Vercauteren heeft hoopgevend nieuws over 'blessure' Chadli

door
Vercauteren heeft hoopgevend nieuws over 'blessure' Chadli

RSC Anderlecht kan straks met een gerust gemoed de interland-break aanvatten. De wedstrijd van vrijdagavond op Zulte Waregem was zeker niet top, vooral de tweede helft was van een zeer bedenkelijk niveau. Maar Paars-Wit kon wel weer winnen en nadert zo steeds dichter bij de top zes.


Om het verschil te maken in het Regenboogstadion had RSCA opnieuw nood aan een goede Nacer Chadli. Na enkele minuten opende hij de score en ook daarna bleef hij de beste man, al zakte hij in de tweede helft net zoals de rest van zijn ploeg wat weg. Maar daar is mogelijk een logische oorzaak voor.

Volgens Het Nieuwsblad kreeg Chadli tegen het einde van de wedstrijd opnieuw last van zijn kuit, die hem de afgelopen weken ook al aan de kant hield. Toch iets om op te volgen, Paars-Wit wil absoluut niet dat de huurling van Monaco lange tijd aan de kant staat. Normaal gezien haalt hij de wedstrijden van volgende week met de nationale ploeg, al is het niet uitgesloten dat hij uit voorzorg niet in actie komt.

UPDATE 13u20
Chadli werd in de slotminuten van de wedstrijd ook naar de kant gehaald. In eerste instantie leek het om verdere schade te vermijden, maar volgens coach Frank Vercauteren zou het niet om een nieuwe kwetsuur gaan. "Het was zeker niet door een blessure. Het was eerder door een bepaald gevoel dat op een zeker moment niet meer goed zat", klonk het bij Sporza. Helemaal topfit lijkt Chadli dus nog niet te zijn, afwachten of hij gespaard wordt bij de Duivels.

LEES OOK: 'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

Anderlecht moet nu al proberen Chadli definitief binnen te halen ...

Meest recent

'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

61
61
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

217
217
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

202
202
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

152
152
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

96
96
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

64
64
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

495
495
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

293
293
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

286
286
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

359
359
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

199
199
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

170
170
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

316
316
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

777
777
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

261
261
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

209
209
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

116
116
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

180
180
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

84
84
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

293
293
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1054
1054
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

344
344
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

363
363
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

103
103

Meer sportnieuws