KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

205
KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

Na een lange reeks van slechte resultaten heeft KV Oostende vanavond opnieuw nagelaten om een belangrijke zege te boeken. De kustploeg leek negentig minuten lang op weg naar een eerste zege sinds augustus maar gaf die in blessuretijd nog uit handen.

KV Oostende zat de laatste maanden in een serieuze crisis: er doken verhalen op van financiële problemen en op het veld kon het zijn goede start geen vervolg geven. Vanavond was winst in eigen huis tegen Moeskroen alvast een must. Desondanks waren het de bezoekers die in de eerste helft de lakens uitdeelden, tegen de gang van het spel in kwam KVO echter op slag van rust op voorsprong toen Sakala raak kopte: 1-0. Via Omoigui kwamen Les Hurlus nog heel dicht bij de gelijkmaker maar Dutoit was de held van dienst bij de thuisploeg.

Sakala was eens te meer de killer van dienst voor de thuisploeg.
Na de rust hield de kustploeg lang stand maar halfweg de tweede helft mocht het weer van nul beginnen toen Perica na een fraaie aanval aan de tweede paal raak trof: 1-1. Een moedig KVO bleef vechten voor wat het waard was en kwam een kwartier later weer op voorsprong toen Skulason een strafschop omzette na handspel van Queiros. Een paar minuten later vergat Sakala om oog in oog met Vasic de wedstrijd te beslissen en dat brak de thuisploeg nog bijna zuur op, Dutoit redde echter op de pegel van Boya.  De bezoekers pakten uiteindelijk toch nog een verdiend punt toen invaller Perica in de blessuretijd de 2-2 op het bord kopte. Opnieuw geen zege voor KVO.
Scoreverloop:
1-0 (41') Sakala, 1-1 (66') Perica, 2-1 (76') Skulason (p), 2-2 (90+3') Perica


LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Zal KVO degraderen?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

4
4
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

44
44
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

64
64
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

112
112
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

152
152
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

70
70
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

86
86
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

162
162
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

369
369
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

257
257
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

209
209
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

970
970
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

388
388
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

203
203
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

282
282

Meer sportnieuws