Genk-voorzitter maakt twee kandidaten voor trainersjob bekend

2967 stemmen
Genk-voorzitter maakt twee kandidaten voor trainersjob bekend

KRC Genk heeft dinsdagvoormiddag zoals verwacht afscheid genomen van coach Felice Mazzu en dus mag de landskampioen op zoek naar een nieuwe trainer. Iets waar men momenteel al druk mee bezig is. Zo bevestigde voorzitter Peter Croonen alvast twee namen op de verlanglijst.


De voorbije dagen werden vooral Wouter Vrancken (KV Mechelen) en Bernd Storck (Cercle Brugge) naar voren geschoven en die blijken ook effectief in beeld bij de Limburgers. "Vrancken en Storck zijn namen die op onze longlist staan, het is nu aan Dimitri De Condé om een shortlist te maken", vertelde de preses dinsdagmiddag bij Het Laatste Nieuws.

De twee kandidaten liggen wel nog onder contract bij hun respectievelijke clubs. En dat zou wel eens voor spanningen kunnen zorgen, gezien Croonen ook voorzitter is van de Pro League. "Ik ben in eerste instantie voorzitter van KRC Genk en zolang wij dingen doen die correct zijn, zie ik het probleem niet. Het feit dat een andere trainer onder contract ligt bij een andere club is een complexiteitsfactor, maar ook niet meer dan dat."

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Wie vindt u de meest geschikte kandidaat voor Genk?

Meest recent

Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

3
3
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

59
59
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

66
66
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

50
50
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

186
186
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

207
207
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

50
50
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

42
42
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

128
128
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

131
131
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

48
48
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

367
367
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

273
273
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

347
347
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

107
107
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

412
412
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

259
259
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

500
500
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

143
143
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

784
784

Meer sportnieuws