KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

door
KV Oostende slikt in blessuretijd enorme opdoffer tegen weerbaar Moeskroen

Na een lange reeks van slechte resultaten heeft KV Oostende vanavond opnieuw nagelaten om een belangrijke zege te boeken. De kustploeg leek negentig minuten lang op weg naar een eerste zege sinds augustus maar gaf die in blessuretijd nog uit handen.

KV Oostende zat de laatste maanden in een serieuze crisis: er doken verhalen op van financiële problemen en op het veld kon het zijn goede start geen vervolg geven. Vanavond was winst in eigen huis tegen Moeskroen alvast een must. Desondanks waren het de bezoekers die in de eerste helft de lakens uitdeelden, tegen de gang van het spel in kwam KVO echter op slag van rust op voorsprong toen Sakala raak kopte: 1-0. Via Omoigui kwamen Les Hurlus nog heel dicht bij de gelijkmaker maar Dutoit was de held van dienst bij de thuisploeg.

Sakala was eens te meer de killer van dienst voor de thuisploeg.
Na de rust hield de kustploeg lang stand maar halfweg de tweede helft mocht het weer van nul beginnen toen Perica na een fraaie aanval aan de tweede paal raak trof: 1-1. Een moedig KVO bleef vechten voor wat het waard was en kwam een kwartier later weer op voorsprong toen Skulason een strafschop omzette na handspel van Queiros. Een paar minuten later vergat Sakala om oog in oog met Vasic de wedstrijd te beslissen en dat brak de thuisploeg nog bijna zuur op, Dutoit redde echter op de pegel van Boya.  De bezoekers pakten uiteindelijk toch nog een verdiend punt toen invaller Perica in de blessuretijd de 2-2 op het bord kopte. Opnieuw geen zege voor KVO.
Scoreverloop:
1-0 (41') Sakala, 1-1 (66') Perica, 2-1 (76') Skulason (p), 2-2 (90+3') Perica


Zal KVO degraderen?

Meest recent

Genk-fan Brecel zet sportwereld op scherp met straffe droom

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

0
0
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

65
65
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

120
120
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

25
25
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

202
202
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

100
100
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

215
215
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

275
275
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

320
320
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

145
145
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

74
74
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

272
272
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

98
98
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

517
517
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

176
176
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

210
210
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

131
131
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

129
129
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

132
132
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

105
105
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

215
215
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

371
371
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

598
598

Meer sportnieuws