'Details bekend over incident tussen Verhaeghe en Gheysens'

2963 stemmen
'Details bekend over incident tussen Verhaeghe en Gheysens'

Royal Antwerp FC slaagde er zondagnamiddag in om leider Club Brugge zijn eerste competitienederlaag van het seizoen toe te dienen. Het werd een erg geladen wedstrijd, met ook de nodige opstootjes tussen de spelers van beide ploegen. En ook in de loges liep het blijkbaar fout. 


Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat het tijdens de rust van de wedstrijd tot een ruzie is gekomen tussen voorzitters Paul Gheysens en Bart Verhaeghe. De twee zakenlui leven al een tijdje op gespannen voet van mekaar. Verhaeghe lag immers dwars bij de Eurostadion-plannen van Gheysens, die op zijn beurt hetzelfde deed bij de stadionplannen van Blauw-Zwart. Het conflict leek nochtans uit te doven, zeker toen beide heren onlangs nog samen poseerden op het feestje van Leopold graaf Lippens, burgemeester van Knokke. 

Maar dat was blijkbaar slechts schijn. De precieze oorzaak van deze ruzie is niet geweten, ook Club-manager Vincent Mannaert zou verbaal in de clinch zijn gegaan met de Antwerp-preses. Tijdens de partij viel het alvast op hoe Luciano D'Onofrio, sportieve baas van Antwerp, als een soort buffer tussen de heren plaatsnam. Bij Het Nieuwsblad benadrukt men ook dat de ruzie grotendeels weer werd bijgelegd toen de emoties na de match weer gaan liggen waren.

UPDATE 13/11

Ondertussen komt Het Nieuwsblad meer meer details over het voorval tussen Gheysens en Verhaeghe. Volgens de krant was de aanleiding van de discussie(s) onder meer de onderbreking van de wedstrijd door de scheidsrechter. Verschillende getuigen bevestigden echter dat de voorzitter van Club bewust afzijdig bleef en niet reageerde op vermeende beschuldigingen van Gheysens. 

Verhaeghe zou de woorden van zijn collega-voorzitter zwijgend over zich heen hebben laten gaan. Wat er dan precies is verteld, is niet geweten. Na de wedstrijd schudden beide voorzitters elkaar de hand, genoeg om het incident te sluiten.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Dit mag niet gebeuren tussen twee clubleiders

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

92
92
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

66
66
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

89
89
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

22
22
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

167
167
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

40
40
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

184
184
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

77
77
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

343
343
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

338
338
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

144
144
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

193
193
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

367
367
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

47
47
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

413
413
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

408
408
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

640
640
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

749
749
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

293
293
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

452
452
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

255
255
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws