KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

205
KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

Na een lange reeks van slechte resultaten heeft KV Oostende vanavond opnieuw nagelaten om een belangrijke zege te boeken. De kustploeg leek negentig minuten lang op weg naar een eerste zege sinds augustus maar gaf die in blessuretijd nog uit handen.

KV Oostende zat de laatste maanden in een serieuze crisis: er doken verhalen op van financiële problemen en op het veld kon het zijn goede start geen vervolg geven. Vanavond was winst in eigen huis tegen Moeskroen alvast een must. Desondanks waren het de bezoekers die in de eerste helft de lakens uitdeelden, tegen de gang van het spel in kwam KVO echter op slag van rust op voorsprong toen Sakala raak kopte: 1-0. Via Omoigui kwamen Les Hurlus nog heel dicht bij de gelijkmaker maar Dutoit was de held van dienst bij de thuisploeg.

Sakala was eens te meer de killer van dienst voor de thuisploeg.
Na de rust hield de kustploeg lang stand maar halfweg de tweede helft mocht het weer van nul beginnen toen Perica na een fraaie aanval aan de tweede paal raak trof: 1-1. Een moedig KVO bleef vechten voor wat het waard was en kwam een kwartier later weer op voorsprong toen Skulason een strafschop omzette na handspel van Queiros. Een paar minuten later vergat Sakala om oog in oog met Vasic de wedstrijd te beslissen en dat brak de thuisploeg nog bijna zuur op, Dutoit redde echter op de pegel van Boya.  De bezoekers pakten uiteindelijk toch nog een verdiend punt toen invaller Perica in de blessuretijd de 2-2 op het bord kopte. Opnieuw geen zege voor KVO.
Scoreverloop:
1-0 (41') Sakala, 1-1 (66') Perica, 2-1 (76') Skulason (p), 2-2 (90+3') Perica


LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Zal KVO degraderen?

Meest recent

'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

1
1
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

16
16
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

75
75
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

49
49
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

158
158
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

152
152
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

29
29
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

209
209
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

120
120
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

202
202
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

202
202
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

280
280
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

224
224
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

293
293
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

461
461
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

214
214
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

158
158
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

227
227
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143

Meer sportnieuws