'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

door
'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

Felice Mazzu werd afgelopen zomer aangetrokken om Philippe Clement op te volgen. De coach had veel indruk gemaakt bij Sporting Charleroi en hij werd al jaren gelinkt aan Belgische topclubs. Bij Genk kreeg hij een uitgelezen kans om zich te tonen, maar het verhaal is na zes maanden al gedaan. 


Het Laatste Nieuws weet het immers zeker: Genk zal Mazzu ontslaan na de 0-2-nederlaag tegen AA Gent. Het bestuur liet weten dat de partij tegen de Buffalo's zeer belangrijk was en doelde daarmee dat Mazzu best moest winnen. Dat lukte dus niet, waardoor het erop lijkt dat Genk weldra het vertrek van Mazzu zal aankondigen. Na de interlandbreak moet er zo wellicht een nieuwe coach voor de groep staan. 

UPDATE 23u45 
Het postje van Mazzu in de Luminus Arena is nog minstens tot dinsdag veilig, zo bericht Het Laatste Nieuws. Aangezien voorzitter Peter Croonen morgen nog in het buitenland vertoeft kan er dan immers ten vroegste beraad worden over de toekomst van de Genkse coach. Pas nadien wordt er over zijn lot gecommuniceerd, al lijkt de kans gering dat het overleg nog tot een andere conclusie dan een ontslag zal leiden. Als Mazzu alsnog een charme-offensief wil inzetten, heeft hij dus wel nog tot dinsdag om alles uit de kast te halen.

UPDATE 14u30

Het ontslag van Felice Mazzu bij KRC Genk lijkt dus een kwestie van tijd te zullen worden. Volgens Het Laatste Nieuws gonst het van de geruchten rond de Luminus Arena. Als mogelijke opvolger wordt nog steeds Wouter Vrancken genoemd, trainer bij KV Mechelen en ex-speler van Genk. 

Maar ook een andere verrassende naam passeert de revue. De krant maakt namelijk gewag van Bernd Storck, die pas enkele weken aan de slag is bij Cercle Brugge. Daar levert hij momenteel goed werk, net zoals vorig seizoen bij Moeskroen. Mazzu én Storck lagen de voorbije zomer in de schaal om trainer te worden bij Genk, als opvolger van Philippe Clement. 

LEES OOK: Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Wie moet trainer worden bij Genk?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

47
47
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

60
60
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

30
30
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

63
63
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

262
262
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

309
309
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

192
192
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

220
220
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

256
256
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

498
498
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

100
100
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

161
161
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

212
212
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

115
115
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

167
167
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

149
149
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

629
629

Meer sportnieuws