Klopp reageert op Liverpool-geruchten Mbappé

door
Klopp reageert op Liverpool-geruchten Mbappé

Op dit moment maken Cristiano Ronaldo (Juventus) en Lionel Messi (FC Barcelona) nog de dienst uit op het wereldtoneel, maar dat gaat binnenkort veranderen. Stoppen de Portugees en de Argentijn ermee, dan is Kylian Mbappé misschien wel de beste voetballer op deze planeet.


Op dit moment staat de razendsnelle spits nog onder contract bij Paris Saint-Germain, maar dat lijkt ondanks zijn torenhoge salaris niet zijn eindstation te worden. El Desmarque weet dat er twee grootmachten zijn die aan de slag willen gaan: allereerst hengelt Real Madrid al een tijdje naar zijn handtekening, maar het zou Liverpool zijn dat de beste papieren heeft om Mbappé te verleiden.

De international van het Franse nationale team kost logischerwijs een enorme smak geld, maar de Reds zouden de benodigde 240 miljoen euro wel willen overmaken op de bankrekening van de Parijzenaars. Bovendien zou Mbappé uit kunnen kijken naar een monstersalaris van 40 miljoen euro per seizoen op Anfield Road.

UPDATE 09/11
Een transfer naar Liverpool lijkt er dan toch niet meteen in te zitten. Coach Jürgen Klopp werd geconfronteerd met het gerucht en zijn reacties was duidelijk. "Op dit moment zie ik geen enkele club ter wereld in staat om Mbappé weg te halen bij Paris Saint-Germain. Niet één club, zo simpel is het. En wij maken deel uit van de clubs die het niet kunnen", aldus de geliefde Duitser.

LEES OOK: 'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Denkt u dat Mbappé volgend seizoen nog voor PSG speelt?

Meest recent

‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

10
10
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

55
55
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

42
42
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

38
38
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

14
14
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

148
148
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

35
35
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

134
134
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

317
317
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

264
264
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

103
103
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

91
91
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

230
230
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

394
394
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

166
166
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

383
383
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

140
140
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

192
192
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

182
182
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

672
672
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

171
171
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

293
293
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

75
75
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

243
243

Meer sportnieuws