd een erg geladen wedstrijd, met ook de nodige opstootjes tussen de spelers van beide ploegen. En ook in de loges liep het blijkbaar fout. 


Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat het tijdens de rust van de wedstrijd tot een ruzie is gekomen tussen voorzitters Paul Gheysens en Bart Verhaeghe. De twee zakenlui leven al een tijdje op gespannen voet van mekaar. Verhaeghe lag immers dwars bij de Eurostadion-plannen van Gheysens, die op zijn beurt hetzelfde deed bij de stadionplannen van Blauw-Zwart. Het conflict leek nochtans uit te doven, zeker toen beide heren onlangs nog samen poseerden op het feestje van Leopold graaf Lippens, burgemeester van Knokke. 

Maar dat was blijkbaar slechts schijn. De precieze oorzaak van deze ruzie is niet geweten, ook Club-manager Vincent Mannaert zou verbaal in de clinch zijn gegaan met de Antwerp-preses. Tijdens de partij viel het alvast op hoe Luciano D'Onofrio, sportieve baas van Antwerp, als een soort buffer tussen de heren plaatsnam. Bij Het Nieuwsblad benadrukt men ook dat de ruzie grotendeels weer werd bijgelegd toen de emoties na de match weer gaan liggen waren.

UPDATE 13/11

Ondertussen komt Het Nieuwsblad meer meer details over het voorval tussen Gheysens en Verhaeghe. Volgens de krant was de aanleiding van de discussie(s) onder meer de onderbreking van de wedstrijd door de scheidsrechter. Verschillende getuigen bevestigden echter dat de voorzitter van Club bewust afzijdig bleef en niet reageerde op vermeende beschuldigingen van Gheysens. 

Verhaeghe zou de woorden van zijn collega-voorzitter zwijgend over zich heen hebben laten gaan. Wat er dan precies is verteld, is niet geweten. Na de wedstrijd schudden beide voorzitters elkaar de hand, genoeg om het incident te sluiten.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Dit mag niet gebeuren tussen twee clubleiders

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

14
14
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

37
37
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

266
266
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

94
94
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

142
142
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

76
76
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

611
611
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

377
377
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

323
323
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

238
238
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

306
306
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

481
481
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws