Batshuayi laat zich uit over transfer naar Anderlecht

door
Batshuayi laat zich uit over transfer naar Anderlecht

Bondscoach Roberto Martinez maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de twee laatste interlands van het kalenderjaar. Ook Michy Batshuayi is tegen Rusland en Cyprus weer van de partij. De spits moet zich bij zijn club Chelsea nochtans tevreden houden met een invallersrol.


Een vervelende situatie, maar Batshuayi kan rekenen op voldoende steun van de bondscoach. Martinez is een duidelijke liefhebber van de speelse spits. "Ik heb een goede relatie met Martinez. Hij heeft een goede persoonlijkheid en zal me altijd zeggen wanneer hij niet tevreden is. Maar ik weet dat hij vertrouwen heeft in mij. Zelfs als ik bij mijn club in een moeilijke situatie zit, blijft hij me oproepen. Als er een probleem is, is hij ook één van de eerste om me te bellen. Maar het is logisch dat hij me meer wil zien spelen om te bewijzen dat mijn selectie gerechtvaardigd is", vertelt Batshuayi bij La Dernière Heure.

Om aan meer speelgelegenheid te komen lijkt een uitleenbeurt tijdens de wintermercato niet zo'n slecht idee. Een tijdelijke terugkeer naar België bijvoorbeeld. Zo werd Anderlecht afgelopen zomer al genoemd, maar daar reageerde hij toen duidelijk op en zijn mening is nog niet veranderd. "Ik naar Anderlecht? Ik denk dat ik heel duidelijk ben geweest over dat onderwerp. Ik zie me daar niet spelen. Mijn makelaar en mijn familie zouden dat ook niet accepteren. Bovendien ben ik nog maar 26, dus dit is niet het moment om al terug te keren naar België."

LEES OOK: Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

Batshuayi moet in januari een tijdelijke stap terug zetten ...

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

24
24
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

96
96
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

32
32
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

221
221
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

203
203
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

121
121
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

299
299
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

205
205
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

141
141
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

140
140
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

267
267
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

146
146
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

280
280
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

526
526
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

256
256
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

445
445
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

265
265
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

402
402
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

665
665

Meer sportnieuws