'Real Madrid wil 200 miljoen betalen voor twee sterkhouders van Napoli'

door
'Real Madrid wil 200 miljoen betalen voor twee sterkhouders van Napoli'

Bij Napoli kan men stilaan van een crisis spreken. Dries Mertens flirt al enkele dagen met een uitgaande transfer richting Internazionale, en ook heel wat andere spelers willen de Italiaanse club verlaten. De spelersopstand tegen voorzitter De Laurentiis dreigt dus heel wat gevolgen te hebben. 


Real Madrid zou zo snel mogelijk van de huidige crisissituatie bij Napoli willen profiteren. De Koninklijke toonde in het verleden al interesse voor sterkhouders als Kalidou Koulibaly en Fabian Ruiz, en die namen is men in Madrid nog steeds niet vergeten. Beide spelers zouden samen ongeveer 200 miljoen euro moeten kosten. Een serieuze hap uit het transferbudget van de Spanjaarden. 

Het is nog niet duidelijk of Napoli-voorzitter De Laurentiis ook daadwerkelijk bereid is om zijn topspelers te laten gaan. Een bod van 200 miljoen euro zou de beruchte voorzitter echter wel doen twijfelen meldt het Spaanse Don Balon. 

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit
81

Zijn Koulibaly en Ruiz versterkingen voor Real Madrid?

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

2
2
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

144
144
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

20
20
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

146
146
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

145
145
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

289
289
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

75
75
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

220
220
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

262
262
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

150
150
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

261
261
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

601
601
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

201
201
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

464
464
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

223
223
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

445
445
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

91
91
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

134
134

Meer sportnieuws