'Details bekend over incident tussen Verhaeghe en Gheysens'

door
'Details bekend over incident tussen Verhaeghe en Gheysens'

Royal Antwerp FC slaagde er zondagnamiddag in om leider Club Brugge zijn eerste competitienederlaag van het seizoen toe te dienen. Het werd een erg geladen wedstrijd, met ook de nodige opstootjes tussen de spelers van beide ploegen. En ook in de loges liep het blijkbaar fout. 


Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat het tijdens de rust van de wedstrijd tot een ruzie is gekomen tussen voorzitters Paul Gheysens en Bart Verhaeghe. De twee zakenlui leven al een tijdje op gespannen voet van mekaar. Verhaeghe lag immers dwars bij de Eurostadion-plannen van Gheysens, die op zijn beurt hetzelfde deed bij de stadionplannen van Blauw-Zwart. Het conflict leek nochtans uit te doven, zeker toen beide heren onlangs nog samen poseerden op het feestje van Leopold graaf Lippens, burgemeester van Knokke. 

Maar dat was blijkbaar slechts schijn. De precieze oorzaak van deze ruzie is niet geweten, ook Club-manager Vincent Mannaert zou verbaal in de clinch zijn gegaan met de Antwerp-preses. Tijdens de partij viel het alvast op hoe Luciano D'Onofrio, sportieve baas van Antwerp, als een soort buffer tussen de heren plaatsnam. Bij Het Nieuwsblad benadrukt men ook dat de ruzie grotendeels weer werd bijgelegd toen de emoties na de match weer gaan liggen waren.

UPDATE 13/11

Ondertussen komt Het Nieuwsblad meer meer details over het voorval tussen Gheysens en Verhaeghe. Volgens de krant was de aanleiding van de discussie(s) onder meer de onderbreking van de wedstrijd door de scheidsrechter. Verschillende getuigen bevestigden echter dat de voorzitter van Club bewust afzijdig bleef en niet reageerde op vermeende beschuldigingen van Gheysens. 

Verhaeghe zou de woorden van zijn collega-voorzitter zwijgend over zich heen hebben laten gaan. Wat er dan precies is verteld, is niet geweten. Na de wedstrijd schudden beide voorzitters elkaar de hand, genoeg om het incident te sluiten.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Dit mag niet gebeuren tussen twee clubleiders

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

16
16
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

12
12
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

49
49
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

36
36
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

272
272
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

219
219
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

86
86
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

410
410
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

279
279
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

96
96
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

266
266
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

514
514
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

83
83
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

45
45
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

365
365
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

568
568
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

280
280
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

79
79
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

478
478
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

219
219
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

319
319
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws