Louwagie verklapt: "Ze boden zich aan bij AA Gent”

door
Louwagie verklapt:

AA Gent breidt de scouting uit en manager Michel Louwagie gebruikt daarvoor een aantal ex-spelers. Twee voormalige spelers van de Buffalo’s boden zich inmiddels aan om te gaan scouten voor AA Gent. 

"Peter Verbeke is nu onze sportmanager. Terwijl een sportief directeur ook altijd verantwoordelijk moet zijn voor het budgettaire en de onderhandelingen moet voeren, doet de sportmanager al het voorbereidende sportief-technische werk voor zowel het A-elftal als voor de jeugd. Daarin is hij de rechterhand van de voorzitter en mij. Tim Matthys is het hoofd van de scouting en zal dus net onder Peter Verbeke werken”, aldus Louwagie aan het clubblad WigWam.

"Bij de scouting werken verder voltijds drie jonge mensen die o.a. gespecialiseerd zijn in data-analyse, verder een paar oude getrouwen waarbij Gilbert De Groote en dan enkele ex-bekenden die voor ons in het buitenland scouten op vrije basis, zoals Patrick Remy, Nebosja Pavlovic… Marko Suler en Soumahoro boden zich zelfs aan. Ik vind het zeer goed dat al die ex-spelers weer voor ons willen werken. Elimane Coulibaly is spitsentrainer bij de jeugd, Thomas Matton trainer voor de traptechniek, Frédéric Dupré is assistent-trainer… Ook iemand als Gert-Jan De Mets (video-analyse) is een aangename aanwinst."

Moet Gent Suler en Soumahoro een kans geven?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

4
4
Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

37
37
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

228
228
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

46
46
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

264
264
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

83
83
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

148
148
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

124
124
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

109
109
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

307
307
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

123
123
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

549
549
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

179
179
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

191
191
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

226
226
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

131
131
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

334
334
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

203
203
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

372
372
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

258
258
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

444
444
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

189
189
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

196
196

Meer sportnieuws