'Iedereen wil Dries: Juventus voegt zich bij gegadigden voor Mertens'

door
'Iedereen wil Dries: Juventus voegt zich bij gegadigden voor Mertens'

De geruchten over een transfer van Dries Mertens lijken met het uur toe te nemen. Zo was het al duidelijk dat Inter concrete interesse heeft, maar de Nerazzurri zijn duidelijk niet de enigen die heil zien in een samenwerking met de Rode Duivel.


Want zo meldt Tuttomercatoweb dat Mertens ook nog steeds een optie zou zijn voor Borussia Dortmund. Die interesse was al langer bekend, maar is ondanks de geruchten over Inter dus niet verdwenen. En daar stopt het niet.
Calciomercato weet dan namelijk weer dat ook stadsrivaal AC Milan de Belgische aanvaller op hun verlanglijst heeft prijken. Mertens zou daar het gebrek aan scorend vermogen mee moeten helpen oplossen, al zouden de Rossoneri wel moeite hebben met zijn prijskaartje van tien miljoen.

UPDATE 22U45
Ondanks zijn 32-jarige leeftijd is Dries Mertens gezien zijn plotse beschikbaarheid dus grof wil op de transfermarkt. Aan het lange lijstje van gegadigden mogen we volgens diverse Italiaanse media nu ook Juventus toevoegen. De Oude Dame heeft een reputatie wat het aantrekken van transfervrije spelers betreft, met Aaron Ramsey en Adrien Rabiot als recentste voorbeelden.

Om de concurrentie te snel af te zijn zouden ze in Turijn nu wel overwegen om in de winter al actie te ondernemen. Juventus lijkt in de Serie A dit seizoen namelijk flinke concurrentie van Inter te moeten dulden in de strijd om de Scudetto. Een toevoeging van Mertens aan de Milanese voorhoede zien Cristiano Ronaldo en co dan ook liefst niet gebeuren, alleen al om die reden zou de Rode Duivel een interessante piste zijn voor de Italiaanse recordkampioen.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Wat is de beste bestemming voor Mertens?

Meest recent

'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

13
13
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

89
89
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

168
168
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

335
335
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

134
134
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

33
33
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

202
202
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

120
120
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

97
97
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

180
180
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

69
69
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

301
301
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

275
275
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

286
286
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

652
652
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

100
100
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

346
346
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

499
499
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

378
378
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

266
266
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

607
607
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

328
328
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

465
465
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

423
423

Meer sportnieuws