KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

door
KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

Na een lange reeks van slechte resultaten heeft KV Oostende vanavond opnieuw nagelaten om een belangrijke zege te boeken. De kustploeg leek negentig minuten lang op weg naar een eerste zege sinds augustus maar gaf die in blessuretijd nog uit handen.

KV Oostende zat de laatste maanden in een serieuze crisis: er doken verhalen op van financiële problemen en op het veld kon het zijn goede start geen vervolg geven. Vanavond was winst in eigen huis tegen Moeskroen alvast een must. Desondanks waren het de bezoekers die in de eerste helft de lakens uitdeelden, tegen de gang van het spel in kwam KVO echter op slag van rust op voorsprong toen Sakala raak kopte: 1-0. Via Omoigui kwamen Les Hurlus nog heel dicht bij de gelijkmaker maar Dutoit was de held van dienst bij de thuisploeg.

Sakala was eens te meer de killer van dienst voor de thuisploeg.
Na de rust hield de kustploeg lang stand maar halfweg de tweede helft mocht het weer van nul beginnen toen Perica na een fraaie aanval aan de tweede paal raak trof: 1-1. Een moedig KVO bleef vechten voor wat het waard was en kwam een kwartier later weer op voorsprong toen Skulason een strafschop omzette na handspel van Queiros. Een paar minuten later vergat Sakala om oog in oog met Vasic de wedstrijd te beslissen en dat brak de thuisploeg nog bijna zuur op, Dutoit redde echter op de pegel van Boya.  De bezoekers pakten uiteindelijk toch nog een verdiend punt toen invaller Perica in de blessuretijd de 2-2 op het bord kopte. Opnieuw geen zege voor KVO.
Scoreverloop:
1-0 (41') Sakala, 1-1 (66') Perica, 2-1 (76') Skulason (p), 2-2 (90+3') Perica


Zal KVO degraderen?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

22
22
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

172
172
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

274
274
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

156
156
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

141
141
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

284
284
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

150
150
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

294
294
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

192
192
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

180
180
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

319
319
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

240
240
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

411
411
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

192
192
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

165
165
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

601
601
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

207
207
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

172
172
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

667
667
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

206
206
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

480
480
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

364
364
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

286
286
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

276
276

Meer sportnieuws