'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

door
'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

Felice Mazzu werd afgelopen zomer aangetrokken om Philippe Clement op te volgen. De coach had veel indruk gemaakt bij Sporting Charleroi en hij werd al jaren gelinkt aan Belgische topclubs. Bij Genk kreeg hij een uitgelezen kans om zich te tonen, maar het verhaal is na zes maanden al gedaan. 


Het Laatste Nieuws weet het immers zeker: Genk zal Mazzu ontslaan na de 0-2-nederlaag tegen AA Gent. Het bestuur liet weten dat de partij tegen de Buffalo's zeer belangrijk was en doelde daarmee dat Mazzu best moest winnen. Dat lukte dus niet, waardoor het erop lijkt dat Genk weldra het vertrek van Mazzu zal aankondigen. Na de interlandbreak moet er zo wellicht een nieuwe coach voor de groep staan. 

UPDATE 23u45 
Het postje van Mazzu in de Luminus Arena is nog minstens tot dinsdag veilig, zo bericht Het Laatste Nieuws. Aangezien voorzitter Peter Croonen morgen nog in het buitenland vertoeft kan er dan immers ten vroegste beraad worden over de toekomst van de Genkse coach. Pas nadien wordt er over zijn lot gecommuniceerd, al lijkt de kans gering dat het overleg nog tot een andere conclusie dan een ontslag zal leiden. Als Mazzu alsnog een charme-offensief wil inzetten, heeft hij dus wel nog tot dinsdag om alles uit de kast te halen.

UPDATE 14u30

Het ontslag van Felice Mazzu bij KRC Genk lijkt dus een kwestie van tijd te zullen worden. Volgens Het Laatste Nieuws gonst het van de geruchten rond de Luminus Arena. Als mogelijke opvolger wordt nog steeds Wouter Vrancken genoemd, trainer bij KV Mechelen en ex-speler van Genk. 

Maar ook een andere verrassende naam passeert de revue. De krant maakt namelijk gewag van Bernd Storck, die pas enkele weken aan de slag is bij Cercle Brugge. Daar levert hij momenteel goed werk, net zoals vorig seizoen bij Moeskroen. Mazzu én Storck lagen de voorbije zomer in de schaal om trainer te worden bij Genk, als opvolger van Philippe Clement. 

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Wie moet trainer worden bij Genk?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

46
46
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

13
13
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

28
28
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

134
134
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

194
194
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

166
166
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

253
253
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

75
75
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

171
171
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

172
172
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

936
936
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

335
335
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

480
480
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

200
200
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

237
237
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

422
422
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

709
709

Meer sportnieuws