'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

3399 stemmen
'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

Felice Mazzu werd afgelopen zomer aangetrokken om Philippe Clement op te volgen. De coach had veel indruk gemaakt bij Sporting Charleroi en hij werd al jaren gelinkt aan Belgische topclubs. Bij Genk kreeg hij een uitgelezen kans om zich te tonen, maar het verhaal is na zes maanden al gedaan. 


Het Laatste Nieuws weet het immers zeker: Genk zal Mazzu ontslaan na de 0-2-nederlaag tegen AA Gent. Het bestuur liet weten dat de partij tegen de Buffalo's zeer belangrijk was en doelde daarmee dat Mazzu best moest winnen. Dat lukte dus niet, waardoor het erop lijkt dat Genk weldra het vertrek van Mazzu zal aankondigen. Na de interlandbreak moet er zo wellicht een nieuwe coach voor de groep staan. 

UPDATE 23u45 
Het postje van Mazzu in de Luminus Arena is nog minstens tot dinsdag veilig, zo bericht Het Laatste Nieuws. Aangezien voorzitter Peter Croonen morgen nog in het buitenland vertoeft kan er dan immers ten vroegste beraad worden over de toekomst van de Genkse coach. Pas nadien wordt er over zijn lot gecommuniceerd, al lijkt de kans gering dat het overleg nog tot een andere conclusie dan een ontslag zal leiden. Als Mazzu alsnog een charme-offensief wil inzetten, heeft hij dus wel nog tot dinsdag om alles uit de kast te halen.

UPDATE 14u30

Het ontslag van Felice Mazzu bij KRC Genk lijkt dus een kwestie van tijd te zullen worden. Volgens Het Laatste Nieuws gonst het van de geruchten rond de Luminus Arena. Als mogelijke opvolger wordt nog steeds Wouter Vrancken genoemd, trainer bij KV Mechelen en ex-speler van Genk. 

Maar ook een andere verrassende naam passeert de revue. De krant maakt namelijk gewag van Bernd Storck, die pas enkele weken aan de slag is bij Cercle Brugge. Daar levert hij momenteel goed werk, net zoals vorig seizoen bij Moeskroen. Mazzu én Storck lagen de voorbije zomer in de schaal om trainer te worden bij Genk, als opvolger van Philippe Clement. 

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Wie moet trainer worden bij Genk?

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

44
44
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

350
350
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

119
119
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

179
179
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

52
52
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

581
581
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

367
367
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

112
112
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

371
371
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

386
386
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

61
61
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

83
83
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

155
155
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

50
50
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

433
433
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

431
431
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

147
147
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

578
578
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

175
175
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

164
164

Meer sportnieuws