'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

door
'Genk aast op twee JPL-trainers als opvolger van Mazzu'

Felice Mazzu werd afgelopen zomer aangetrokken om Philippe Clement op te volgen. De coach had veel indruk gemaakt bij Sporting Charleroi en hij werd al jaren gelinkt aan Belgische topclubs. Bij Genk kreeg hij een uitgelezen kans om zich te tonen, maar het verhaal is na zes maanden al gedaan. 


Het Laatste Nieuws weet het immers zeker: Genk zal Mazzu ontslaan na de 0-2-nederlaag tegen AA Gent. Het bestuur liet weten dat de partij tegen de Buffalo's zeer belangrijk was en doelde daarmee dat Mazzu best moest winnen. Dat lukte dus niet, waardoor het erop lijkt dat Genk weldra het vertrek van Mazzu zal aankondigen. Na de interlandbreak moet er zo wellicht een nieuwe coach voor de groep staan. 

UPDATE 23u45 
Het postje van Mazzu in de Luminus Arena is nog minstens tot dinsdag veilig, zo bericht Het Laatste Nieuws. Aangezien voorzitter Peter Croonen morgen nog in het buitenland vertoeft kan er dan immers ten vroegste beraad worden over de toekomst van de Genkse coach. Pas nadien wordt er over zijn lot gecommuniceerd, al lijkt de kans gering dat het overleg nog tot een andere conclusie dan een ontslag zal leiden. Als Mazzu alsnog een charme-offensief wil inzetten, heeft hij dus wel nog tot dinsdag om alles uit de kast te halen.

UPDATE 14u30

Het ontslag van Felice Mazzu bij KRC Genk lijkt dus een kwestie van tijd te zullen worden. Volgens Het Laatste Nieuws gonst het van de geruchten rond de Luminus Arena. Als mogelijke opvolger wordt nog steeds Wouter Vrancken genoemd, trainer bij KV Mechelen en ex-speler van Genk. 

Maar ook een andere verrassende naam passeert de revue. De krant maakt namelijk gewag van Bernd Storck, die pas enkele weken aan de slag is bij Cercle Brugge. Daar levert hij momenteel goed werk, net zoals vorig seizoen bij Moeskroen. Mazzu én Storck lagen de voorbije zomer in de schaal om trainer te worden bij Genk, als opvolger van Philippe Clement. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

Wie moet trainer worden bij Genk?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

12
12
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

63
63
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

37
37
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

41
41
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

124
124
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

73
73
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

312
312
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

135
135
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

64
64
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

319
319
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

147
147
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

575
575
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

63
63
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

276
276
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

183
183
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

157
157
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

213
213
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

314
314
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

302
302
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

90
90
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

56
56

Meer sportnieuws