'Vertrek Mazzu staat vast: Genk overweegt spraakmakende opvolger'

door
'Vertrek Mazzu staat vast: Genk overweegt spraakmakende opvolger'

Een officiële bevestiging zal pas dinsdag volgen, maar er bestaat weinig twijfel over feit dat Felice Mazzu KRC Genk zal moeten verlaten. Een speciale Raad van Bestuur zal in de loop van de dag zijn ontslag bekrachtigen. En zo moet de landskampioen enkele maanden na het vertrek van Philippe Clement weer op zoek naar een nieuwe coach.


Volgens Het Laatste Nieuws is het enkel nog kwestie van het ontslag van Mazzu te officialiseren, de krant weet dat men binnen de club al druk in de weer is met een mogelijke opvolger. Wouter Vrancken (KV Mechelen) en Bernd Storck (Cercle Brugge) werden al meteen genoemd, maar contact met hun was er nog niet. Cercle ontkende alvast dat de Duitser zal vertrekken. Bovendien is het nog maar de vraag of Genk het aandurft om na Clement opnieuw een coach weg te plukken bij een kleinere reeksgenoot. Zeker nu voorzitter Peter Croonen ook preses van de Pro League is.

Daarom worden ook buitenlandse pistes overwogen, met name de Duitse markt werd al verkend. Bij Het Laatste Nieuws wordt echter nog een spraakmakende optie aangehaald: een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. Die is momenteel aan de slag als analist, maar ligt bij geen club onder contract. Een deel van de clubleiding zou alvast openstaan voor een terugkeer van de man die in 2009 nog faalde in de Luminus Arena. Of de supporters staan te springen om zijn terugkeer valt echter te betwijfelen.

LEES OOK: Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Vanhaezebrouck zou een ideale trainer voor Genk zijn ...

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

9
9
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

12
12
Van der Elst is glashelder: “De titel gaat naar hen”

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

129
129
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

144
144
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

47
47
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

264
264
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

267
267
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

501
501
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

120
120
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

94
94
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

120
120
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

152
152
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

180
180
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

65
65
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

223
223
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

83
83
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

516
516
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

447
447
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

911
911
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

351
351
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

484
484
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

308
308
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1145
1145

Meer sportnieuws