'Real Madrid viseert duur alternatief voor Benzema'

door
'Real Madrid viseert duur alternatief voor Benzema'

De voorbije zomer werd veel verwacht van de karrenvracht aan nieuwe spelers bij Real Madrid. Dé grote blikvanger bij uitstek was uiteraard Eden Hazard, maar ook van Luka Jovic werd veel verwacht.

De centrale aanvaller werd voor zestig miljoen overgenomen van Eintracht Frankfurt, maar voorlopig lijkt het nog niet te vlotten bij De Koninklijke. Zo stond Jovic dit seizoen nog maar drie keer aan de aftrap in La Liga, en kon hij in de nationale competitie nog maar één keer scoren. Erg magere statistieken voor zo'n dure vogel.

Een kwalitatieve doublure voor eerste spits Karim Benzema lijkt hij dus niet, waardoor steeds meer vragen rijzen over de toekomst van Jovic bij Real Madrid. De voorbije zomer genoot Jovic de interesse van meerdere Europese topclubs, die de situatie van de Serviër in Madrid blijven opvolgen. Zo weet 90min dat Manchester United de komende zomer een poging zal wagen om Jovic naar de club te brengen.

UPDATE 9/11

Een eventueel vertrek van Jovic naar Manchester United kan de transfermolen op gang brengen. Door Jovic te laten vertrekken, zal Real Madrid wellicht een nieuwe spits willen halen, met enkel Karim Benzema als topaanvaller is de spoeling centraal voorin wat dun. Daarom zou De Koninklijke volgens El Desmarque graag Pierre-Emerick Aubameyang halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. De Gabonese spits zou zeventig miljoen euro moeten kosten. Ook FC Barcelona zou interesse tonen in de sterkhouder van Arsenal.

LEES OOK: Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Is Abaumayang een ideale spits voor Real?

Meest recent

Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

31
31
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

14
14
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

168
168
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

59
59
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

171
171
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

27
27
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

134
134
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

287
287
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

112
112
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

319
319
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

48
48
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

186
186
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

485
485
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1327
1327
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

127
127
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

471
471
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

472
472
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

354
354
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

283
283
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

402
402
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

511
511
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

77
77
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

319
319
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

550
550
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

634
634

Meer sportnieuws