'Iedereen wil Dries: Juventus voegt zich bij gegadigden voor Mertens'

door
'Iedereen wil Dries: Juventus voegt zich bij gegadigden voor Mertens'

De geruchten over een transfer van Dries Mertens lijken met het uur toe te nemen. Zo was het al duidelijk dat Inter concrete interesse heeft, maar de Nerazzurri zijn duidelijk niet de enigen die heil zien in een samenwerking met de Rode Duivel.


Want zo meldt Tuttomercatoweb dat Mertens ook nog steeds een optie zou zijn voor Borussia Dortmund. Die interesse was al langer bekend, maar is ondanks de geruchten over Inter dus niet verdwenen. En daar stopt het niet.
Calciomercato weet dan namelijk weer dat ook stadsrivaal AC Milan de Belgische aanvaller op hun verlanglijst heeft prijken. Mertens zou daar het gebrek aan scorend vermogen mee moeten helpen oplossen, al zouden de Rossoneri wel moeite hebben met zijn prijskaartje van tien miljoen.

UPDATE 22U45
Ondanks zijn 32-jarige leeftijd is Dries Mertens gezien zijn plotse beschikbaarheid dus grof wil op de transfermarkt. Aan het lange lijstje van gegadigden mogen we volgens diverse Italiaanse media nu ook Juventus toevoegen. De Oude Dame heeft een reputatie wat het aantrekken van transfervrije spelers betreft, met Aaron Ramsey en Adrien Rabiot als recentste voorbeelden.

Om de concurrentie te snel af te zijn zouden ze in Turijn nu wel overwegen om in de winter al actie te ondernemen. Juventus lijkt in de Serie A dit seizoen namelijk flinke concurrentie van Inter te moeten dulden in de strijd om de Scudetto. Een toevoeging van Mertens aan de Milanese voorhoede zien Cristiano Ronaldo en co dan ook liefst niet gebeuren, alleen al om die reden zou de Rode Duivel een interessante piste zijn voor de Italiaanse recordkampioen.

LEES OOK: Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

Wat is de beste bestemming voor Mertens?

Meest recent

Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

16
16
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

52
52
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

49
49
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

137
137
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

178
178
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

475
475
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

28
28
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

160
160
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

53
53
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

706
706
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

275
275
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

115
115
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

148
148
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

363
363
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

50
50
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

128
128
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1690
1690
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

560
560
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

626
626
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

21
21
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

222
222
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

469
469
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

354
354
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

299
299
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

248
248

Meer sportnieuws