Vercauteren heeft hoopgevend nieuws over 'blessure' Chadli

door
Vercauteren heeft hoopgevend nieuws over 'blessure' Chadli

RSC Anderlecht kan straks met een gerust gemoed de interland-break aanvatten. De wedstrijd van vrijdagavond op Zulte Waregem was zeker niet top, vooral de tweede helft was van een zeer bedenkelijk niveau. Maar Paars-Wit kon wel weer winnen en nadert zo steeds dichter bij de top zes.


Om het verschil te maken in het Regenboogstadion had RSCA opnieuw nood aan een goede Nacer Chadli. Na enkele minuten opende hij de score en ook daarna bleef hij de beste man, al zakte hij in de tweede helft net zoals de rest van zijn ploeg wat weg. Maar daar is mogelijk een logische oorzaak voor.

Volgens Het Nieuwsblad kreeg Chadli tegen het einde van de wedstrijd opnieuw last van zijn kuit, die hem de afgelopen weken ook al aan de kant hield. Toch iets om op te volgen, Paars-Wit wil absoluut niet dat de huurling van Monaco lange tijd aan de kant staat. Normaal gezien haalt hij de wedstrijden van volgende week met de nationale ploeg, al is het niet uitgesloten dat hij uit voorzorg niet in actie komt.

UPDATE 13u20
Chadli werd in de slotminuten van de wedstrijd ook naar de kant gehaald. In eerste instantie leek het om verdere schade te vermijden, maar volgens coach Frank Vercauteren zou het niet om een nieuwe kwetsuur gaan. "Het was zeker niet door een blessure. Het was eerder door een bepaald gevoel dat op een zeker moment niet meer goed zat", klonk het bij Sporza. Helemaal topfit lijkt Chadli dus nog niet te zijn, afwachten of hij gespaard wordt bij de Duivels.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

Anderlecht moet nu al proberen Chadli definitief binnen te halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

3
3
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

28
28
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

29
29
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

130
130
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

17
17
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

150
150
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

38
38
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

175
175
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

174
174
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

234
234
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

76
76
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

303
303
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

176
176
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

340
340
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

277
277
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

243
243
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

360
360
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

296
296
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

394
394
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

324
324
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

223
223
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

279
279

Meer sportnieuws