Supporters Anderlecht boos: "Ze mogen niet zo met onze voeten spelen"

door
Supporters Anderlecht boos:

RSC Anderlecht boekte vrijdagavond een belangrijke 1-2-overwinning op het veld van Zulte Waregem. Normaal gezien zouden de Brusselaars in aanloop naar die partij een extra tactische training houden op het veld van derdeprovincialer KRC Bissegem. Maar na twee uurtjes wachten geraakte bekend dat die training toch was afgelast.


Bij Paars-Wit was men er immers niet over te spreken dat de sessie was uitgelekt op de sociale media en dus stuurden de Brusselaars hun kat. Een spijtige zaak voor de 30-tal aanwezige fans. Bissegem had immers speciaal de kantine geopend zodat enkele supporters de training konden volgen. Een aantal van hun had hier zelfs speciaal verlof voor genomen. "Belachelijk, zo met de mensen hun voeten spelen. Het is niet het moment om de grote vedette uit te hangen. Niet sympathiek. Ze mogen dat niet doen", vertelt Philippe Evenepoel, één van de kijklustigen, bij Het Laatste Nieuws.

Er waren zelfs enkele senioren vanuit hun woonzorgcentrum naar de terreinen van Bissegem afgezakt. Ook zij waren niet te spreken over de late afgelasting. "Ik word niet graag gefopt. We wachtten in de kantine geduldig op de spelers om vervolgens te horen dat ze niet komen. Dju! Ah, het is toch niet meer het Anderlecht van vroeger, ze schieten tekort", reageerde één van hun.

LEES OOK: VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

Anderlecht moet een compensatie voorzien voor deze fans ...

Meest recent

Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

23
23
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

10
10
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

27
27
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

100
100
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

102
102
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

316
316
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

136
136
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

344
344
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

327
327
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

284
284
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

262
262
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

150
150
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

254
254
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

160
160
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

112
112
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

106
106
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

85
85
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

311
311
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

528
528
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

547
547
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

75
75
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

72
72
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

369
369
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

28
28
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

208
208

Meer sportnieuws