Klopp reageert op Liverpool-geruchten Mbappé

door
Klopp reageert op Liverpool-geruchten Mbappé

Op dit moment maken Cristiano Ronaldo (Juventus) en Lionel Messi (FC Barcelona) nog de dienst uit op het wereldtoneel, maar dat gaat binnenkort veranderen. Stoppen de Portugees en de Argentijn ermee, dan is Kylian Mbappé misschien wel de beste voetballer op deze planeet.


Op dit moment staat de razendsnelle spits nog onder contract bij Paris Saint-Germain, maar dat lijkt ondanks zijn torenhoge salaris niet zijn eindstation te worden. El Desmarque weet dat er twee grootmachten zijn die aan de slag willen gaan: allereerst hengelt Real Madrid al een tijdje naar zijn handtekening, maar het zou Liverpool zijn dat de beste papieren heeft om Mbappé te verleiden.

De international van het Franse nationale team kost logischerwijs een enorme smak geld, maar de Reds zouden de benodigde 240 miljoen euro wel willen overmaken op de bankrekening van de Parijzenaars. Bovendien zou Mbappé uit kunnen kijken naar een monstersalaris van 40 miljoen euro per seizoen op Anfield Road.

UPDATE 09/11
Een transfer naar Liverpool lijkt er dan toch niet meteen in te zitten. Coach Jürgen Klopp werd geconfronteerd met het gerucht en zijn reacties was duidelijk. "Op dit moment zie ik geen enkele club ter wereld in staat om Mbappé weg te halen bij Paris Saint-Germain. Niet één club, zo simpel is het. En wij maken deel uit van de clubs die het niet kunnen", aldus de geliefde Duitser.

LEES OOK: UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Denkt u dat Mbappé volgend seizoen nog voor PSG speelt?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

19
19
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

68
68
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

22
22
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

53
53
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

48
48
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

62
62
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

65
65
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

60
60
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

368
368
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

353
353
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

66
66
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

194
194
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

241
241
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

65
65
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

164
164
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

396
396
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

494
494
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

407
407
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

57
57
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

355
355
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

373
373

Meer sportnieuws